Fantasy - novi dresovi

Koji vam se dres vise svidja

Adidas
14
35%
Nike
15
38%
Kappa
2
5%
NAAI
7
18%
Lotto
2
5%
 
Total votes: 40

Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ja sve mislim da je zajebancija. Pa mora biti barem neki detalj pola-pola.
Makar carape, jedna bela a druga crvena :lol:
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Ne,ne,ne... ja licno smatram da je to samo prototip dresova,dakle dizajn,a da ce tradicija biti itekako ispostovana. Mislim da je ovo maketa modela,jer nerealno je da imamo crnu boju na dresu,mislim da to Bata nece dozvoliti. Naci ce se verovatno vec neka varijanta,ovo treba ako je istina,a ponavljam,mislim da nije, dakle ako jeste,treba bojkotovati. :roll:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Bockanac 71
Posts: 28
Joined: Sun Oct 29, 2006 9:01 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Bockanac 71 »

Sramota za koje pare se oni prodaju! A za Bastu skrnavog daju milion i po. I samo poruka za Brku i ekipu iz uprave:
Ili pravite pravu stvar ili ne radite nista!
Walk on, walk on,
With hope in your hearts,
And you'll never walk alone,
You'll never walk alone!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

slavko085 wrote:Ne,ne,ne... ja licno smatram da je to samo prototip dresova,dakle dizajn,a da ce tradicija biti itekako ispostovana. Mislim da je ovo maketa modela,jer nerealno je da imamo crnu boju na dresu,mislim da to Bata nece dozvoliti. Naci ce se verovatno vec neka varijanta,ovo treba ako je istina,a ponavljam,mislim da nije, dakle ako jeste,treba bojkotovati. :roll:
Nazalost,gresis...Dresevi ce biti upravo onakvi kakvi su na naslovnoj strani klupskog sajta.....
STOP MAFIJI!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Bruka!Ja sam besan zbog toga!Zbog cega se niko iz kluba ne oglasi i bar pokusa da objasni tu napravljenu glupost?Ti pola beli-pola crveni dresovi su bili nesto po cemu se Vojvodina prepoznavala i menjati to je isto sto i srusiti sat na tvrdjavi i postaviti digitalni sa reklamom Sony.Jos uvek se nadam da je u stvari sve to samo nesporazum i odbijam da prihvatim da ce Vojvodina sledece sezone koristiti iznosene dresove Sevilje ili sta znam koga.Mi imamo svoje dresove i tudji nam nisu potrebni!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Upotpunosti se slažem sa tobom max. Vojvodina će sve više prepoznavati preko određenih ljudi, a nikako na ono što je decenijama predstavljala. VRATITE NAM CRVENO-BELE DRESEVE!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ko je zavrsavao dresove,zavrsavao je-ali o izgledu istih Bata nije znao nista.Tek na intervenciju "CUVARA TRADICIJE" kod Bate,Bata je digao frku u klubu i poslat je dopis HOMI da nam naprave nase dresove.Tako da ako ne budu bas za prvo kolo...uglavnom bice nasi crveno beli od nekog drugog,treceg...Eto to je najsvezija vest po pitanju dresova.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Stara Garda wrote:Ko je zavrsavao dresove,zavrsavao je-ali o izgledu istih Bata nije znao nista.Tek na intervenciju "CUVARA TRADICIJE" kod Bate,Bata je digao frku u klubu i poslat je dopis HOMI da nam naprave nase dresove.Tako da ako ne budu bas za prvo kolo...uglavnom bice nasi crveno beli od nekog drugog,treceg...Eto to je najsvezija vest po pitanju dresova.
Hoce li onda neko odgovarati Bati za tu bruku? Mislim svaka cast sto cemo imati dresove kako treba ali majkumu ovo sa dresovima kao da pricamo o klubu iz beton lige a ne o VOJVODINI. Za ovakve stvari treba glave da padaju. Skroz neozbiljno ponasanje!

Kada neko konacno nagrabusi zbog bahatog i neodgovornog ponasanja ili lopovluka (ili samo zato sto nije sposoban da radi svoj posao) stvari ce se zaista pokrenuti na bolje. Lepo je sto je stadion renoviran (tj. jos malo pa ce biti renoviran) i sto je Veternik sredjen ali ako se ne otarasimo korumpiranih i nesposobnih "kadrova" sav napredak se da vrlo brzo upropastiti. Treba Bata da lupi sakom u sto i da dobro "naguzi" nekoga za primer ostalima - ono sto je Djumi pricao o majmunima u kavezu - pa da nikome vise ne padne na pamet da pravi sranja...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Stara Garda wrote:Bata je digao frku u klubu i poslat je dopis HOMI da nam naprave nase dresove.Tako da ako ne budu bas za prvo kolo...uglavnom bice nasi crveno beli od nekog drugog,treceg...Eto to je najsvezija vest po pitanju dresova.
Odlicna vest!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

HaHaHa majmuni u kavezu, secam se, strasna prica.
Ovo za dresove je super. Ja nekako nisam ni verovao da cemo mi stvarno promeniti klupske boje. Prosto je moralo nesto da se desi.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

max wrote:Bruka!Ja sam besan zbog toga!Zbog cega se niko iz kluba ne oglasi i bar pokusa da objasni tu napravljenu glupost?Ti pola beli-pola crveni dresovi su bili nesto po cemu se Vojvodina prepoznavala i menjati to je isto sto i srusiti sat na tvrdjavi i postaviti digitalni sa reklamom Sony.Jos uvek se nadam da je u stvari sve to samo nesporazum i odbijam da prihvatim da ce Vojvodina sledece sezone koristiti iznosene dresove Sevilje ili sta znam koga.Mi imamo svoje dresove i tudji nam nisu potrebni!
Stara Garda wrote:
Ko je zavrsavao dresove,zavrsavao je-ali o izgledu istih Bata nije znao nista.Tek na intervenciju "CUVARA TRADICIJE" kod Bate,Bata je digao frku u klubu i poslat je dopis HOMI da nam naprave nase dresove.Tako da ako ne budu bas za prvo kolo...uglavnom bice nasi crveno beli od nekog drugog,treceg...Eto to je najsvezija vest po pitanju dresova.

Radoye wrote:
Hoce li onda neko odgovarati Bati za tu bruku?. Za ovakve stvari treba glave da padaju. Skroz neozbiljno ponasanje!

Kada neko konacno nagrabusi zbog bahatog i neodgovornog ponasanja ili lopovluka (ili samo zato sto nije sposoban da radi svoj posao) stvari ce se zaista pokrenuti na bolje. Treba Bata da lupi sakom u sto i da dobro "naguzi" nekoga za primer ostalima - ono sto je Djumi pricao o majmunima u kavezu - pa da nikome vise ne padne na pamet da pravi sranja.
Nekako sam verovao da će Bata pokušati da ,,ispegla,, nedopustivo sranje oko dreseva za domaći teren, ali mi nije jasno kako je, uopšte ovako nešto, moglo da se desi. Ne bi se sad smelo sve završiti tek tako:
mir, mir, mir- niko nije kriv. Kupus i pečenje, bravo pomirenje- prolazi samo u zabavištu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

ali o izgledu istih Bata nije znao nista.Tek na intervenciju "CUVARA TRADICIJE" kod Bate,Bata je digao frku u klubu i poslat je dopis HOMI da nam naprave nase dresove.
Nadam se samo da će u budućnosti biti obavešteniji, jer ovako samo možemo da pomislimo o kojim stvarima tek nije obevešten ako nije znao nešto što smo svi mi znali :roll:

U svakom slučaju drago mi je da će biti sređen problem sa dresevima i slažem se upotpunosti sa Turijinim komentarom. Ipak to nije greška koja može da se tek tako potkrade.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ja ipak nisam za tako radikalne mere.Stvarno neznam ko je potpisao ugovor sa Jomom,naravno da su dresovi ogavni i da Vosin dres nema alternativu.Ono sto ocu da kazem da 150.000 eura nije malo,to su tri Sikimica. Po meni to je odlican posao, naravno pod uslovom da na dresu budu NASE boje.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Šta kažete za asics?
Image
Danas sam bio u Metrou, i sasvim slučajno naleteo na ovo. Dres odličan, k’o poručen za Vošu. Kasnije sam bunario malo po njihovom sajtu, to je kolekcija za sezonu 2006, valjda Kaljari nosi taj dizajn:

Image
Image

Inače, komplet (dres+šorc) košta 1.400 dinara.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Ljudi sta je sa ovim Yominim dresovima,gde ima da se i kupe?
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Locked