SC "Vujadin Boškov"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Evo i fotki, postavicu ih kao thumbnails, radi lakseg pregleda i onih sa sporijim vezama:


Spoljašnjost zgrade:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Unutrašnjost:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Zakuska:

Image

Image


Sobe:

Image

Image

Image

Image


Gosti:

Image

Image

Image

Image


Bonus tracks (specijalno za Voju) 8) :

Image

Image


I na kraju, jedna slicica da ukrasite desktop vaseg racunara:

Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Велико хвала за извештај!!!! Да ли овакве инвестиције наговештавају боље сутра?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Šta reći, osim VELELEPNO :!: :!: :!:
i u rečima fruškogorca i u slikama budababe isto tako.Hvala obojici što su nam preneli deo atmosfere iz FC Vujadin Boškov (da li je i Vujke bio na koktelu?).
Posebno mi je drago što se skupilo mnogo ljudi, svih generacija, kojima je Voša uvek u srcu.Veliki je ovo podstrek za sve u Klubu i oko njega.Sigurno će doneti dodatni impuls takmičarskoj ekipi, i ljudima koji vode klub, da ulože još više volje i energije za dovođenje i našeg igračkog pogona na visoki nivo stvorenih uslova.
Za objekat sve pohvale Upravi :!: uz nadu da ćemo i posle prelaznog roka moći isto to da kažemo, tj da se dobro osećamo, po prvi put i na tom polju (gde su stalno, uglavnom, omanjivali).No, sve valjda ima svoj kraj, pa i već tradicionalni promašaji u prelaznim rokovima.
Svima srećna i berićetna Nova godina i Božićni praznici, pa da zamenimo ovu prelepu svečarsku atmosferu zdravom radnom.Na dobrom fonu i notama upriličenog koktela 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

гледам слике и одушевљен сам спољним изгледом а и унутрашношћу. прелепо изгледа зграда, заиста улива наду у лепша времена и тера некако на оптимизам. свака част за овакву зграду, сада стварно имамо све услове за неки успех.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

FANTASTICNO :!:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dnevnik
SVEČANO U FK VOJVODINA


Fudbalski klub Vojvodina u 2009. godinu ulazi s novim objektom, modernom zgradom za prvi tim i administraciju, pa je otvaranje reprezentativnog objekta juče bio povod da se u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku okupe klupski zvaničnici, radna zajednica, treneri, prvotimci, veterani, bivši funkcioneri, gosti iz fudbalskog i privrednog života, crkveni velikodostojnici, navijači, prijatelji kluba...

- Čast, privilegija i velika obaveza je raditi danas u Vojvodini – rekao je na otvaranju velelepnog objekta jedan od potpredsednika LJubomir Apro. – Naš klub će u sledećoj godini obeležiti jubilej od 95 godina postojanja, najstariji građanski fudbalski klub u Srbiji uvek želi napred, a onda u svim segmentima mora da prati te želje i nastojanja.

Predsednik kluba Vojislav Gajić podsetio je na novi uspon crveno-belih iz Novog Sada.
- Sećamo se da su pre tri godine takoreći svi digli ruke od Vojvodine. S Ratkom Butorovićem, tadašnjim predsednikom, sve je krenulo na bolje. Prvo je rekonstruisana postojeća zgrada, a sada smo otišli i korak dalje. Ovo je zlatna godina za Vojvodinu u kojoj nam je svima cilj da Novom Sadu donesemo titulu – poručio je Gajić.

Generacije
Mnoge generacije Vošinih fudbalera pojavile su se juče na otvaranju novog objekta. Bili su tu oni najstariji, Lazar Vasić, Radomir Krstić, Dobroslav Krstić, Dobrivoje Trivić, Vasa Pušibrk, Đorđe Pavlić, Radivoj Radosav, Ilija Pantelić...član druge šampionske generacije Miroslav Tanjga, bivši prvotimci Dejan Govedarica, Zoltan Sabo, Igor Gluščević, Saša Todić... sadašnje evropske zvezde Milan Lane Jovanović i Gojko Kačar, aktuelni prvotimci Stošić, Trivunović, Tadić, Tumbasević, Lovrić, Kesić...

Dvadeset
Novi šef stručnog štaba LJupko Petrović primao je redom čestitke zvanica za treći dolazak u Vojvodinu. Činjenica je da će mu za ostvarenje cilja trebati i sreća, a ono što je iskusni stručnjak istakao je sledeće:
- Hoću u ekipi 20 igrača podjednakih kvaliteta. Ako u tome uspemo, uz unapređenje igre u završnici, bićemo na domak cilja – rekao je Petrović.

Stošić
Miodrag Stošić sprema se da ove zime promeni sredinu. Za sada je najbliži odlasku u Leh iz Poznanja, ali se pojavila mogućnost da karijeru nastavi u Nemačkoj.
- Radi se o klubu nemačke Druge lige, FSV Frankfurtu – kaže Tošić, za čije su interesovanje ove zime takođe pokazali i Grci.

