Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by fare »

Ja se bogami baš i ne sećam :shock:
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Karlsson »

U 17:30 omladinska reprezentacija počinje EP utakmicom protiv Izraela. Nisam pratio do sada ovu generaciju, ali kažu da je Miletić jedan od glavnih igrača.
Mene i dalje čudi kako ga je Zvezda tako oalko pustila kod nas, pa makar i za pare. Doduše oni su od nas uzimali klince za džabe, ali ni jedan do sada koji je pobegao od nas kod njih nije uspeo, a Miletić već postaje ozbiljan igrač koji nam može ozbiljno koristiti i igrački i finansijski.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Beonic »

Karlsson wrote: Sun Jun 19, 2022 4:33 pm U 17:30 omladinska reprezentacija počinje EP utakmicom protiv Izraela. Nisam pratio do sada ovu generaciju, ali kažu da je Miletić jedan od glavnih igrača.
Mene i dalje čudi kako ga je Zvezda tako oalko pustila kod nas, pa makar i za pare. Doduše oni su od nas uzimali klince za džabe, ali ni jedan do sada koji je pobegao od nas kod njih nije uspeo, a Miletić već postaje ozbiljan igrač koji nam može ozbiljno koristiti i igrački i finansijski.
Toliko je glavni da nije u početnoj... Nadam se da će mu dati više šanse pored igrača blizanaca.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Ovo treba shvatiti i kao priliku da se skeniraju neki dobri strani klinci,jer ce biti i prenosa
Image
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Da li igrao Miletic danas i kako?
Ako je neko gledao prenos zamolio bih za utisak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Forza Voša »

Turija wrote: Sun Jun 19, 2022 10:57 pm Da li igrao Miletic danas i kako?
Ako je neko gledao prenos zamolio bih za utisak.
Ušao je u drugom poluvremenu. Pošto nisu igrali nikakav fudbal i pošto je od trojice u sredini on bio najpovučeniji nisi ništa propustio, niko nije pokazao ništa posebno. Meni su više od ostalih za oko zapali Izraelci, broj 10 i 11. Kad sam već kod ovoga ko mi je zapao za oko da spomenem da mi je na nedavnom turniru na Zlatiboru malac sa brojem 10 iz Akademije Pandev ostavio nestvaran utisak.
„Hasta la Victoria Siempre!“
1892
Posts: 1063
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by 1892 »

Očajne igre našeg tima na U19 prvenstvu. Šteta za bolest Kabića, mislim da je apsolutno najbolji srpski igrač te generacije. Miletić, po mom mišljenju, veoma loš na sva tri meča. Čim je reprezentacija puna ciganskih mladunaca ovo je očekivano....
Come on you Reds!
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Karlsson »

Miletić gotovo da nema šta nije igrao na ovom turniru. Od desnog krilnog napadača, do levog beka. Selektor pajac, neznalica, bez ikakve biografije. Posle primljenog prvog gola on seda na klupu kao pokošen, vidno razočaranog lica. Ustaj sa klupe idiote i bodri te klince, diži im samopouzdanje! Igraju za svetsko prvenstvo čoveče.
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by ssnigd »

1892 wrote: Sat Jun 25, 2022 8:33 pm Očajne igre našeg tima na U19 prvenstvu. Šteta za bolest Kabića, mislim da je apsolutno najbolji srpski igrač te generacije. Miletić, po mom mišljenju, veoma loš na sva tri meča. Čim je reprezentacija puna ciganskih mladunaca ovo je očekivano....
Ciganizacija reprezentacije. Graficar, IMT, cigani... Mrs u tri lepe.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

ssnigd wrote: Sun Jun 26, 2022 8:51 am
1892 wrote: Sat Jun 25, 2022 8:33 pm Očajne igre našeg tima na U19 prvenstvu. Šteta za bolest Kabića, mislim da je apsolutno najbolji srpski igrač te generacije. Miletić, po mom mišljenju, veoma loš na sva tri meča. Čim je reprezentacija puna ciganskih mladunaca ovo je očekivano....
Ciganizacija reprezentacije. Graficar, IMT, cigani... Mrs u tri lepe.
Ono je zaista bilo tuzno gledati... a najave kao da ih Terzic pisao ("bicemo prvacio Evrope i sl.)... tacno se video rukopis sistema
Image
1892
Posts: 1063
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by 1892 »

