Fantasy - novi dresovi

Koji vam se dres vise svidja

Adidas
14
35%
Nike
15
38%
Kappa
2
5%
NAAI
7
18%
Lotto
2
5%
 
Total votes: 40

Mailman
Posts: 58
Joined: Sat Oct 15, 2005 12:10 pm
Location: u ananansu na dnu mora

Post by Mailman »

NAAI definitivno
Брзине ти иду у Х...
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Image
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Umbro

Image
Image

Upotrebite mastu, mrzi me da prepravljam.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Image
ImageImageImage
Image

Svidja mi se ova kombinacija sa crnom kragnom.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ima li nekih vesti u vezi dresova?? Hocemo li konacno imati pravi extra dres i po imenu i po dizajnu?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

DA dignemo temu iz pepela...

NOVA OPREMA


SA HOMOM TRI GODINE


Tehnički direktor Vojvodine Radisav Rabrenović potpisao je juče trogodišnji sponzorski ugovor sa španskim proizvođačem sportske opreme „Homa“ vredan 150.000 dolara. Opremu te kompanije, uz ostale, nose Sevilja, Deportivo, Rasing Santander, Fulam, Čarlton Atletik...

Image

NAPOMENA-ovo nije novi dres.nego samo jedna od kombinacija "HOME"
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ja se ne bih bunio ni da to jeste novi dres.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

FK VOJVODINA U OPREMI JOMA

Čelnici fudbalskog kluba Vojvodina i predstavnici španske fabrike sportske opreme Joma potpisali su, uz pomoć Cherry company, distributera iz Beograda, trogodišnji ugovor po kome će ova poznata španska firma kompletno snabdevati klub sportskom opremom. Promociju nove sportske opreme FK Vojvodina će imati u prvom meču kvalifikacija koji je na programu 19. jula ove godine.

Image Komplet kada je Vojvodina domacinImage Komplet kada je Vojvodina gost

Image
Oprema za Evropu
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ah koje sranje, pa ne moze ovako! Zna se kakvi su Vosini dresovi, pola sunka a pola slanina, pa nismo mi Proleter Zrenjanin! Koji su se qrac latili da nam menjaju 90 godina tradicije, prvo s onim zlatnim dresovima pa sad i ovo go**o (zaista ne mogu drugacije da ga nazovem). Gostujuci su OK, plava nam je tradicionalno gostujuca boja, ali NE DIRAJTE MI U POLA BELO POLA CRVENO, majkevamgasteram! :twisted: :evil: :x :cry: :shock: :o :( :oops:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

PS izvinjavam se na vulgarnosti iz prethodnog posta ali stvarno sam popizdeo. Iskreno se nadam da se Dejan samo zajebava i da ovo nece biti nasi dresovi.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Dejanova informacija je sa zvanicnog sajta FKV,izgleda da je istina...Meni se ne svidjaju nikako!!!!!!!!!!
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Ili pola beli-pola crveni ili nijedni.
Raskidajte ugovor sa jomom ako neće da pravi naše dresove nego nam uvaljuju ovakve. Dobro da nam nisu dali crveno beli na pruge.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Radoye wrote:Ah koje sranje, pa ne moze ovako! Zna se kakvi su Vosini dresovi, pola sunka a pola slanina, pa nismo mi Proleter Zrenjanin! Koji su se qrac latili da nam menjaju 90 godina tradicije, prvo s onim zlatnim dresovima pa sad i ovo go**o (zaista ne mogu drugacije da ga nazovem). Gostujuci su OK, plava nam je tradicionalno gostujuca boja, ali NE DIRAJTE MI U POLA BELO POLA CRVENO, majkevamgasteram! :twisted: :evil: :x :cry: :shock: :o :( :oops:
Šta je sledeće što će nam menjati :?: :oops: Hoće li, uopšte, ostati nešto od Vojvodine koju volimo? :shock:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Zar nije bila dovoljna ona zajebancija sa bojom govneta nego sad i ovo :evil: :evil: :evil:
Uzas! Katastrofa! Dno! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
UPRAVA NAPOLJE!!!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Meni se dresovi ne sviđaju. Lepša mi je pola-pola (ne ona navijačka) varijanta.
" Dečko je pun zmajova! "
Locked