Klupski Sabor

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1624
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

:) wrote:Znaci moze da prisustvuje ko zeli, a pravo glasa imaju ljudi sa clanskim karatama kluba?
Tacno.

SVI NA SABOR!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Hoce li biti mesta u skupstini? Mogli bi i igraci i rukovodstvo da dodju do kadice na SPENS-u.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

REVOLUCIJA?

Post by Владика »

Navijaci Vojvodine napravili su jos jedan presedan! Kada je to najmanje od njih ocekivao Firma je preuzela skupstinu fudbalskog kluba. Momci su odigrali igru po pravilima koje je ostavila Kosticeva uprava i na kraju su pobedili.Ko je izgubio ima i prava da se ljuti ali koje kriv upravi kada nije razmisljala o Saboru.Uz Firmu stala je i Stara Garda kao i veterani(Boskov,Krstic,Rutonjski.Vujkov...). Velikih rasprava nije bilo(sem licnog duela Surducki-Vislavsaki jer je prvopomenuti pokusao da uskrati rec Vikiju).Na govornici su se pojavili clan skusptine Mitrovic koga najvise plasi mladost novih clanova skupstine,zatim neki gospodin od 72.godine,Milan Belic koji je izneo cinjenice o alarmantnom stanju na Veterniku(nema praska za pranje vesa,hrane nema vec dva dana..), Dobrosav Krstic iskrena legenda koja je pozvala na mudrosti i koa je pozvala da se narocito posveti paznja radu sa mladjim kategorijama jer tu lezi najveca vrednost voljenog nam kluba.Na govornici se pojavio i unuk Koste Hadzija kao i predstavnik Firme Aleksandar Posnov koji je javno izjavio da su navijaci javno primorani na ovaj potez zbog opste apatije i nezainteresovanosti onih koji rade u klubu i zbog onih koji bi trebali da rade za klub. Kljucno od svega je da je Sabor odbio da pirhvati slusptinke zapisnike za poslednje tri godine pa se nadam da ce radnje bivsih upraca postati predmet interesovanja javnog tuzilastva!
Sta ce biti dalje? Tu informaciju nisam dobio ali je jasno da je ovde napravljen jedan radikalni rez i da nista nece biti kao pre!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Ovo je stvarno presedan u nasoj drzavi ako ne i sire, svako moze da vice uprava napolje, ali preuzeti vlast legalnim putem je iznad svakog ocekivanja, pogotovo od strane navijaca. Nadam se da ovo nije odluka Firme doneta preko noci, jos gore sinoc i da postoje realni planovi. Naravno ocekujemo do kraja veceri zvanicno saopstenje ''Vidjenijih sa Severa'' po mogucstvu detaljno, dali je ovo trajno ili privremeno resenje dok se ne pronadju odgovarajuci ljudi. Raduje me ako je to istina da ce sada biti dostupna sva papirologija u zadnjih par godina i trebali bi se angazovati strucnjaci da je prouce.

Dali je neka televizija snimala dogadjaj?
Last edited by :) on Thu Feb 17, 2005 11:11 pm, edited 2 times in total.
Posetioc

Post by Posetioc »

Svaka cast navijacima, pokazali ste da volite FK Vojvodinu. Sada samo pamet u glavu i bez svadje i sve ce doci na svoje mesto.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Jako mi je drago zbog ovoga mada nisam iznenadjen posto sam znao da ce se ovo dogoditi(juce sam dobio informaciju :wink: ) :!:
Mislim da je ovo vazan poduhvat mada je tu i velika odgovornost!Drago mi je da su uz nas legende kluba pre svih Boskov...
Guest

Post by Guest »

Ljudi objasnite ovo sto detaljnije mozete,nista mi nije jasno!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Anonymous wrote:Ljudi objasnite ovo sto detaljnije mozete,nista mi nije jasno!

E sad koliko ce ti pomoci jos koji tekst ne znam,ali pokusaj i ovde:

http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... =6255#6255
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

...17.02.2005.god..
...Vojvodinu smo odbranili!!!!!!
...od koga?...
...znamo svi od koga.......

