Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Ма јачи сми и ми и жабари од Шведа,али све зависи да ли ћемо опет ићи на бод :twisted:
Е јел чуо нако на конференцији за штампу Казирагија кад је рекао да се највише плаши Тадића по левој страни :lol: Ма ко шта мисли и ја сам става да је Тадић недостајао синоћ.Проблем је што је Крчмаревић нагомилао играче који играју на истим позицијама,а онда их ставио да играју на позиције које никад нису играли.Штета за онај Гојков потез што није био гол :twisted:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote: p.s.Turija,nije li Brka mogao malo bolje ispratiti prvih nekoliko kornera za zabare!? :wink:
Jesam li ja, Vojo, to nešto propustio (pošto sam utakmicu počeo gledati od 20og minuta) :?: :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote: p.s.Turija,nije li Brka mogao malo bolje ispratiti prvih nekoliko kornera za zabare!? :wink:
Jesam li ja, Vojo, to nešto propustio (pošto sam utakmicu počeo gledati od 20og minuta) :?: :frown:
Ha,ha,gle matorog (ovo moze i pod navodnike) sto se sad vadi!? :lol:
Covek svaki vazniji mec gleda od 20 i nekog minuta (primetio sam) 8)
Ma,salim se Turija,samo pokusavam da te pecnem malo.
Kad se ti cimnes,srecniji sam nego ovi iz partizana,kad im Kleo rekao YES!!! :wink:

Nego,jeste li slusali Pizona!?Kao Belorusi izgubili 5:1 i gotovo,predali se.Ne dao nam bog da i nasi igraci sa takvim razmisljanjem udju u mec,pa to sto Pizon izjavio ni na Farskim ostrvima ne postoji vise,nadam se da ni u zemlji Srbiji vise nema mesta za takve rezone
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Voja wrote:
Nego,jeste li slusali Pizona!?Kao Belorusi izgubili 5:1 i gotovo,predali se.Ne dao nam bog da i nasi igraci sa takvim razmisljanjem udju u mec,pa to sto Pizon izjavio ni na Farskim ostrvima ne postoji vise,nadam se da ni u zemlji Srbiji vise nema mesta za takve rezone
Zato je i dobro sto je on postao trener cz 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Danas u 18:15 nova utakmica sa Belorusima.
Image

Mladoj fudbalskoj selekciji Srbije potrebna pobeda u današnjem duelu sa Belorusijom na EP u Švedskoj (18.15, RTS)
BRKIĆ: Sada smo mi favoriti

Autor: O. N.

Beograd, Malme - Fudbaleri mlade selekcije Srbije nemaju rezultatskog izbora u današnjem duelu sa Belorusijom. Startni remi sa Italijom vredeće jedino ako „orlići“ budu slavili u drugom kolu Evropskog prvenstva u Švedskoj, jer samo s ta tri boda mogu ostati u igri za polufinale.

Odlično drugo poluvreme meča sa „azurima“ i pozitivan skor sa vršnjacima iz bivše sovjetske republike u kvalifikacijama za ovo takmičenje (u Beogradu je bilo 3:1, a u revanšu 1:1) ekipu selektora Krčmarevića stavljaju u poziciju favorita. Naslednici vicešampionske generacije iz Holandije prihvataju ovaj teret, ali ne zavaravaju se da će im protivnik jeftino „prodati kožu“, kao što je to učinio pre neki dan protiv domaćina (1:5).

- Italija je bila favorit protiv nas, a mi ćemo to biti protiv Belorusa. Nadam se da ćemo se u ovoj ulozi snaći kao u prethodnoj, koliko god bilo lakše motivisati se protiv „velikih“. Dovoljno je znati da bez ovih bodova ne možemo u završnicu, baš kao ni protivnik, zbog čega bi naš duel mogao biti još zanimljiviji od onog iz prvog kola. Ne verujem da će Belorusija odustati od tvrdog fudbala, ali očekujem da ćemo je, kao Šveđani, primorati na greške u defanzivi, koja je, barem na papiru, slabiji deo njihove igre. Dobra rola na premijeri učinila nas je još ambicioznijima i optimističnijim, ali nije nam uticala na naš osećaj za stvarnost i meru. Ne smemo gubiti koncentraciju u duelu s Belorusijom, pogotovo pri čuvanju njihovog plejmejkera Kriveca, od čijih lopti sve zavisi - smatra golman Željko Brkić, bez čijih bi hladnokrvnih odbrana Tomović i društvo teško sačuvali „nulu“ na kraju prvog dela okršaja sa italijanskim vršnjacima.

Marko Milinković, pak, očekuje nešto otvoreniju taktiku rivala, u čemu vidi šansu više za, ionako brz i na driblingu moćan, srpski ofanzivni blok.

