SC "Vujadin Boškov"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Odlicno, sta drugo reci 8)

Fudbalski centar sada izgleda u skladu sa imenom i prezimenom legende Vojvodine cije ime i nosi.
Sto kaze chinaman, temelj je dobro postavljen na redu je finalizacija radova. Ako se sve bude radilo u korist Vojvodine, svi mi mozemo da ocekujemo bericetnu godinu(e), a ako se nastavi po starom nista nismo uradili.
Hvala svima koji su bili na izvestajima i na slikama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:Šta reći, osim VELELEPNO :!: :!: :!:
i u rečima fruškogorca i u slikama budababe isto tako.Hvala obojici što su nam preneli deo atmosfere iz FC Vujadin Boškov (da li je i Vujke bio na koktelu?).

Za objekat sve pohvale Upravi :!: uz nadu da ćemo i posle prelaznog roka moći isto to da kažemo, tj da se dobro osećamo, po prvi put i na tom polju (gde su stalno, uglavnom, omanjivali).
Svima srećna i berićetna Nova godina i Božićni praznici, pa da zamenimo ovu prelepu svečarsku atmosferu zdravom radnom.Na dobrom fonu i notama upriličenog koktela 8)
:!:

Moram dodati i da mi je posle izvestaja i slika fruskogorca i budababe jos teze palo sto nisam bio u prilici da dodjem na otvaranje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Mislim ...

Post by fruskogorac »

Verujem da su na koktelu u oktobru mesecu koji ce biti u SC "Vujadin Boskov" dobro dosli i prijatelji kluba kao i oni koji su navijaci, ljubitelji NASE VOSE.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

U SC "Vujadin Boskov" odrzana je svecanost povodom 95 godina postojanja kluba i 20 godina od osvajanja druge sampionske titule. Opsirniji divan sutra u toku dana, a dotle virnite u galeriju da osetite deo atmosvere.

95 godina postojanja kluba i 20 godina od druge titule

P.S. Danas nesto vrtim po glavi - hoce li blizanci ikada moci da obeleze 20 godina od osvajanja zadnje titule? To je samo nasa privilegija... :lol:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

budababa wrote:hoce li blizanci ikada moci da obeleze 20 godina od osvajanja zadnje titule?
Dace Bog i njima jedared... :wink:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

б92:
Direktor banjalučkog premijerligaša u petak i subotu bi trebalo da bude u Novom Sadu. Šipovac će u prestonici Vojvodine da boravi na poziv čelnika Vojvodine Ratka Butorovića, predsednika kluba, i Cvetka Riđošića, direktora kluba. Tokom poslednjih nekoliko meseci i Vojvodina se spominjala kao kandidat za kupovinu Bilbije.

Šipovac će da prisustvuje svečanosti kojom će "lale" da zatvore 2009. godinu.
Каквог Цветка спомињу ови са б92 :?: Бежи бре сотоно! Јао како ове њихове вести немају везе са стварношћу, каква површност.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

...
Last edited by ice on Sun Oct 24, 2010 8:08 pm, edited 1 time in total.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Veternička stoka je opet oskrnavila grb Vojvodine na ulazu u SC.Strašno.I šta rade uopšte tamo ti portiri.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Lepa i prijatna atmosvera danas na koktelu, Klub se zaista potrudio da lepo sve to organizjue. Na početku je Bata poželeo svima dobrodošlicu. Promovisan je kalendar i "Vošino vino", koje su nam sa velikim zadovoljstvom ljupke promoterke sipale. Jedina zamerka je što se od piva moglo dobiti samo Lav pivo. Hrana je bilo u izobilju, i zaista se nije štedelo. Posebno su bile ukusne torte. Veliki broj zadovoljnih navijača je danas bilo. Komplet uprava je bila prisutna. Primetio sam i direktora Hajdkua iz Kule, Aleksandar Vlaškalić, ongo što je tražio iste aršine za sve, kao i čini mi se Žuću Jovanovića. Od igrača viđeni su Mudrinski, Brana, Mitoš, Meda, Karan, njih sam bar prepoznao. Trener Milinkvović, zaista prijatan i pristojan čovek, otvoren za razgovor i fotografisanje. Viđeni su i naši ex treneri Džimi Marić, kao i sada već najbolji trener Afrike za 2010. Milovan Rajevac, takođe vrlo rasložen i komunikativan, prijatno me je iznenadilo što je potpuno gotivan čovek i nasmejan. Prisutan je bio i selektor U21 reprezentacije Srbije, Aleksandar Janković. Od novinara glavnu reč je vodio Vislavski koji je sa prepoznatljivim entuzijazmom intervjuisao naše legende, kao i prisutne viđenije goste. Prisutan je bio i Bata Grba sa Kanala 9. Prisutni su bili i novinari Javnih servisa, RTS je predstavljao Aca Stojanović, a RTV Lazo Bakmaz.

To je to ukratko od mene. Ako je neko od forumaša još bio, neka iznese svoje utiske?
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Imao sam osećaj da će biti dobra klopa i sada mi je žao što nisam bio. :) A kad odem standardno žu-žu, pa nisam u kini..Kakvi su kalendari, može li neka fotka toga i kako ste zadovoljni sa vinom..
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Zeljafcv wrote:Jedina zamerka je što se od piva moglo dobiti samo Lav pivo
:rage:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Post by Jole »

Odlicno :!:

To je ipak bio problem koji je najvise goreo :!:

To je mnogo bitnije od situacije u kojoj se deca na zapadu saplicu o stolice koje nisu pricvrscene :!:
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Meni je samo bezveze ciganska kombinacija boja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3832
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Milan wrote:Meni je samo bezveze ciganska kombinacija boja...
Ha, ipak je SC u Veterniku :(
Io odio Belgrado
Post Reply