Klupski Sabor

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Klupski Sabor

Post by Владика »

NECETE NAS ZAUSTAVITI,VOJVODINU CEMO ODBRANITI.tako je glasio firmin transparent na utakmici sa Sartidom.Rekao bih da je prva runda u tom boju dobijena jer je sabor sazvan za 17.02 u 16h.To je danas obnarodovano na konferenciji za stampu kojoj su prisustvavali vidjenija sportska pera Novog Sada I navijaci. Okupljenima su se obratili ljudi iz Firme I clan skupstine Surducki. Tempo ove koneferencije jedino je poremetio novinar Jesenjina Stefanovic koji je svojim britkim komentarima zeleo da iznudi od Surdockog imena ljudi koji su projektovali krizu u voljenom klubu.Sta nas ocekuje?Sigurno veoma teskih 7 dana?Sva vasa pitanja I sugestije u vezi Sabora ostavite ovde!
Nadam se dace se konacno pokazati da klub ima vise od jednog PRIJATELJA I d ace konacno grad station iza kluba!
uvek sa vama

Post by uvek sa vama »

kao da su namerno stavili za 17.februar, ko da znaju da ce vecina ljudi i oni koji najvise treba tu da budu , tada ici u Vrsac na kosarku, mozda je slucajnost a mozda i nije? :roll:
vidjeniji sa severa.F89

Post by vidjeniji sa severa.F89 »

Zbog sabora, koji je daleko najvaznija stvar u poslednjih nekoliko godina za nas klub, sigurno nam ne pada na pamet da organizujemo putovanje na basket u Vrsac. Dvoranski sportovi sluze da se ubije dosada kada nema fudbala.
Zato svi na sabor da vratimo ugled NASOJ SVETINJI.
FIRMA 1989 SEVER







SAMO BORBENO !!!
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

svi na sabor to je obaveza

Post by neko iz mase »

evo i clanka iz dnevnika


DRAGAN SURDUČKI (VOJVODINA) KATEGORIČAN
Sabor i Skupština 17. februara

Sabor kao najviše klupsko telo, a potom i Skupština Fudbalskog kluba Vojvodina održaće se 17. februara. Prvi skup počeće u 16 sati, a drugi u 18, dok će javnost o mestu održavanja biti obaveštena do subote. Sve to najavio je predsednik Skupštine novosadskog prvoligaša Dragan Surdučki.
Jučerašnji sastanak člnova kluba i Dragana Surdučkog iniciran je članom 21. klupskog Statuta, a povod je isticanje mandata 20. februara aktuelnoj Skupštini i Upravnom odboru FK Vojvodina.
- Bez obzira na inicijativu navijača, ne bi nam promaklo zakazivanje Sabora i Skupštine - kategoričan je Surdučki. - Uz klub sam od 12. godine i nikada ga neću ostaviti, bez obzira na to da li bio na funkciji ili ne. Prihvatam deo odgovornosti za sadašnje stanje i spreman sam da se povučem.
Surdučki je obavio razgovore s ličnostima od kojih se očekuje da mogu da pomognu Vojvodina.
- Među njima je i aktuelni predsednik Upravnog odbora Dragan Marković, koji je rekao da se zbog slidbe i novog posla u Beogradu povlači s mesta predsednika Upravnog odbora. Razgovarao sam s Bojanom Pajtićem i on je obećao pomoć Pokrajine. Isto mi predstoji s gradonačelnicom Majom Gojković - istakao je Surdučki.
Kada je o konkretnim imenima reč, Surdučki je rekao da je razgovarao s izvesnim brojem kandidata za mesta na rukovodećim funncijama:
- Sadašnji selektor mlade reprezentacije Milorad Kosanović, Aleksandar Radosavljević(“Karlsberg”), Đorđe Bašić i Bogdan Kuzmanović(“DDOR”) su ličnosti od znanja, imena i ugleda koje bi mogle da unaprede funkcionisanje kluba. Razgovaraću o toj temi i s Milutinom Popivodom, zašto da ne - rekao je Surdučki.
Sastanku u pres sali Gradskog stadiona prisustvovalo je i tridesetak članova kluba s obeležjima FK Vojvodina.
Prema rečima Aleksandra Posnova Saboru će moći da prisustvuju svi zainteresovani, a pravo glasa imaće svako ko je platio članarinu u 2004. godini. Nezvanično, pravo glasa ima oko 300 članova kluba.
Sick boys!!!
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Mislim da bi svi trebali da glasaju za Aleksandra Radosavljevica
iz Calsberga!
SVI NA CIGANE!!!
uvek sa vama