- Ni nama ni njima ne odgovara nerešen ishod, ali bi takav epilog Beloruse gotovo otpisao iz trke za polufinale. Pretpostavljam da će požuriti po gol, što bi nama iz veznog reda i napada ostavilo prostora za brza ubacivanja po bokovima i kroz sredinu. Daleko od toga da očekujem tri lagana boda, ali smatram da umemo i možemo iskoristiti prednost u kvalitetu - najavljuje vezni fudbaler Košica, koji će u novoj formaciji 4-3-3 dejstvovati u napadačkoj liniji, između Sulejmanija i Tošića.

Ostalih 10 startera biće isti kao protiv Italije, jer stručni štab ne želi da žuri sa priključivanjem tek oporavljenog prvog levog beka Obradovića, pa će na tom mestu ostati vrlo dobri Petković.

Krčmarević s trojicom u napadu

STADION: Novi stadion u Malmeu. KAPACITET: 15.000 mesta. SUDIJA: Cukaet Cikir (Turska).

BELORUSIJA: Češnovski - Osipovič, Martinovič, Šitov, Kovel - Volodko, Komarovski, Afanasijev, Krivec - Verkhovtsov, Kislijak. Selektor Georgi Kondratijev.

SRBIJA: Brkić - Tomović, Pejčinović, Vuković, Petković - Kačar, Smiljanić, Fejsa - Sulejmani, Milinković, Tošić. Selektor Slobodan Krčmarević.
http://www.danas.rs/vesti/sport/fudbal/ ... _id=164328
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Slike sa Monda sa utakmice Srbija - Italija.

Image
Image
Image
Image
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Док су нам селектори Крчмаревићи,Петковићи и сантрачи и остали зихераши нећемо урадити ништа.Наводно си фаворит против Белорусије и опет играш без нападача.Ставио је Качара да изиграва Жигића и да скаче са њиховим одбрамбеним играчима.десног бека немамо,игра га штопер,играмо са три штопера три задња везна.А јел то Матић и Милинковић у Кошицама обојица играју по левој страни у везном реду :roll: Момцима ништа не замерам борили су се али тренер је :shock:
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Jos uvek smo u podrumu... do neba necemo stici, na ovakav nacin nikad.
Krcmo raskrcmio si SVE !!!
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

car jovan wrote:Док су нам селектори Крчмаревићи,Петковићи и сантрачи и остали зихераши нећемо урадити ништа.Наводно си фаворит против Белорусије и опет играш без нападача.Ставио је Качара да изиграва Жигића и да скаче са њиховим одбрамбеним играчима.десног бека немамо,игра га штопер,играмо са три штопера три задња везна.А јел то Матић и Милинковић у Кошицама обојица играју по левој страни у везном реду :roll: Момцима ништа не замерам борили су се али тренер је :shock:
Krčmarević je katastrofa, kao da je Džimijev najbolji đak.Menja napadača levim bekom, levog beka šalje na levu polutku.Onda ga menja, sa nazovi veznjakom Tomićem, pa na kraju izvodi zadnjeg veznog i uvodi buzdovan napadača. :roll: I kako onda dati gol - pitanje je za Riplija :?: Verovatno ćemo završiti prvenstvo neporaženi i sa 3 boda, od 3 krompirčine, doći kući jadikujući, što nas je ,,sreća napustila".
Prvi put da i ja žalim što Tadić nije igrao zadnjih 20 minuta na ovoj utakmici.Mislim da bi nešto uradio (makar iz inata). A, za 20 minuta Duća ima snage i volje da napravi 2-3 akcije koje bi mirisale na gol, u jednoj totalno nemoćnoj i anemičnoj napadačkoj liniji.
Last edited by Turija on Fri Jun 19, 2009 8:46 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Krcma je ocito zaboravio da mu se prvi i primarni cilj ne moze ostvariti bez drugog! Sto bolje prodati Obradovica, zajebati nekog i uvaliti Fejsu i afirmisati Tomica, ne moze se dogoditi bez nekog zapazenog rezultata mlade repke!

Imali smo danas Cristiana Tosica koji je totalno beskoristan, izgubljene Fejsu i Lolu(koga vise tata Bane ne moze da gura u Spaniji, mogao je ovde)

Cudne odluke Toletovog Krcme. Milinkovic na levoj strani umesto Tadica, kada je ubacio Obradovica, Petkovica pomera u vezu :shock: Logicnije bi bilo da prodorniji Obradovic igrao na toj poziciji. Ili da je Petkovic presao na Vukovicevo mesto, a Duca zauzeo svoju poziciju na kojoj u repki igra izvanredno. Kasno je usledila izmena Veljovic-Fejsa...Cak mozda i da je Veljovic poceo, a Sulejmani po levoj strani malo povucenije...ma, Tomic je morao da dobije svoje minute i da izgubi apsolutno svaki duel! Dani i Ljajic su premladi, prvi zato sto je iz Vose, a drugi je vec prodat!

