Srbija, kvalifikacije za EURO 2008

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Turija wrote:Gledao sam večeras samo zadnjih 30 minuta utakmice protiv Norveške i stekao utisak da je Miloš Krasić bio naš najzapaženiji igrač.Čini mi se da je mnogo napredovao i da stasava u pravog igrača.
PS
Zašto Stepija nema u reprezentaciji?Bilo bi lepo gledati tandem iz Voše, a i korisno, jer bi nam odbrana delovala mnogo ubedljivije.
Evo, večeras mi se želja ispunila.
Tri bivša naša igrača u sastavu bezvoljne i indisponirane reprezentacije Srbije, nasuprot motivisanim Baskijcima; i rezultat 0:4.Stepanov i Avramov ,,lepo su se uklopili,, u bledo izdanje Srbije.Krasić je pokušavao da digne našu igru, ali nije imao pratnju.
Kada sam video Avramova na golu nisam mogao da se ne setim situacije iz Voše: on na golu, a Saša Todić na klupi.E, sada ako ima simbolike i pravde, morali bi na sledećim utakmicama da gledamo Todića na golu, a Stojkovića ili Avramova na klupi i Milana Jovanovića na levom krilu.Sigurno se utakmica ne bi završila sa 0:4 (od ta 4, Tode bi garant odbranio 3. Lane bar dvaput pobegao, a kako, verovatno ne bi znao ni on? Ali, ubeđen sam da bi prošao (kao što je nekad prolazio Šestić).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Mozda nije bas vezano za ovu temu ali evo citam spisak reprezentacije Crne Gore kad ono nasa dva bivsa igraca(Jovan Tanasijević iz Pristine , Radoslav Batak rodjeni Futozanin) koji kako ja znam i nisu bas Crnogorci al ajd sad kad nemas mesta u nasoj reprezentaciji daj sta das a ima za koje kakve Trisovice i Rukavine sta reci dalje!!!! :roll: :(
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Prosto je neverovatno ko je sve pozvan da igra za odlucujuce meceve sa Portgalom i Kazahstanom. KOROMAN,TRISOVIC,RUKAVINA,USRANKO????Pa da je neko njih gledao a ne napisao zarad ranije slave pa ne bi ih pozvao ni za selekciju Farskih ostrva.

Nek nam je Bog u pomoci...
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

slanina wrote:Mozda nije bas vezano za ovu temu ali evo citam spisak reprezentacije Crne Gore kad ono nasa dva bivsa igraca(Jovan Tanasijević iz Pristine , Radoslav Batak rodjeni Futozanin) koji kako ja znam i nisu bas Crnogorci al ajd sad kad nemas mesta u nasoj reprezentaciji daj sta das a ima za koje kakve Trisovice i Rukavine sta reci dalje!!!! :roll: :(
Za Crnu Goru igra i nas bivsi igrac Milan Jovanovic!!!
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

markof89 wrote:
slanina wrote:Mozda nije bas vezano za ovu temu ali evo citam spisak reprezentacije Crne Gore kad ono nasa dva bivsa igraca(Jovan Tanasijević iz Pristine , Radoslav Batak rodjeni Futozanin) koji kako ja znam i nisu bas Crnogorci al ajd sad kad nemas mesta u nasoj reprezentaciji daj sta das a ima za koje kakve Trisovice i Rukavine sta reci dalje!!!! :roll: :(
Za Crnu Goru igra i nas bivsi igrac Milan Jovanovic!!!
To sam bas i pomislio mamu im jebem nesposobnu kakve bolide dovlace za reprezentaciju a ovaj decko rastura u belgijskom prvenstvu sta reci sramota!!!Samo ato sto nije igrao za cigane i grobare nema mesta!!!! :oops: :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

slanina wrote:To sam bas i pomislio mamu im jebem nesposobnu kakve bolide dovlace za reprezentaciju a ovaj decko rastura u belgijskom prvenstvu sta reci sramota!!!Samo ato sto nije igrao za cigane i grobare nema mesta!!!!
nije to lane,ovo je neki drugi milan jovanovic,trenutno igra u rumuniji(Unirea) na poziciji levog beka,inace meni je veoma drago sto su tanasijevic i rale dobili poziv da zaigraju za crnogorsku reprezentaciju kad vec nisu dobili sansu da zaigraju za svoju drzavu
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Da je normalna situacija rekao bih za Bataka i Tanasijevica "Stidite se guzice kad obraza nemate!" .Ovako srecan im put nek slusaju oj svjetlu majsku zoru, s obzirom da moras da pojebes minimum sekretara saveza da bi igrao u reprezentaciji (naravno kada nisi iz titovih blizanaca).
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Orlovi su nas blago receno iznenadili.A na terenu su vise licili na neke caplje nego na orlove... :roll: Bruka...A da ne zaboravimo da nam tek predstoji gostovanje u Azerbejdzanu,a i Jermeniji (mozda nas i oni olade).
P.S. Odbojkasi su osvojili prvi nacionalni kup Srbije,pobedivsi u polu-finalu Radnicki sa 3:2,a u finalu Mladi Radnik sa ubedljivih 3:0!!!!! :D :D :D
SVAKA CAST MOMCI!!!! Jos da se i vasim drugovima fudbalerima isto tako posreci bilo bi prelepo!!! 8)
STOP MAFIJI!!!
Locked