Post by uvek sa vama »

sabor mozda jeste najvaznija stvar u poslednjih nekoliko godina, ali zasto su momci sa kosarke krivi zbog ovih indijanaca sto nemaju veze sa bilo cim i sto skrnave nas FK, zasto zbog njih ne dati podrsku kosarkasima?
ne kazem da treba obavezno ici, ali malo mi je nelogicno onda sve ovo....
kako onda traziti neku pomoc od KK drugi put, ako ti zbog ovoga ne odes na njihovo cetvrtfinale...
mislim da treba otici, ali da vi "vidjeniji" ostanete, a da ko bude hteo ode ili da se "odabere" (ako je to moguce) ko ce ici...
na primer da se skupi masa pre sabora negde, da se vidi ko bi isao, i da onda neki odu za Vrsac....
a kao drugo, opet se ljudi nadaju, a svi znamo kako se zavrsilo proslo sazivanje sabora ili ne znam ni ja sta je ono bilo, a ako ga vec stvarno bude, verujem da 30-40 pa i 50 ljudi ako ode u Vrsac, da ce se bez njih lagano izvuci ta neka vecina, jer ako se budu uvazavale clanske karte, tu nema price ko je u vecini....
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Firma se obratila pa evo teksta!
U sredu 9.2. u 12h je na konferenciji za novinare u press sali na stadionu Karadjordje sazvan redovan Sabor FK Vojvodine, jer krajem ovog meseca istice mandat skupstine koji je trajao 4 godine.
Clanovi Firme 1989 su u utorak obavili razgovor sa predsednikom skupstine FKV Surducki Draganom i urucili mu poziv za sazivanje redovnog Sabora na sta je on odgovorio potvrdno i obecao da ce se pojaviti na pressu i javno pred novinarima sazvati Sabor, to je i ucinio.

Jos prosle godine smo ukazivali na katastrofalno stanje u klubu i pokusali da sa ostalim clanovima skupstine sazovemo vanredni Sabor, ali zbog nemoralnih i plasljivih ljudi koji sede u nasoj skupstini to nismo uspeli, sada je dosao cas kada sve ima svoj normalan tok. Ostalo je samo 7 dana i treba se pripremiti.
Firma 1989 ce pozvati u roku od 6 dana sve vidjenije clanove na sastanak grupe u vezi predstojeceg sabora, a verujem da ce nam se pridruziti na tom sastanku i pripadnici SG i RF.
Evo samo neki od razloga sazivanja sabora koji su uruceni i svim novinarima na pressu:
-20. februara 2005,g. zavrsava se mandat organima kluba (skupstini, upravnom odboru, nadzornom odboru i dr.)
-19. februara 2005.g. pocinje prolecni deo prvenstva SCG, pre kojeg treba izabrati nove organe kluba. (naknadno se saznalo da je prvenstvo odlozeno za 7 dana)
-Aktuelna alarmantna situacija u FKV koja je na svoj 90 rodjendan dovedena na prag pukog postojanja.

Podsecamo javnost na sledece cinjenice, u predhodnom periodu od 4 godine imali smo:
-2 predsednika skupstine
-3 predednika upravnog odbora
-7 direktora kluba
-10 trenera

Na kraju ovog teksta napomenuo bih svima kojima je Vosa u srcu,da se na vreme pripreme za Sabor i da se pojave u cetvrtak u 16 h na odredjenom mestu ( posto jos uvek nije odredjena lokacija). Pominjem jos jednom da svi clanovi kluba (velika vecina su navijaci sa severa) mogu i moraju da ucestvuju na saboru i da glasaju i njihovim glasovima podrze ili ne novu skupstinu. Nakon sabora novoizabrana skupstina bira upravni odbor , predsednika, direktora i dr.
Sabor je javan tako da mogu doci i ostali koji nisu clanovi, a brinu se za buducnost Vojvodine.
Svako ko ima propusnicu za sever ili drugu tribinu za 2004. god. automatski je i clan kluba.

SAMO BORBENO !!!
E sad sto se tice imena spomenutih u topiku nekoga iz mase, moram vam reci da su ona vise iznudjena.Novinar Stefanovic je ostro pitao koga je kontaktirao, a Surducki je onda iz malog mozga istresao ova imena.Karte se jos mesaju a videcemo uskoro da li ce nam se ovog puta sreca osmehnuti!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Moze li se saznati konkretan Firmin stav i ocekivanja od i posle sabora?
Last edited by :) on Fri Feb 11, 2005 2:52 am, edited 1 time in total.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Po svoj prilici, stav FIRME ce se znati tek tog dana na licu mesta. Uostalom, jos se ni ne zna zvanicno ko su kandidati za funkcije, pa ne treba trcati kao tele pred rudu. Nasa (navijacka) pozicija je jaca nego pred prosli Sabor, ali imamo posla sa prefriganim i "namazanim" igracima, tako da ce brojnost navijaca na Saboru igrati veliku ulogu. Zato, clanske karte u dzep i - svi na Sabor! Nemojmo opet da budemo nemi posmatraci dalje propasti kluba.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Da li sam dobro razumeo: imam propusnicu za sever 2004, samim tim sam i clan kluba i imam pravo glasa na Saboru :?:
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dabome da imas pravo glasa!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Oooleeeeee, onda se vidimo. Predlazem da svi navijaci dodju u dresovima i salovima, da pokazemo koliko nam je stalo do kluba!
You'll never walk alone!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Duke wrote:Oooleeeeee, onda se vidimo. Predlazem da svi navijaci dodju u dresovima i salovima, da pokazemo koliko nam je stalo do kluba!
sta bi sa casual kulturom? :lol:
777

Post by 777 »

ok,sabor...ali sta cemo sa momcima iz kkv koji najavljuju dobre igre u vrscu...zar ne mislite da mozda treba da i njih podrzati u cetvrtak...jako dobra prilika ali jako dobra za nas kk da prodje reflex a potom i da osvoji KUP SCG!!!!!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ovo je sajt fudbalskog kluba!Ako je neko clan ovog kluba a K.K. Nis-Vojvodina mu je drazi nek slobodno ode u Vrsac!
Locked