Lav Kup Srbije - sezona 2006/07

Locked
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Lav Kup Srbije - sezona 2006/07

Post by Jan »

Na današnjem žrebu za 1/16 finala kupa Srbije koji se zove "Lav kup Srbije", po sponzoru pivari Lav iz Čelareva, koji je od danas postao sponzor kupa Srbije. Pored novog imena, ovo takmičenje ima i novi slogan koji glasi "2.032 kluba, 122.854 igrača i samo jedan trofej". Novi sponzor je obezbedio i nagradni fond od milion evra za naredne četiri sezone.

Žreb je održan u hotelu Hajat,
parovi 1/16 finala su:

Timok - Banat
Jedinstvo Putevi - Čukarički
Mladenovac - Smederevo
Obilić - Vlasina
Vojvodina - BASK
Partizan - ČSK Čelarevo
Mokra Gora - Borac Čačak
Srem - Rad
Spartak - Mladost Apatin
Zemun - Radnički Pirot
Teleoptik - Voždovac
Bežanija - Mačva
Pobednik meča Sloga:Big Bul - OFK Beograd
Napredak - Javor
Radnički Niš - Hajduk kula
C.zvezda - Sevojno

Utakmice 1/16 finala na programu su 20.9.2006, osim C. zvezde, koja će u tom terminu odigrati zaostalu utakmicu 3. kola Meridian Superlige sa Zemunom. Termin odigravanja Kup utakmice C. zvezda - Sevojno biće određen naknadno, a u zavisnosti od rezultata "crveno-belih" u Kupu UEFA.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Vojvodina - BASK
Nikad nismo imali sreće u ovom takmičenju a koliko smo se puta okliznuli na prvoj stepenici protiv realno slabijih protivnika. Ipak, dobro smo prošli i nadam se da nam ekipa Baska neće predstavljati teži problem!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Zju, ne znam kad smo igrali Kup kod kuće zadnji put... S Novim Sadom?
You'll never walk alone!
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

zadnji put sa partizanom izgubili smo 3:1
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Au da, kad je mrtvi Vukelja zavukao Kralju s 25m. Izgleda da se Ivici dopadaju golčine :D ...
You'll never walk alone!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Mislim da nismo dobili teskog protivnika, mada treba biti oprezan, jer smo se sa klubovima slicne snage opekli u pripremnim utakmicama. Mozda bi Djumi mogao reci rec dve o BASK-u?
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Duke wrote:Au da, kad je mrtvi Vukelja zavukao Kralju s 25m. Izgleda da se Ivici dopadaju golčine :D ...
opet gresis :D dao im je govedarica a vukelja je dao u prvenstvenoj utakmici kada je bila koreografija sa mileticem ...
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

dobro da nismo izvukli RED ROCK iliti crvenu stijenu.....ovako.......rutinski
Sick boys!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

budababa wrote:Mislim da nismo dobili teskog protivnika, mada treba biti oprezan, jer smo se sa klubovima slicne snage opekli u pripremnim utakmicama. Mozda bi Djumi mogao reci rec dve o BASK-u?
Bask je promenio kompletan tim i igraju uglavnom neafirmisani igraci.Trener im je Simo Krunic koji je kao sto znate jedan od pomocnika Klementea.Mislim da ce Vosa lako proci ovog protivnika jer se utakmica igra u N.Sadu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Djumi wrote:
budababa wrote:Mislim da nismo dobili teskog protivnika, mada treba biti oprezan, jer smo se sa klubovima slicne snage opekli u pripremnim utakmicama. Mozda bi Djumi mogao reci rec dve o BASK-u?
Mislim da ce Vosa lako proci ovog protivnika jer se utakmica igra u N.Sadu.
Nadajmo se da je tako! Jel' zna neko da li je zreb (polu)dirigovan, tj. na koga bi naleteli ako prodjemo BASK-ijce 8) (nije Simo dzabe blizu Klementea, he he)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja mislim da jeste, što znači da prve četiri ekipe iz prošlog šampionata ne mogu da se susretnu pre polufinala!
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

kuzma liman wrote:
Duke wrote:Au da, kad je mrtvi Vukelja zavukao Kralju s 25m. Izgleda da se Ivici dopadaju golčine :D ...
opet gresis :D dao im je govedarica a vukelja je dao u prvenstvenoj utakmici kada je bila koreografija sa mileticem ...
Stvarno sam bolid! :D Ajd' sad lepo obrišite sve ovo da se ne blamiram više...

Uostalom - BASK? Sve je to u redu, čast svakome, ali BASK nije i ne sme da bude ekipa koja bi trebalo da nas brine. Na kraju krajeva, sami smo krivi što smo se doveli u poziciju da bi trebalo da nas 'loži' BASK. Verujem da stvari povodom toga polako dolaze na svoje mesto.

PS. Nadam se da neće proći mnogo vremena kada će se takmičenje umesto 'Lav Kup Srbije' zvati 'Kup Kralja!' :D
You'll never walk alone!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

budababa wrote:
Djumi wrote:
budababa wrote:Mislim da nismo dobili teskog protivnika, mada treba biti oprezan, jer smo se sa klubovima slicne snage opekli u pripremnim utakmicama. Mozda bi Djumi mogao reci rec dve o BASK-u?
Mislim da ce Vosa lako proci ovog protivnika jer se utakmica igra u N.Sadu.
Nadajmo se da je tako! Jel' zna neko da li je zreb (polu)dirigovan, tj. na koga bi naleteli ako prodjemo BASK-ijce 8) (nije Simo dzabe blizu Klementea, he he)
Zreb je dirigovan i Vosa ako prodje gostuje u Sapcu :D :D :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Djumi wrote:Zreb je dirigovan i Vosa ako prodje gostuje u Sapcu :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D






jos i da Macva prodje u drugo kolo. :roll: :lol:
UPRAVA NAPOLJE!!!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Djumi,srecno protiv Bezanije! Valjda cete ih dobiti , i mi BASK-a,pa se vidimo u drugom kolu! :D
Locked