Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by MiSmoFKV! »

Kakav je bio naš bivši golman Marko Ilić?
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Душан »

Voja wrote:Ovo je promocija zvezdinih U21 :mrgreen: Upravo gledam protiv Rusa
Ово је промоција антиталената.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by slanobarac »

Onaj mali cigan dobio drugi žuti zbog simuliranja penala. Sad sam 100% siguran da oni to vežbaju još od pionira. :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

https://direktno.rs/sport/fudbal/227605 ... -foto.html" onclick="window.open(this.href);return false;

jedna zanimljivost...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Ne vidim ja tu nista dramaticno ( nije nista slomljeno).
A nismo mi Japanci, pa da pocistimo i tribine za sobom ( sto bih voleo da jesmo i imamo takvo kucno vaspitanje).
Vise mi lici da je ovo napisano u neke druge svrhe, sto ce se pokazati uskoro.
Bas me zanima kakve su svlacionice blizanaca, pa i ostalih klubova, posle utakmice. Najverovatnije isto takve, samo se ne objavljuju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by CRD FCV »

Пица и ред бул и то после утакмице. Браво мајстори, само вам фали и хладан пивкан да се све слегне. Огледало спортске дисциплине још у најмлађим узраштајима.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Djisa »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1234569/ ... rbije.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Elmer
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Deep Purple »

Vlada Novevski je prihvatio poziv Srbije za U21 selekciju . Igrao je ranije za reprezentaciju Makedonije.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Vlada Novevski je prihvatio poziv Srbije za U21 selekciju . Igrao je ranije za reprezentaciju Makedonije.
Da li je pravi trenutak, ali ubedio ga je Lazetic, pa valjda ce biti u prvoj postavi U19, U21 i dalje?
Rodjen je u Novom Sadu, voli Vosu - neka mu je sa srecom.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Deep Purple »

Nisam gledao meceve sa Rusijom i Brazilom nase (U21) selekcije ali sam cuo da je Bjekovic veceras bio sjajan i da je bio odlican u duelima sa jednim od najvecih talenata na svetu Martinelijem iz Arsenala, a kasnije i sa Antony-em iz Ajaxa. Svaka cast Bjekovicu pa da mu ovo bude sezone probijanja i pravljenja podloge za uspesnu karijeru.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Nisam gledao ceo mec, ali ono sto sam uspeo videti ( zbog prenosa 80% meca centralnom kamerom sa vrha tribina i uzasnim komentatorom, koji je prepricavao napisanu statistiku o Brazilcima, a nije komentarisao kod koga je lopta, niti poznaje nase igrace) Bjekovic se dobro pokazao. Daleko bolje od Topica i Zukica. Minut pred kraj utakmice usao je i Neskovic. Nas nekadasnji igrac Mitrovic isto dobar.
Sve u svemu, ne znam sta bih napisao vise, jer smo se branili i zbog loseg komentatora i kamere, ne znam koji je nas igrac kad sta odigrao, osim kod golova.
Bjekovic je, mozda, pogresio kod prvog, vrlo efektnog, gola Brazila, posto mi se cini da je mogao dohvatiti tu loptu, ali se nije nadao da je tu Brazilac iza njega i da ce bas tako dobro zahvatiti loptu ( cini mi se uz mnogo srece).
Golman nam je bio odlican.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Djisa »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=2119004" onclick="window.open(this.href);return false;

Kabic i Miletic strelci.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Voja »

Djisa wrote:https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=2119004

Kabic i Miletic strelci.
Nije to nas Kabic! Trener je pred pocetak utakmice sa TSCom izjavio da je nas Kabic povredjen :roll:
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote:
Djisa wrote:https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=2119004

Kabic i Miletic strelci.
Nije to nas Kabic! Trener je pred pocetak utakmice sa TSCom izjavio da je nas Kabic povredjen :roll:
Neko igrao na njegovu registraciju :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Post by Turija »

Na spisku U21 reprezentacije, nema nijednog igraca Vojvodine.
Da li neko pamti, da li se to nekad desilo?

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... ezentacije" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply