Idealan sastav FK Vojvodina, pomozimo Rajevcu!

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ja bi za ovu utakmicu izveo sledeci sastav koji je drugaciji od klasike cisto da iznenadimo rivala a i da vidimo kako to izgleda u praxi...

KAHRIMAN
KIZITO PEKARIC DJURIC STOSIC
STOJCEV KACAR POPOVIC BUAC
TADIC DESPOTOVIC

formacija 4-4-2
moramo rasteretiti Despota...
ili druga varijanta

KAHRIMAN
KIZITO PEKARIC DJURIC STOSIC
STOJCEV KACAR TRIVUNOVIC TADIC
DESPOTOVIC UBIPARIP
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Ma nece Rajevac tek tako preci sa 4-2-3-1 na 4-4-2!
Moj predlog za sutrasnju utakmicu (4-2-3-1)
GK Brkic
DR Nastic
DL Cotra
DC Pekaric
DC Djuric
DM Kacar
DM Popovic
AMR Smiljanic
AML Stojcev
AMC Trivunovic
FC Ubiparip
Mogli bismo ovako pred svaku utakmicu....
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Kahriman
Stosic,Djuric,Pekaric,Kizito
Popovic,Kacar
Nastic,Stevanovic,Tadic
Despotovic(Ubiparip)
Mislim da je ovo najofanzivnije sto se moze uraditi danas!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja mislim da nemamo tim koji bi ispratio najavljene ambicije pa na osnovu tog misljenja ne bih ni iznosio svoj idealan sastav.I mislim da je to uopste malo nezahvalno pitanje,jer ipak je Rajevac taj koji ima uvid u sve,a ne mi.Na osnovu cega bi vi recimo stavili bilo koju pridoslicu iz Mladosti nasu startnu ekipu,kada gotovo nista i ne znamo o njima.ko zna kako su se ti igraci snasli uopste u Vosi.... videli ste onog zvezdinog centarfora,stranca.... covek kao da nikad loptu video nije.Znaci,nije sve u individualnim kvalitetima,vec treba imati nos,za komponovanje celine.Recimo,ja sam ubedjen da je Despot mnogo ubojitiji u napadu kad je sam,nego sa nekim u tandemu,ali pod uslovom,da se igra ostalih igraca prilagodi njemu,znaci da ima prave distributere lopti.... i onda nema problema.Pa zasto smo uvek na reprezentativnom planu lose stojali?Zato sto se znalo da mora igrati Dejo,da mora igrati Pixy.... bez obzira sto se oni medjusobno potiru na terenu.Jos daaaaavno sam ja pisao da mi je zelja da Vosa izgradi (poput Ajaxa) svoj sistem i koji ce poput dresova,postati tradicija,i da se i trener i igraci selektuju na osnovu tog sistema.Znaci,ako je sistem 4-4-2 deo tradicije,nesto po cemu se klub poznaje,ne treba nam trener koji ce forsirati neku zatvorenu igru,bez obzira i na to da je cak osvojio i ligu sampiona sa tom taktikom i da je gratis na trzistu.Tako isto mislim i za igrace.I lepo napraviti sistem (sad pricam kao Kosanovic :lol: ) i sistematski i rezonski dovoditi igrace,a ne kao neki beskucnici koji su nadvijeni nad kontenjerom i izvlaciti po sistemu daj sta das.... Vec sam negde i pisao,sto se mene tice u Vosi kakvu bih ja zeleo bi od ovih igraca bilo mesta recimo za Kahrimana,Stosica,Djurica,Pekarica,Kacara,Kizita i Despota.... eventualno Nastica.... ostale igrace bih trazio putem transfera....
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:.I mislim da je to uopste malo nezahvalno pitanje,jer ipak je Rajevac taj koji ima uvid u sve,a ne mi.Na osnovu cega bi vi recimo stavili bilo koju pridoslicu iz Mladosti nasu startnu ekipu,kada gotovo nista i ne znamo o njima.ko zna kako su se ti igraci snasli uopste u Vosi.....
Ovo je pitanje koje ja često provlačimo kroz postove, ali sa suprotnim stavom: da treba DATI ŠANSU APATINCIMA, kao i svima koji pokazuju neki potencijal. Da momci mogu da ga dokažu.Zato sam toliko zapeo za Apatince, a naročito LJUBOMIRA STEVANOVIĆA.
Stevanović je 1986 godište.Znači, može da igra i u U21, a već je ranije igrao za reprezantativne selekcije.
Drugo, nemojmo zaboraviti da su ti isti Apatinci bili jedno vreme čak i na prvom mestu naše Lige ( kada se Vojvodina žestoko borila da izbegne začelje prvoligaškog karavana, a samim tim i ispadanje).Ne treba zaboraviti da je Apatin bio, veliki deo, prošle sezone 2 ili 3 na tabeli.
Treće, da nas je redovno pobeđivao i nadigrao u Apatinu, a Boga mi smo imali velike muke sa njima i u Novom Sadu.
VEZNI RED IM JE BIO JAČI OD NAŠEG.
Ja sam gledao sve utakmice, osim zadnje u Apatinu, kada smo ih pobedili.Stevanović, Trivunović, Srđan Radosavljev, Drakulić su bili OKOSNICA TIMA i na mene su ostavili dobar utisak, kao i Kesić u repki U21.Tako da NISU MAČKA U DŽAKU.U Voši im se sad ne dozvoljava ni da ih vidimo bar 45 minuta (osim Trivunovića na lošoj tekmi i terenu u Zrenjaninu, gde je bio jedan od boljih).
Četvrto i najvažnije, nemojmo ponovo da gubimo 3 godine gurajući slabije igrače u Prvi tim, a bolje na tribine.Da, tek posle toliko vremena shvatimo da te igrače ne možemo nikom da prodamo.Dok, za ovog sa trbina sada dobijamo najmanje MILION EVRA (zvanično u Madridu, a ne u našoj štampi).Pogledajmo samo gde su svi dosadašnji miljenici dvojca bez kormilara.A, Kačar u Zrenjaninu počinje SA KLUPE.Njega odmaraju?On se najviše umorio :?: Verovatno je zbog toga i bio toliko NERVOZAN, KAO I CELA EKIPA.Kad uđe nervoza u tim, znači MNOGO ŠTA U TIMU NE ŠTIMA.A, Rajevac je ZVANIČNI dirigent :?: našeg trenutno raštimovanog orkestra i ne može biti amnestiran od odgovornosti.Bez obzira na sve okolnosti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ma nama je najbitnije da se otarasimo ovog (sto rece Turija) "dvojca bez kormilara", mislim da ce onda i prvih 11 na terenu da se sklopi na svoje mesto bez problema...
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ako ćemo zadržavati formaciju 4-5-1, predlažem sledeći sastav:

Brkić
Stošić - Đurić - Pekarić - Kizito
Kačar – Popović
Buač - Tadić - Smiljanić
Despotović

Među 18 bi obavezno bili i igrali, u zavisnosti od protivnika i okolnosti: Aleksić, oba Milutinovića, Čotra, Stevanović i Trivunović.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Evo,vratih se i ja sa odmora,pa primetih da je ova tema ostala netaknuta,a mislim da je trenutak kad bi Rajevcu stvarno trebala nasa pomoc!!!Gde je Stevanovic,po meni veliko pojacanje?!Gde su igraci koji cine buducnost Vojvodine-Smiljanic,Vukobratovic...Ne razumem zbog cega se forsiraju stariji igraci?Imamo najbolje golmane u ligi,a mi forsirmo Kahrimana koji je zreo za prodaju!Ne osporavam kvalitete,ali cemu onda gomilanje mladih,perspektivnih golmana koji sutra treba da cine buducnost nase reprezentacije?


Po meni startnih 11:Brkic(Kesic),Kizito,Pekaric,Djuric(Stosic),Nastic
Kacar,Buac(Stevanovic),Popovic,Djurovski,Stojcev
Despotovic(Korac)

Tu su naravno mladi Aleksic i Smiljanic,kao i Trivunovic,Tumbasevic,kao i jos par mladjih igraca.Izvinjavam se ako sam nekog propustio,ali jedino mogu da konstatujem da mi se ne svidja Drakuliceva igra
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

formacija 3-5-2
Brkic
Djuric, Pekaric, Stosic
Kizito, Kacar, Tumbasevic, Djurovski, Nastic
Despotovic, Korac

Ne moze ofanzivnije od ovog.
Sarac i Mandic pravac transfer lista- prave guzvu.
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Imamo pre,pre,previse igraca. TI iznad mene:) , u pravu si Sarac i Mandic momentalno mogu da nas napuste,kao i jos neki... ALi ovo je nagomilavanje igraca...
Idemo redom:
Kesic,Brkic,Hall,

Stosic,Pekaric,Djuric,Kizito...? U defanzivi ih skoro i nemamo..

E sad... Kacar,Tadic,Smiljanic,Djurovski,Aleksic,Tumbasevic,STojcev,LErinc,Popovic,Trivunovic,Radosavljev,Buac,Nastic,Stevanovic,uskoro se vraca i Pantelic... a gde je jos Vukobratovic koji je na pozajmici,gde su mladi koji dolaze, jos nam nekoga zaboravio garant. TO je cisto nagomilavanje ...Ako racunamo da 3 odavde imaju garantovano mesto (Kacar,Djurovski,TUmbasevic)..gde su ostali?. Ovako se stvaraju nezadovoljni,a ni zakoga ne mozete da kazete da je ovde los ili ovakakv...onakav...Cak stavise...mislim da imamo najraznovsrsniji vezni red u ligi a i sire,...ujedno i kvalitetniji od ostalih...
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ne bih se slozio da Nastic igra vezni red,ja bih pre rekao da igra odbranu sa desne strane,ali mozda gresim.Slavko,u pravu si,ali treba imati na umu da Buac i Aleksic mogu da igraju i napad.Medjutim i ovako je nagomilavanje!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Kahriman
Nastic Pekaric Djuric Kizito
Popovic Kacar
Djurovski
Stojcev Buac(Tadic)
Despotovic
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Idealan sastav Vojvodine,pomozimo Brzicu!!!

E njemu je stvarno potrebna pomoc :lol:
Locked