Neka mi sada neko kaze da gledam ostrasceno kroz Vosu, repkum svasta cu mu reci :!:
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Somborac wrote:Krcma je ocito zaboravio da mu se prvi i primarni cilj ne moze ostvariti bez drugog! Sto bolje prodati Obradovica, zajebati nekog i uvaliti Fejsu i afirmisati Tomica, ne moze se dogoditi bez nekog zapazenog rezultata mlade repke!

Imali smo danas Cristiana Tosica koji je totalno beskoristan, izgubljene Fejsu i Lolu(koga vise tata Bane ne moze da gura u Spaniji, mogao je ovde)

Cudne odluke Toletovog Krcme. Milinkovic na levoj strani umesto Tadica, kada je ubacio Obradovica, Petkovica pomera u vezu :shock: Logicnije bi bilo da prodorniji Obradovic igrao na toj poziciji. Ili da je Petkovic presao na Vukovicevo mesto, a Duca zauzeo svoju poziciju na kojoj u repki igra izvanredno. Kasno je usledila izmena Veljovic-Fejsa...Cak mozda i da je Veljovic poceo, a Sulejmani po levoj strani malo povucenije...ma, Tomic je morao da dobije svoje minute i da izgubi apsolutno svaki duel! Dani i Ljajic su premladi, prvi zato sto je iz Vose, a drugi je vec prodat!

Neka mi sada neko kaze da gledam ostrasceno kroz Vosu, repkum svasta cu mu reci :!:
Potpuno se slazem sa tobom
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

SlobaNN wrote:
Somborac wrote:Krcma je ocito zaboravio da mu se prvi i primarni cilj ne moze ostvariti bez drugog! Sto bolje prodati Obradovica, zajebati nekog i uvaliti Fejsu i afirmisati Tomica, ne moze se dogoditi bez nekog zapazenog rezultata mlade repke!

Imali smo danas Cristiana Tosica koji je totalno beskoristan, izgubljene Fejsu i Lolu(koga vise tata Bane ne moze da gura u Spaniji, mogao je ovde)

Cudne odluke Toletovog Krcme. Milinkovic na levoj strani umesto Tadica, kada je ubacio Obradovica, Petkovica pomera u vezu :shock: Logicnije bi bilo da prodorniji Obradovic igrao na toj poziciji. Ili da je Petkovic presao na Vukovicevo mesto, a Duca zauzeo svoju poziciju na kojoj u repki igra izvanredno. Kasno je usledila izmena Veljovic-Fejsa...Cak mozda i da je Veljovic poceo, a Sulejmani po levoj strani malo povucenije...ma, Tomic je morao da dobije svoje minute i da izgubi apsolutno svaki duel! Dani i Ljajic su premladi, prvi zato sto je iz Vose, a drugi je vec prodat!

Neka mi sada neko kaze da gledam ostrasceno kroz Vosu, repkum svasta cu mu reci :!:
Potpuno se slazem sa tobom
Evo sad ce gromovi i munje :lol: ,slazem se sa gore iznetim cinjenicama i zapazanjima!!!
Image
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Hm ne bih se bas slozio.Mislim da se Partizan nesto pitao sumnjam da bi hteli da Obradovic igra uopste danas.Ne vidim kako im moze ici u korist, posto je decko ocigledno rovit i pretpostavljalo se da ne moze da da maksimum,sto se i videlo na nekoliko kardinalnih gresaka.
Za Fejsu i Tomica mogu da razumem,mada mislim da od ovog drugog moze biti dobar igrac,sto se tice Smiljanica nemam neke zamerke na igru, posebno mi se svidja sto vrlo retko gresi u pas igri.Jeste da su to uglavnom sigurni pasovi,ali slabo gresi.

Jedna vrlo losa partija Kacara, ali ne krivim njega nego Krcmarevica sto ga je tu postavio.Da igra na nekoj od njegovih pozicija bio bi mnogo korisniji ekipe.
SRBIJA: Brkić, Tomović, Pejčinović, Vuković, Petković (od 62. minuta Tomić), Fejsa (od 82. Veljović), Smiljanić, Kačar, Tošić, Sulejmani, Milinković (od 46. Obradović).
Meni je neverovatno kakvo je tumbanje covek napravio u II poluvremenu.Izmene necu ni da komentarisem, mislim da je tu sam sebe zbunio. Tomovic kao stoper igra beka, Fejsa ne igra na svom mestu, jedna od retkih pozicija na kojoj Kacar bas nije igrao,Sulejmani jedno vreme istureni spic (?) ,sumnjam i da Milinkovic igra na toj poziciji jer mi onda nije jasno sta igra Matic u Kosicama, Tosic cas na jednoj,cas na drugoj strani. Petkovic isto tako.
Po meni vrlo jednostavno Krcmarevic je IZGUBIO SVE KONCE nad ovom utakmicom.

