Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by pedjans »

Naravno, ovo je sjajan uspeh, iako mislim da je sustina u tome da igraci budu svetska klasa u seniorskoj konkurenciji a ne u mladjim kategorijama (setimo se Skorica i Mijucica). Vidim da skoro niko ne pominje ulogu Kosana kao trenera, koji je u fudbalskom smislu stvorio dobar deo ove generacije, sto je sramota. Situacija sa nasim igracima u reprezentaciji je za nas s jedne strane sjajna, s druge tragicna, s obzirom da gotovo nista necemo zaraditi od njihove prodaje, a svi ce odmah biti prodati. Procerdali smo priliku da obezbedimo finansijsku stabilnost za mnogo vremena unapred, i tesko da cemo vise takvu sansu imati... No, valjda bar necemo brzo bankrotirati.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Rabba »

Sergej treci najbolji igrac turnira, ali za mene, kroz ceo turnir Maksimovic apsolutni heroj...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Firmson89 »

Капа доле момцима, не памтим када ми је наш фудбал овакву радост донео!! :mrgreen:

А ови матори нека гледају и уче како се гине на терену, свака част још једном!
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

Momci su sampioni bez isticanja bilo koga. Ono sto Sergej i Zivkovic imaju i cime se isticu u napadu to Babic, Veljkovic i drugi imaju u drugom obliku kojim se isticu u defanzivi. Svi su bili kao jedan, cestitam im iz sveg srca.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Iskrene cestitke momcima, iako nisam gledao cak ni Finale (kao i dosta ljudi, koji nekada nisu mogle zamisliti takvu situaciju da propuste - ili, pak, slicno Voji, ne osetiti emociju za takav sanjani uspeh).Medutim, to je vec drugi (siri) problem, sto ni u kom slucaju ne umanjuje znacaj Trofeja.
Momci, svaka cast i nastavite tako medu Seniorima :lala:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Neizlecivi »

:cheers: :cheers: :cheers:

http://mondo.rs/a805633/Sport/Fudbal/Sr ... -kuce.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Ultra slanina »

Veceras u 23h docek, na Strandu, reprezentativaca koji su/bili clanovi Vose.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by budababa »

Ultra slanina wrote:Veceras u 23h docek, na Strandu, reprezentativaca koji su/bili clanovi Vose.
http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Svecan ... tandu.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Stexman »

Gleda li ko ove mlade jebote zivot. Kakva tuga ne verujem. Ne mogu da verujem da Ivanic nema mesta ni u ovoj postavi. Poletanovic isto tako.
Ko su ti ljudi sto igraju ja vise od pola ne poznajem, a ovo malo sto poznajem ne bih zvao ni da mi rade na mešalici.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by tulip »

Kada već Ivanić ne igra, bolje da ispadne ova menadžerska reprezentacija pa da se Ćomi vrati i koliko toliko uigra sa novim timom. Budimpešta je već sledeće nedelje.
DAJ GOL!!!
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

Stexman wrote:Gleda li ko ove mlade jebote zivot. Kakva tuga ne verujem. Ne mogu da verujem da Ivanic nema mesta ni u ovoj postavi. Poletanovic isto tako.
Ko su ti ljudi sto igraju ja vise od pola ne poznajem, a ovo malo sto poznajem ne bih zvao ni da mi rade na mešalici.
Umesto da ucim za ispit ja gledam sarlatane (i trener tu spada). Zadnju liniju cine 2 crna i 1 crveno :shit: koja zajedno (kada se spoje svi munuti) mozda imaju 2 utakmice u prolecnoj polusezoni, sredinu jedno crveno i jedno bivse crno :shit: od kojih jedan uopste nije imao minute u prolecnoj polusezoni a drugi mozda 50 od 1350. Za golmana neznam ni da li ima klub a ne da li brani sto znaci da od startnih 11 mi imamo 6 igraca sa mozda 3 utakmice zbirno gledano za celu polusezonu.

Zakljucak - umesto da se bore za Olimpijske igre oni su otisli da nekoga razigraju a nekoga prodaju. Ivanic, Srnic, Stojkovic i Filipovic iz Jagodine sede a zvezdice igraju. Samo da neubaci Ivanica na 10 min pre kraja pri x - 0 za protivnika.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Chana »

SPECIJALNA PONUDA ZA "SELEKTORA" DODIĆA:

Image

IZUZETNO POVOLJNO :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by ДушанСП »

Најјачи потез на утакмици кад је ковачевић узео да изведе слободан ударац :D који не изводи ни на тренингу звездиних резерви.
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

https://www.youtube.com/watch?v=-FXwI2TKPco" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by limanfkv »

Image
Post Reply