Od danas se ime Vojvodine ponovo pise velikim slovom!!! :!:



RTV Jesenjin 21h kompleten snimak Sabora i skupstine
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Najinteresantniji detalj celog Sabora je bilo ponasanje gospodina Surduckog. Prvo je pokusao da uskrati rec Vislavskom a zatim je pokusao da na sibicarski nacin da proturi da se prhivate zapisnici sa zadnjih skupsitina?! Prvo je probao da proda pricu kao ima puno materijala pa ne moze sve da procita, na sta smo mi odgovorili zasto nije spremljen material za svakog clana sabora. Tu je odustao ali kada je doslo da se atmosfera malo podigla bukvalno je rekao ko je ZA I bez prebrojavanja rekao da su zapisnici usvojeni? Pa to nema ni na Najlon pijaci-stvarno sramota!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

E,moj Podbara.Naj interesantnije na ovom saboru je to sto je pokazao ko smo i kakav smo klub.Culi smo Belog.Pa o tome pisem mesecima.Posle cu pitati Djumija da izkomentarise govor Belica.Ali dosta smo pricali o proslosti,daj da cujemo sta ce biti.Ocekujem od Cveleta Ridjosica i advokata Gojkovica(posto ce biti verovatno direktori) da jasno kazu cilj i nacin dolaska do njega.Ako cujem da ce obecati da ce mo preziveti ovaj deo prvenstva i MALO stabilizovati situaciju verovacu im.Sve ostalo je magla.A onu sramotu od Surduckog samo da vidim.Jedva je cekao da pobegne.Jos nesto,novo rukovodstvo mora pod hitno zvati privredni kriminal da preispita rad svih prethodnika.Ako to ne urade ponovo ce mo misliti da su dosli da zataskaju kradje prethodnika.Sutra ce mo opsirnije razmatrati posledice(nadam se pozitivne) ovog sabora i skupstine.Pozdrav.
++ns++

Post by ++ns++ »

:lol: :lol: :lol: i ja sam cuo vecinu detalja sa skupstine i svaka cast navijacima na potezu! Jedino sto me plasi je povratak Vislavskog, Ridjosica i slicnih prodavaca magle, nista boljih ili gorih od Kostica, Sapure... sve je to ista banda. Koji bre Gojkovic, mars napolje, vec je bio pa sta je uradio...
Molim navijace, da u interesu ovoga kluba i ovoga grada, pronadju, motivisu, neke nove ljude, neke nove ideje... ne treba nam sad "Viki", provereni sportski radnici i slicni. Nama sada treba pamet i mirna glava.
Ljudi ako ovu sansu upropastimo nisam siguran da ce biti nove uskoro, i nedozvolimo da nam politika udje u klub, bar ne mora 100%!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Ej,ima jedna mala sitnica.Kada je Gojkovic bio u klubu Maja njegova sestra nije imala gradsku kesu kod sebe.On je inace poprilicno bolestan ali sam shvatio njegovo ponovno angazovanje kao pokusaj ulaska u gradsku vlast(posredno,kad nece direktno)i pokusaj dobijanja para od njih.Nazalost izgleda da bez politicara i stranaka nemozemo nista.I Cvetko je njihova opcija(radikalska).
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

predlog!!!

Post by neko iz mase »

pozdrav svima......bio sam na saboru i ne mogu da kazem da sam prezadovoljan ali recimo da sam zadovoljan....neke stvari mi bas nisu jasne ali ok.... nemojmo se zavaravati, nije sve gotovo, ovo je tek pocetak i predlazem kako nismo svi u mogucnosti da pratimo rad skupstine da se otvori poseban topic na kome ce vidjeniji ljudi sa severa prenositi sta se uradilo ,mislim da to nije losa ideja.
hvala i najjaci smo
Sick boys!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Pa ni meni nije najjasnije sve ali dakako da sam zadovoljan zbog nokauta koji su dobili i oni sto rade u klubu kao i oni koji rade protvi kluba.Znao sam da kao Firma imam vecinu ali ipak nisam ocekivao ovakav korak.Mozda je ovo i najbolje vracanje osnovnim vrednostima u klubu(nekoliko clanova skupstine su moji dobri drugovi pa tako ako nista drugo imacu bar na koga da se ljutim) jer su u skupstini legende i fudbalski heroji F.K. Vojvodine kao i najverniji navijaci!++ns++ koliko sam ja razumeo Viki nije dobio mesto u skupstini.Sada treba napraviti upravni odbor i ocistiti svaki kutak u klubu!
p.s. Nadam se da ce se u buducnosti PRIJATELJ javljati sa mnogo prijatnijim informacijama.
Locked