Mada, i pored svega, moram da napomenem da mi ni Belorusi nikako ne idu u glavu!! Njima je nakon debakla igrala samo pobeda, a takodje su igrali neki zloinaopako fudbal.
Al` ajd ja cu biti optimista, cak mi je i malo drago, jer sad nam ne preostaje nista drugo nego da srljamo na pobedu,a ova selekcija je u takvim situacijama pruzala najbolje partije.Nista bolje nego izbaciti domacina :twisted: :lol:

Pohvalio bih Brku za jos jednu odlicnu partiju.Bojim se da ce od njega mnogo zavisiti protiv Sveda,a nadam se da ce na kraju biti igrac utakmice. 8)

Sretno im bilo!
Last edited by limanfkv on Sat Jun 20, 2009 1:34 am, edited 1 time in total.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Kačar: Moramo da dobijemo Šveđane
Petak, 19. jun 2009. 22:28
Image

Mladi reprezentativci Srbije bili su vidno razočarani posle novog remija bez golova na Evropskom prvenstvu u Švedskoj.

Bod iz meča sa Belorusijom je manje od onoga što su svi očekivali i sada će o plasmanu u polufinale odlučivati poslednja utakmica, u kojoj će "orlići" morati da pobede domaćina.

"Postoji velika razlika između ovih 0:0 i onih protiv Italijana, pre svega u igri. Pričali smo u svlačionici drugarski, šta treba ispraviti. Nas nekolicina iskusnijih ćemo ponovo razgovarati sa saigračima i onda protiv Švedske ostaviti srce na terenu. Računica je jednostavna, moramo da dobijemo domaćina", jasan je Gojko Kačar.

Miralem Sulejmani završio je utakmicu sa čalmom na glavi. Trud je bio tu, ali inspiracije nije bilo nigde.

"Sigurno je da smo sve razočarali. Zato pozivam navijače da nas bodre u susretu sa Švedskom i pomognu nam da u direktnom duelu izborimo plasman u polufinale".

Belorusiju, sa kojom je Srbija odigrala 0:0, Šveđani su pobedili rezultatom 5:1. Izgubili su od Italije, ali su stvorili dosta šansi...

"Dali smo sve od sebe, ali malo šta nam je išlo od noge. Mislim da se videlo koliko nam nedostaje povređeni Filip Đorđević. Upravo takav tip igrača bio nam je potreban u obe utakmice na EP, a pogotovo sa Belorusijom", smatra Nenad Tomović.

Golman Željko Brkić i Nikola Petković takođe su konstatovali da ekipa nije imala svoj dan.

"Belorusiji svaka čast, mislim da je ovo za njih odličan rezultat posle teškog poraza od Švedske. Videlo se da smo kvalitetniji tim, ali to u fudbalu nije uvek dovoljno za pobedu. Preostaje nam da protiv Švedske pokažemo koliko vredimo".

"Ušli smo dosta slabo u utakmicu, bili smo pomalo mrtvi, a ne znam iz kog razloga. Uprkos tome smo imali ubedljivo veći posed lopte, međutim, ne ide uvek sve kako ti hoćeš. Ostaje nam da analiziramo greške i protiv Švedske zaigramo mnogo bolje".

(MONDO)
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Krčmarević je isključivi krivac za ovaj neuspeh. Velika nepravda prema Tadiću, dečko je odigrao odlično sve utakmice u kvalifikacijama za repku. Zanemarimo to što je imao nešto slabiju sezonu u Voši, za repku je igrao vrlo dobro, čak se može reći da je sa svojim asistencijama bio jedan od ključnih igrača u kvalifikacijama. Mogu misliti kako mu je bilo da gleda Petkovića - tipičnog beka na svojoj poziciji krila. Šta mislite da bi Duća grejao klupu da je slučajno član Titovih blizanaca???Naravno da ne bi! U redu nije u prvih 11, ali staviti bekčinu na poziciju levog krila, a pravo levo krilo koje ti je do sada odlično igralo u kvalifikacijama držati na klupi!!!Da ne govorimo o ostalim idejama vrlog nam selektora, strašno!Slučajno li se desi da prođu dalje, to će biti isključivo zasluga borbe ovih mladića, nikako vrsnog stratega Krčmarevića. Bez obzira na povrede Đorđevića (zamene Veljović i Perović) i Matića (zamene Tadić pa i Sulejmani na toj poziciji treba da igra), nema opravdanja, čovek je totalno izgubio konce u ovoj utakmici, čak i da smo kojim slučajem učačkali nekako taj jedan gol imao bih isto mišljenje. Čovek se skroz izgubio!
Post Reply