Sta preduzeti, kako dalje...?

max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Dejane pa Vucicevic nije nista manji partizanovac od Vermezovica a i ponasanje mu je sramotno
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Bekvalac wrote:"Lale" su bile i ostale u mom srcu. Novi Sad je moja stalna odrednica.


Da li je neko sačuvao kojim slučajem izjavu za Žurnal tog istog Bekvalca od pre par godina kada je izjavio da je Vojvodina poslednji klub gde bi želeo da bude trener i da se nikada više neće vratiti da trenera Vojvodinu, pa čak i ako mu to budu nudili? 8)

Najlakše je davati izjave po potrebi, odnosno pljuvati klub kad ti odgovara, a sada mu se nakon svega još i dodvoravati. :oops:
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Dejan wrote:LALE U SRCU VELIKANI MAME

Dragoljub Bekvalac najbliži trenerskoj klupi Vojvodine
Razgovarao sam sa čelnicima Novosađana, na istim smo
talasnim dužinama. Niko iz Humske me nije zvao

Dragoljub Bekvalac je sinonim za trenerski uspeh u našem fudbalu. Na klupi mnogobrojnih klubo­va poput Vojvodine, OFK Beograda, Bežanije... - donosio je samo prosperitet. Popularni Beki ima vi­sok rejting i na meti je više klubova.

- Najvažnije je da Bežanija ostvari što bolji plasman na kraju prve prvenstvene etape. Zadovoljni smo postignutim, ali se uvek može i mora bolje - rezimira Bekvalac.

Dolazi vreme rastanka?

- "Lale" su bile i ostale u mom srcu. Novi Sad je moja stalna odrednica.

Kažu, od proleća ste po peti put na kormilu Vojvodine?

- Obavio sam razgovore sa čelnicima Novosađana. Na istim smo talasnim dužinama.

Neki vas promovišu kao Ješićevog naslednika?

- I ja to čitam po novinama. Međutim, iako veliki klubovi deluju kao magneti - niko me nijednog tre­nutka nije pozvao iz Humske ulice. Iskreno, Partizan uvek golica i nema trenera koji ne mašta da jednog dana predvodi "parni valjak" - iskren je kao i uvek Dragoljub Bekvalac.

Bekvalac je na novoj raskrsnici.

Kom carstvu će se na kraju privoleti - znaće se vrlo brzo.

Čekanje i otezanje se nikome ne isplati...


Meni se cini da se ovim samo dize cena Bekvalcu,mislim ko je Bekvalac da bi VOJVODINA obavila pregovore sa njim i cekala ga ako ga partizan ispali :?: U Zurnalu su isto puni reci hvale za Bekvalca,ali pise da je on skoro sigurno novi trener partizana,i da je Vermezovic(cika crni) novi trener Vose,koji ce biti imenovan u zimskom prelaznom roku...

Vermez je po meni dosta dobar trener,ali je partizanovac...
vise bi voleo da dodje Babic,Djumi ili Vucicevic...

Ma ne trebaju nam ti Beogradski(grobarsko-ciganski) sljamovi a Bekvalac ako je izjavio da je san svakog trenere da bude trener Partizana nema sta da trazi u Vojvodini vise a i ono sto je bio tu nije nista posebno uradio,sta vise od tada je Vojvodina pocela da igra bedno kod kuce da pobedjuje sa po 1:0 a do tada smo buranije tipa (Borac Cacak) tukli sa 4-5 golova razlike.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

U pravu je Rajevac da su ove kalkulacije o smeni trenera Vojvodine, uperene protiv Kluba, a ne njega (a ja dodajem u momentu kad bije odlučujuću bitku za playoff) i da su se sada svi treneri setili Vojvodine.
Čovek je lepo i smireno izbegao zamku i rekao da će se razgovarati posle Banata.
Ja mislim da se ovaj put Klub nije poneo kako treba i da je morao nedvosmisleno zaštititi svog trenera od novinarske kuhinje i samoreklamerstva ostalih trenera.
Dobro je jedno:čto će Beki izgleda sigurno na klupu partizana.A ovi ostali grobari bi nas najviše pojačali kad bi ostali tamo gde jesu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked