Fantasy - novi dresovi

Koji vam se dres vise svidja

Adidas
14
35%
Nike
15
38%
Kappa
2
5%
NAAI
7
18%
Lotto
2
5%
 
Total votes: 40

vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Mislim da se malo preteruje sto se tice ovih rozih dresova,jer niko ne gleda onu drugu stranu,njihovu funkcionalnost!Mi smo godinama(naravno zbog losih rezultata,ne izlaska u evropu pre svega)bili prepusteni domacem proizvodjacu(NAAI)koji nam dostavi dve-tri garniture,jednu u nasim tradicionalnim bojama,jednu u plavoj i to je to,sto je sa jedne strane dovoljno ali pripreme su specificne jer se na njima moze desiti da utakmice koje imate igrate sa protivnicima koji imaju istu boju dresova ili slicnu,i tu dolazimo do te funkcionalnosti tih famoznih rozih dresova!
Mene iskreno uopste ne interesuje u kakvim ce oni dresovima igrati na pripremama,pa i mnogo veci klubovi koji sigurno drze do svoje tradicije vise nego mi na pripremama bas iz tih razloga igraju u dreosvima takvih ili slicnih boja,pogledaj te pripreme Intera,Juventusa,Milana,Bajerna...pa ce te videti u kakvim oni dresovima igraju,a ti klubovi sigurno drze do sebe vise nego mi ili bilo koji nas klub!Nemoj te da svugde trazimo neke teorije zavere ili nesto slicno,kad pocne prvenstvo igracemo sigurno u nasim tradicionalnim crveno-belim dresovima!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Sve, sve... ali brate rozla i crvena zajedno ne idu ni u snu. Pa valjda treba malo pre nego sto se nesto desi, razmisljati o tome. Mislio sam normalno na boje grba naseg kluba i famoznu rozlu farbu... KATASTROFA
VOŠA ZAUVEK !!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Smrt modernom fudbalu!

A sto je najgore pokusavamo da glumimo neke velikane jel jelte i oni igraju u tim sranjima.A nas dres je toliko originalan da ga u Evropi ima tek po koja ekipa... :cry:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Makar da probaju da se ugledaju na velikane po nekim drugim pitanjima, nego samo sminka...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

e da promenite naslov

koji dres vam se vise svidja
1.crveni
2.plavi
3.pink
4.beli
..
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

limanfkv wrote:e da promenite naslov

koji dres vam se vise svidja
1.crveni
2.plavi
3.pink
4.beli
..
bio i onaj zlatni sa prugom ukoso preko grudi. spa je sledece, ljubicasti na zelene tufnice?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Radoye wrote:bio i onaj zlatni sa prugom ukoso preko grudi. spa je sledece, ljubicasti na zelene tufnice?
Nemoj im molim te davati predloge. Ne treba im reći dvaput.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Red Firm wrote:
Radoye wrote:bio i onaj zlatni sa prugom ukoso preko grudi. spa je sledece, ljubicasti na zelene tufnice?
Nemoj im molim te davati predloge. Ne treba im reći dvaput.
Ma kakvi..Ti nisu trendi i povrh svega nisu cool :wink:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: ADIDAS

Post by madda fakka »

podbara wrote:Image
Zvezda je prepravljena u plavu boju. ZIveo fotosop!

druze ne znam kako ti je promaklo da je to identican dres slavije iz praga jesu oni veoma bitan faktor istorije nasego voljenog kluba ali im ukrasti dres i nije neka fora :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Mislim da bi bilo najbolje vratiti one zlatne dresove u kojima smo nakantali komuniste nasred samoproklamovane takozvane "marakane" :wink:
I Bog je Slaninar...
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: ADIDAS

Post by vladans »

madda fakka wrote:
podbara wrote:Image
Zvezda je prepravljena u plavu boju. ZIveo fotosop!

druze ne znam kako ti je promaklo da je to identican dres slavije iz praga jesu oni veoma bitan faktor istorije nasego voljenog kluba ali im ukrasti dres i nije neka fora :!:
Molim druga podbaru da nam objasni kako je moglo da dodje do ove zabune?!?! :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: ADIDAS

Post by Владика »

madda fakka wrote:
podbara wrote:Image
Zvezda je prepravljena u plavu boju. ZIveo fotosop!

druze ne znam kako ti je promaklo da je to identican dres slavije iz praga jesu oni veoma bitan faktor istorije nasego voljenog kluba ali im ukrasti dres i nije neka fora :!:
Tako su izgledali prvi crveno-beli dresovi naseg kluba. To sto je dres podeljen na dve polovine to oznacava dihotomiju ljudskog zivota(crvena boja predstavlja krv i telo i bela boja, boja duse) a plava boja u kombinaciji sa crvenom i belom treba da predstavlja srpsku zastavu. Daleko od toga da smo im ukrali dresove vec jednostavno da smo ih preuzeli jer svest o bratsvu izmedju Slovenskih naroda nekada je bila mnogo dublja. E sad u periodu od 1922-1941 nasi dresovi su uglavnom izgledali kao Slavijini sa tim sto smo mi imali plavu zvezdu.
Image
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

po meni su sasvim ok.. bolji nego oni cisto plavi..
Locked