Milovan Miki Rajevac novi trener Vojvodine!

Locked
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

VosaGazi wrote:Ma ajde prijatelju...sta ti smetaju galebovi i La Chance zivota ti..i ti momci tamo..sta bi trebali u kerece kucice...ili kao 1964 u neki vojni kamp...majke ti???
Samo malo kontrolisaniji život da vode. Kada su pitali Lamparda kako izdržava sve napore koje nose treninzi i utakmice on je odgovorio da provodi što više vremena spavajući!
Ovo se kosi sa našim fudbalskim folklorom. Naši (igrači ove države) posle dobijene utakmice, koja se igra recimo u popodnevnim časovima, odu kući, istuširaju se i spreme za grad, uz zvuke Teherana ispijaju ogromne količine alkohola u zadimljenim kafićima i naravno u ranim jutarnjim časovima uz svo ono stajanje i opterećivanje mišića idu da j..u, i ujutro na trening !!! Pa se mi pitamo kako se naši igrači stalno povređuju. U svemu treba imati meru. Mi nismo kultivisan narod, treba nam autoritet sa motkom da nas tera i govori kako treba!
" Dečko je pun zmajova! "
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Red Firm wrote:
slavko085 wrote:Jedino taj stadion i to sve... Da je neko drugi a ne Bata ne bismo ni to docekali jos 10 godina.

Da li ti uopšte znaš ko je finansirao sve te stolice? Da li znaš da bi te stolice bile postavljene i da je bio neko poput nas koji nisu u stanju da finansiraju klub?
E sad ti malo porazmisli o tome, pa ćeš shvatiti koliko je novi predsednik kluba zapravo uložio u isti. :oops:
Decko,alo,znam ja da je to od Saveza. A da li mislis da bismo ih mi dobili ovako? ILi recimo da smo ih dobili regularno,ko je renovirao ruinirani VB? Da ga nije Sapuric od onih silnih miliona sto nam je pokrao???
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Nisam pametan, ali mislim da bi nam trenutno Bobe Pavkovic bio najbolje resenje, ali posto je on otisao bas iz tog razloga sto su mu neki diktirali sastav i sto su to isti oni koju su i dalje tu, to je onda veoma teska opcija.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Slavko085 wrote:Decko,alo,znam ja da je to od Saveza. A da li mislis da bismo ih mi dobili ovako? ILi recimo da smo ih dobili regularno,ko je renovirao ruinirani VB? Da ga nije Sapuric od onih silnih miliona sto nam je pokrao???

Nismo na telefonu da se dovikujemo sa "alo"?!
A evo tebi Slavko još par pitanja,a pošto kažeš da znaš onda ne bi trebalo da ti bude teško da odgovoriš.
Da li znaš ko je uložio svoja sredstva u renoviranje sportskog centra Vujadin Boškov? Da ga nije Bata možda???!!! Ili neko drugi? Od koga je savez dobio sredstva za popravke stadiona i kada se još znalo koji fudbalski centri i koliko će isti dobiti za investiciju u stadion?!

Ne sumnjam da li su ti odgovori na ova pitanja promakli pa ćemo lako doći do onog dela koji se tiče ulaganja samog predsednika u klub - pošto si potencirao na njegovom učešću, sigurno ćeš shvatiti da je on dozvolio samo da se sprovedu ideje određenih ljudi sa svojim investicijama, a on će strpljivo čekati pravo vreme da za sve to dobije svoj deo kolača, što naravno nije za osudu. Zato danas imaš tim kakav je sad i zato će mnogima biti dobro kada se klub privatizuje, a ti se nemoj pitati ko će iz ove priče o ulaganjima proći dobro jer ćeš tada imati privatne objekte na zemljištu kluba (nešto poput privatnijh igrača u timu), a pretpostavljam da znaš šta to znači.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da vam kajem, po kuolarima spominje se i ime Ilije Petkovića kao mogućeg novog trenera Vojvodine! :shock:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

podbara wrote:Da vam kajem, po kuolarima spominje se i ime Ilije Petkovića kao mogućeg novog trenera Vojvodine! :shock:
:shock: :shock: :shock:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote:Da vam kajem, po kuolarima spominje se i ime Ilije Petkovića kao mogućeg novog trenera Vojvodine! :shock:
He,he... zaboravio si "Cuuujte,da vam kajem..." :lol: :lol: :lol:
Image
vericab
Posts: 10
Joined: Sat Apr 15, 2006 4:58 pm

Post by vericab »

