Klupski Sabor

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Praksa je svuda u svetu da se novoizabranim organima da 100 dana da pokazu kako rade. Kod nas je situacija na ivici ocaja, tako da nova uprava ne sme da ima nijedan "blanko" dan, vec se rukavi moraju zasukati odmah. Znaci da cemo vec krajem februara znati da li ce biti nekih pomaka u klubu. Iako se sa jedne strane plasim sta bi moglo doneti sutra, sa druge strane mi je drago sto je napravljen ovako radikalan rez, jer ona stara prica vise "nije pila vodu". Umrla od zedji...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
slaninar u inostranstvu

kako se zavrsio sabor?

Post by slaninar u inostranstvu »

Nisam nista cuo od juce, kako se zavrsio sabor i sta je odluceno na kraju?

Pozdrav za sve navijace Vose

Jedna jedina!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Ispalo je dobro na kraju, kako je krenulo. Meni je krivo sto osim nas i tu i tamo nekih pojedinaca, nikome nije stalo do Kluba. Nisam video Djakovica, da li je iko? Zbog cega niko od clanova Uprave nije uzeo rec?Zbog cega niko nije imao bilo kakav drugi predlog? To jasno pokazuje apatiju u Klubu.
Bilo je napeto u pojedinim situacijama i dobro je sto je tako. Zbog toga je bilo malo i nesporazuma. Meni se cini da Sabor ne usvaja izvestaj o radu Skupstine u prethodnom sazivu, vec da to cini novoizabrana Skupstina na prvoj sednici. Sabor je ipak preglomazan, a nova Skupstina mora da imenuje ekipu koja ce ispitati poslovanje u prethodnom periodu i prouciti izvestaj koji su sacinili Surducki i drustvo, pa tek onda da ga usvoji ili ne. Mislim da ce tu biti svega.
Ja verujem u izbor ljudi u Skupstinu i organe Uprave, ako nista drugo bar ce biti dostupniji javnosti i nece se ponasati kao vladari iz senke. I nece nam niko drugi biti kriv ukoliko ne uspemo, do nas samih. Mislim da ce i Forum raditi punom parom, sada je prilika da se pokazu srce i muda, ideje, predlozi i kritike.

Samo borbeno.
You'll never walk alone!
Navijac

Post by Navijac »

Pozdrav za mog prijatelja "PRIJATELJA" i nadam se da si sad seo u laku stolicu.
Guest

Post by Guest »

Hej Duke,

Hvala ti mnogo, kad sam juce procitao u "Dnevniku" da ce klub da se ugasi ukoliko se ne nadje resenje umalo ne zaplakah, toliko istorije su upropatili hohtapleri.

Sto kazes samo borbeno, valjda cemo uspeti!


Jedna jedina!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Pozdrav za navijaca ali mislim da si pogresio brate.Ja u svojoj stolici sedim desetak godina i necu je menjati jos duze vreme.Jedino da nabavim aluminijumsku pa da bude laksa od ove.No bez obzira veliki pozdrav.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Tuzno je i sramota da na Sabor o kom se odlucivalo o sudbini F.K. Vojvodine skupi 250-300 ljudi i to vecinom pripadnici Firme.Gde su one generacije koje su uveseljavali TOza Veselinovic,Zvonko Ivezic, Marjan Zovko, Sinisa Mihajlovic?(stara garda ovo se ne odnosi na vas) Gde su ljudi oko 40,50 godina koji su mogli da vide VOjvodinu u zenitu svoje slave? Zbog ovog hrabroh poteza mislim da treba da damo mali kredit ovim ljudima i da im pozelimo da se dobro snadju u ovoj situaciji! Sta je dobro sa ovom skupstinom? Po prvi put clanovi skupstine dobijaju ljudske obrise jer do sada su je cinili n.n. ljudi koji su u skupocenim vozilima kao ALi Babini hajduci dolazili i izglasavali ono sto je secerni rex zeleo!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Za sve koji nisu prisustvovali Saboru kluba,a i za one koji su bili a koji zele da pogledaju neke slike sa tog skupa mogu to uciniti na sledecoj adresi:

http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... =6277#6277
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ljudi ovo su zla vremena i niko nam nece dati ni paru ako ne bude mogao da ima koristi od toga. Znaci to su dva puta, ili da neko pere pare preko nas ili da ulaze u neke projekte. Ne znam zasto bi se nesto automatski zvalo kradjom ako ljudi budu uzeli procenat za zavrseni posao? Vojvodini trebaju stanovi prevashodno jer bi time olaksali klupski budzet a i time bi nasha omladniska skola povecala svoj potencijal za dovodjenje najvecih talenata iz nase nam pokrajine!
p.s. Citam da je Djakovic dao ostavku, da li ce biti nekog zvanicnog saopstenja ili obracanja javnosti?
Locked