Voja wrote: Sun Jun 26, 2022 9:47 am
ssnigd wrote: Sun Jun 26, 2022 8:51 am
1892 wrote: Sat Jun 25, 2022 8:33 pm Očajne igre našeg tima na U19 prvenstvu. Šteta za bolest Kabića, mislim da je apsolutno najbolji srpski igrač te generacije. Miletić, po mom mišljenju, veoma loš na sva tri meča. Čim je reprezentacija puna ciganskih mladunaca ovo je očekivano....
Ciganizacija reprezentacije. Graficar, IMT, cigani... Mrs u tri lepe.
Ono je zaista bilo tuzno gledati... a najave kao da ih Terzic pisao ("bicemo prvacio Evrope i sl.)... tacno se video rukopis sistema

Ne znam da li ste do sad provalili ali mlađe kategorije kad god naprave rezultat, nosioci igre nisu iz blizanaca. Poslednji primer U17 turnir
Come on you Reds!
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Karlsson »

Na U19 EP 2013. godine glavni igrač je bio Aleksandar Mitrović, dve godine kasnije na U20 SP jedan od nosioaca je bio Andrija Živković, ali sada recimo na U17 EP Partizan je dao samo rezervnog golmana.
Jedino što upada u oči je da Zvezda ne može da da nosioce, ni u seniorskim selekcijama, niti u mlađim kategorijama godinama unazad. Kako to da ne primete svi ti klinci koji se zaleću kada dobiju ponudu Zvezde ili njihovi roditelji? Zvezda je ''smrt'' za mlade fudbalere. Gde su sada svi oni klinci naši koje je Kosanović odveo od nas?
Baš mi zanima šta će biti sa zvezdom kada im odu ova dvojica ''naših'' koji su im nosioce igre. Gde će im pronaći domaće alternative kada sami nisu u stanju da ih stvore?
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Nemamo nijednog mladog igraca na spisku mlade reprezentacije U21. Imamo jednog bivseg naseg, ukoliko se dobro secam ( Ergelas, sada igrac Novog Pazara).
Da li se ovo nekad desilo?

Spiak objavljen na mozzartu:
Na spisku se nalaze 24 igrača. U pitanju su:

Golmani: Filip Stanković (Volendam), Veljko Ilić (TSC), Ivan Guteša (Grafičar);

Defanzivci: Viktor Rogan (Čukarički), Uroš Lazić (Radnik), Mihajlo Ilić (Partizan), Nemanja Đeković (Napredak), Uroš Drezgić (Čukarički), Andrej Đurić (Domžale), Lazar Mićić (Loznica), Vladimir Prijović (Napredak), Mitar Ergelaš (Novi Pazar);

Vezisti: Nikola Stanković (Napredak), Nikola Petković (Kroun Legasi, SAD), Aleksa Đurasović (Spartak), Igor Miladinović (Čukarički), Vladimir Lučić (Čukarički), Nikola Knežević (Napredak), Nikola Jojić (Mladost, Lučani), Jovan Mituljikić (Mladost GAT), Nemanja Jović (Partizan), Stefan Mitrović (Crvena zvezda);

Napadači: Petar Ratkov (TSC) i Samed Baždar (Partizan).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Milan »

Žalosno…
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by CRD FCV »

9 дефанзиваца и 10 везних уз само два нападача. Свака част селектору, битније је одбранити један него напасти три.
Кабић и Милошевић се не уклапају у визију очигледно.
Post Reply