Fantasy - novi dresovi

Koji vam se dres vise svidja

Adidas
14
35%
Nike
15
38%
Kappa
2
5%
NAAI
7
18%
Lotto
2
5%
 
Total votes: 40

:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Qr0nJa wrote:Ljudi sta je sa ovim Yominim dresovima,gde ima da se i kupe?
Ne bih se bas grabio i kad bi bili da se kupe, ono sto sam video sto su igraci bacili na poslednjoj utakmici, ne vrede ni za sta, nai je 10 u glavu za njih.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Imas crveni dres da kupis u Jomi na spensu!A ovih dana bi trebalo da nasi odu na sastanak u Spaniju i da se dogovore sa Jomom o garniutri dresova za prolece!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Nadam se samo da ce se ugovoriti malo modernija garnitura jer ovo sto mi nosimo je sevilja nosila pre 2,5 sezone,to je nedopustivo,iskreno ne znam ko je ugovarao ,ali ovako nesto...
Na tim stvarima se vidi jesi li ozbiljan klub ili nisi.
Sve je vazno,kompletan marketing.
Za prolece bil najbolje legli oni dresovi poput rasingovih prosle sezone ,sa kragnom na vezivanje,ko je pratio primeru ,zna o cemu pricam.
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

http://blogoperativa.com/viper/
Može ovde da se piše o novim dresovima.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Pažnja, pažnja:
Najnoviji crveno-beli dresovi mogu se kupiti u radnji JOMA na Spensu (kod bazena - I sprat). Dresovi su veoma lepo i kvalitetno urađeni. S obzirom na to, cena je prava sitnica - 1. 300 dinara.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

021 wrote:Pažnja, pažnja:
Najnoviji crveno-beli dresovi mogu se kupiti u radnji JOMA na Spensu (kod bazena - I sprat). Dresovi su veoma lepo i kvalitetno urađeni. S obzirom na to, cena je prava sitnica - 1. 300 dinara.
Evo fotke novog dresa iz Jome:

http://img352.imageshack.us/img352/3552/05xb3.jpg

http://img207.imageshack.us/img207/3368/06ws4.jpg
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

E ovo napokon lici na pravu stvar...
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

da li to sto na novim dresovima vise nema natpisa PORSHE znaci da je sponzorstvo iznenada isteklo ili je samo napravljen propust,u sta cisto sumnjam?!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

kupio sam danas sestricu(vrbovao sam ga na vreme :D ) dres vojvodine i mogu reci da sam odusevljen kvalitetom!jeste da je onaj najmanji ali se ni pocemu nerazlikuje od onog standardnog sto nose igraci sem sto naravno nema broj!malo me uhvatila seta jer sam takav i ja zeleo kad sam bio klinac ali onda su bili samo oni deciji sa zvezdicama na rukavu naravno bez grba i to sa plavom zvezdom kao ovaj!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Evo kako bi izgledali dresovi kada bi ih radio Umbro!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

to je biciklisticki dres
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nije mi jasno čemu stalne provokacije sa dresevima?Pa, i maloj deci je jasno, da za navijače Vojvodine ne postoji nijedna druga boja, osim pola bela, pola crvena i da takva podmetanja nikad neće proći.
Zašto protiv Leha nismo igrali u svojoj tradicionalnoj opremi (jel to Joma filozofira, il neko od ,,naših")?Nije bilo nikakvih smetnji da igramo u pola bela-pola crvena, jer je Leh bio plav?
Zar i posle toliko reči i protesta, gneva i uvreda svojih navijača, nekima još uvek nije jasno koliko su pravi navijači Voše osetljivi po tom pitanju?Zar se još uvek ne shvata da su dresevi pitanje indentiteta, isto onoliko, koliko i ime Kluba? :oops:(neka se već jednom okanu ,,ćorava posla").
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ja jos uvek nemogu da verujem da se neko opet usudjuje da eksperimentise sa bojom dresova.sve vise verujem da se to radi namerno ali onda se istog momenta zapitam zbog cega ili iz kog razloga to neko radi,koji je krajnji cilj
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Mislim da su ovo neki dresovi samo za trening utakmice,jer nedavno sam bio u Jominoj prodavnici na Naselju i video dres tamno crveni sa karakteristicnim Jominim straftama,a zena mi je rekla da ponekad u tome treniraju.Sad ne znam odtkud nama toliko garnitura,mozda se opet eksperimentise sa dresovima za Evropu,ko sa onim belim.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Verujem da je opet bilo neobaveštenih i povodom ovog slučaja i da će reagovati u što skorijem roku. :wink: Ne želim da kažem - u slučaju da su ovi dresevi predviđeni za stalnu upotrebu - jer je ova boja dreseva Vojvodine izmišeljena, pa je i na prijateljskim utakmicama nedopustiv ovakav vid prezentovanja kluba.
Locked