Dobro gde su ti insajderi?
Hocemo li konacno saznati ko nam je trener?
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

podbara wrote:Da vam kajem, po kuolarima spominje se i ime Ilije Petkovića kao mogućeg novog trenera Vojvodine! :shock:
Tek onda necemo gola videti tim ce nam biti u formaciji 9-1 sa tendencijom da taj jedan ne prelazi pola ne daj boze.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nisam insajder,ali da probam da se okušam u prognozi za trenera: Kosanović.
Od svih pominjanih imena Kosanović mi se ćini realno najbliži našoj klupi, tj da će se tako karte namestiti same.Kosanoviću je ponovo potrebna Voša.Ni 10 Titula u Kini ne vrede kao jedno 3 mesto Voše u našem prvenstvu za novi come back na srpsko trenersko tržište.Drugo, možda i on u ovom momentu treba Voši, jer najbolje poznaje situaciju u Klubu i igračkom kadru, a još je i čovek iz NS, što će Batu opredeliti u raskoraku između Novog Sada i Podgorice.Treće, Kosanović ima zasluge u selekciji i osvajanju druge naše šampionske titule.Bez obzira, što je Kosan u duši zvezdaš, Voša mu je ipak, druga ljubav, preko koje će se ponovo otvarati put ka Beogradu.Uzimajući sve to u obzir dobićemo trenera od imena po ceni prihvatljivoj za nas.Jedino što može da pokvari posao je kako će Kosanović proceniti mogućnosti igračkog kadra i da li će tražiti skupa pojačanja.
Ono zbog čega ja nisam oduševljen Kosanovićem je to što mislim da je bolji skaut, nego trener (moje navijačko mišljenje). Ali, Kosan je trener koji bi imao autoritet i ovom momentu je jedino brzo i kvalitetno domaće rešenje.Zato i tipujem na Milorada Kosanovića.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Voja wrote:
podbara wrote:Da vam kajem, po kuolarima spominje se i ime Ilije Petkovića kao mogućeg novog trenera Vojvodine! :shock:
He,he... zaboravio si "Cuuujte,da vam kajem..." :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: 8)
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

copy + paste

danasnji sport piše:

VOJVODINA I DALjE TRAGA ZA ŠEFOM STRUČNOG ŠTABA
MNOGO NOVCA ZA MALU ODGOVORNOST
Ratko Butorić: Trenere nam nude svakog dana, uz prave hvalospeve, pa moram da se upitam kad su tako dobri, zašto nemaju angažman


Novi Sad - Neizvesnost oko toga ko će, posle ostavke Zorana Marića, preuzeti kormilo Vojvodine se nastavlja, Ime novog šefa struke - "stare dame" našeg fudbala nije saopšteno ni juče, a kako stvari stoje, znatiželja ljubitelja fudbala mogla bi da ostane nezadovoljena i danas.
Ono što, iz nezvaničnih izvora, moče da se sazna je da su cifre koje potencijalni treneri traže za eventualni angažman prilično velike i da, višestruko, premašuju vrednost ugovora najboljih igrača Vojvodine. Ipak, to , po svemu sudeći nije glavni problem na relaciji Vojvodina - novi trener.
- Nije problem u novcu, jer mi smo spremni da pravog trenera platimo na pravi način, već u nespremnosti da se za novac koji se traži garantuje i odgovarajući plasman, naravno u vrhu prvenstvene tabele - izričit je predsednik Vojvodine Ratko Butorović. - Trenere nam nude svaki dan, uz prave hvalospeve, pa čovek mora da se upita kad su tako dobri kako to da već nemaju angažman.
Prvi čovek našeg najstarijeg superligaša, koji je, za samo tri meseca, potpuno promenio izgled stadiona i uz temeljnu rekonstrukciju celog tog centra, napravio novu upravnu zgradu kluba u FC "Vujadin Boškov" u Veterniku, potvrđuje da su razgovori sa nekolicinom trenera u toku, ali se njihova imena za sad drže u tajnosti. Među njima ima i trenera iz inostranstva.
- Izbor novog trenera se ne može dugo odlagati, ali ne smemo doneti ni ishitrenu odluku - kaže Butorović. - U svakom slučaju želimo vrhunskog stručnjaka koji je spreman da preuzme odgovornost i radi na duže staze.
Bilo kako bilo, ekipu Vojvodine koja danas, inače, gostuje u Riđici nadomak Sombora, do daljnjeg će voditi trener omladinca Lazar Grubor i Dragan Vasić koji je, i u prethodnom stručnom štabu, bio zadužen za rad sa golmanima.


D. VUKMIROVIĆ 16.08.2006 01:27:40
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

RB wrote:
- Nije problem u novcu, jer mi smo spremni da pravog trenera platimo na pravi način, već u nespremnosti da se za novac koji se traži garantuje i odgovarajući plasman, naravno u vrhu prvenstvene tabele

- U svakom slučaju želimo vrhunskog stručnjaka koji je spreman da preuzme odgovornost i radi na duže staze.
Pa ko bi normalan garantovao visoki plasman sa OVAKVIM timom???
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

RAJEVAC :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Djumi wrote:RAJEVAC :!:
Djumi nam je ponovo zagonetan :D

Milovan Rajevac (54) god vec u startu ima veliki minus...naime znam da je bio jedan od vodecih zvezdinih trenera...mada ne znam zaista kakav je trener...mislim da bi Kosan i Babic bili bolja resenja...
Locked