Gosti su bili fascinirani onim što su videli. Nova poslovno-sportska zgrada prostire se na 938 kvadratnih metara sa svim potrebnim smeštajnim kapacitetima za prvi tim i prostorijama za klupsku administraciju. Najveće zasluge za to što je krupan posao, vredan oko milion evra, uspešno priveden kraju pripadaju potpredsedniku zaduženom za investicije Mirku Dubroji, ali je činjenica da bez podrške ostalih rukovodećih klupskih struktura ni ovaj poduhvat ne bi bio uspešno izveden. S. S.
Foto: F. Bakić
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ovo je sve jako lepo,izvanredno!Uslovi su sad tu,samo treba dovesti konacno i PRAVA POJACANJA.Zaista divan dan za nas sve koji iskreno volimo Vojvodinu.
p.s.Ona slika Djumija i Gojka gde drze kalendar me je ostavila bez teksta!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Post by fruskogorac »

Najpre, *Podbari, najiskrenije - hvala - na ispravci. Fotografija ?! E i sam sebi cu dosaditi sa setom, ali ... Ljudi, nemam nameru da skrecem sa teme. Ali kada se samo setim da je ovoj IGRACINI koja podize pehar uciinjena ako se nevaram ne jedna nepravda od strane NASE VOSE. A secam se njegovog crvenog mercedesa bg tablica ... Sele, Sele ... I tako tada podigao pehar / jel ga osacovao ko u onoj sali ?! / legendarni Milos Sestic. Aleksandre Popovicu, Pope, postujem te i kao fudbalera i kao coveka ako citas ovaj forum, neka te ova fotografija koju je ubacio - Podbara - motivise.
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Nego, šta će nam sada raditi ministar, pardon potpredsednik za investicije? :lol:

Sve jako lepo izgleda, zaista je na vrhunskom nivou. Ali (uvek mora ali), ono što mene interesuje je koliki su pozitivni efekti koji će biti ostvareni ovom investicijom. Da li je ovaj izdatak zaista bio nužan uslov za unapređenje funkcionisanja kluba. Šta konkretno dobijamo? Zaista ne želim da izgleda kako stalno tražim dlaku u jajetu, ali ovo ulaganje nije nimalo beznačajno i mišljenja sam da takav poduhvat zahteva podrobniju (ekonomsku) analizu.
Danas sam se osećao pomalo čudno, u stvari kao da sam doživeo svojevrsni déjà vu od pre dve godine kada se otvarao (tada kompletno renovirani) „VB“. Posebno mi je zagolicala uši Gajićeva izjava u vezi krave i štale, pošto je to otprilike bilo ono što smo i tada slušali (prvo infrastruktura, pa tim i sl.).
Nikako ne omalovažavam ovo što je učinjeno, već samo želim da čujem i druga mišljenja po pitanju da li je ovo bila zaista najbolja moguća alternativa. Evo recimo, zamislite sebe u FK Vojvodini. Daju vam milion evra. Šta ćete uraditi sa tim novcima da postignete najbolje za klub? Zidati novu zgradu u fudbalskom centru gde su već postojali uslovi koji su blizu vrhunskim mi ne izgleda kao nešto što bi trebalo da bude na vrhu liste prioriteta. Milion evra su velike pare, možda je bilo korisnije uložiti ih u pojačanja? Ili recimo za reflektore na stadionu, otvaranje klupskog shop-a, marketing (moglo bi komotno sve ovo zajedno)? Zgrada u svakom slučaju ostaje (da li budućim generacijama kao što su najavili ili kome već - videćemo), za razliku od gore nabrojanog. U tome i jeste bila privlačnost ove investicije za rukovodstvo. Ali, takva logika razmišljanja nije dobra za fudbalski klub, iako se čini sasvim opravdanom kada su u pitanju neka preduzeća (koja uostalom i vode dotični). Zgrada je bez dileme kapital za budućnost, samo je pitanje - čiji?
Nije ovo ništa zlonamerno. Samo bih konstatovao, u kontekstu priče o osvajanju titule, da bi oportunitetni trošak ove zgrade mogao biti upravo - osvajanje treće titule. Jedno je sigurno - ako je uzmemo demantovaće me, a ja bih time bio vrlo zadovoljan.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

masta_ace wrote:сада стварно имамо све услове за неки успех.
Stadion?
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

чека се 2010а :)
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

021, ja da ulazem milion evra u fudbalski klub, ulozio bi ih na isti nacin. Nije to samo zgrada za prvi tim. Ovom zgradom je i omladinski pogon dobio mnogo. A omladinski pogon su pojacanja o kojima ti pitas. Obezbediti nekom srednjoskolcu stan i hranu u sklopu sportskog centra je pola posla ka stvaranju novog Gojka Kacara. Nisu svi te srece da mogu da zive kod roditelja i igraju za omladince Vose. Ja mislim da je ovo jako pametna investicija.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Bez teksta sam, ovo je sve kao iz bajke, želim svima nama Vojvodinašima ostvarenje šampionskog sna!

... i sad jedno klasično pitanje:
Pošto sam video na ovim slikama da je odštampan i kalendar, kako i gde mogu doći do istog...
Last edited by Jan on Tue Dec 30, 2008 12:28 pm, edited 1 time in total.
VOŠA ZAUVEK !!!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Slazem se sa iznesenim da je rec o kapitalnoj investiciji koja otvara dosta prostora za razvoj omladinskog pogona. Kuca se uvek gradi od temelja a ne od krova, a ako se temelj dobro postavi i gradi se kako treba krov ce doci na kraju.

Sta reci nego da svi mi kojima je Vosa u srcu mozemo samo da uzivamo gledajuci ove fotke i citajuci prateci tekst. Veliko hvala fruskogorcu i budababi na iscrpnom izvestaju i slikama koje su potkrepile isti.

Svim navijacima Vose zelim srecnu sampionsku 2009!
Post Reply