Milovan Miki Rajevac novi trener Vojvodine!

Locked
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

PRIJATELJ wrote:da bi se mogli kontrolisati i u startu odvuci od dva galeba i la sonsa.Pozdrav
Mudro zboriš !!! :wink:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Da se ja pitam,kao sto se ne pitam :D ,ja bi za trenera doveo Djumija i dao mu punu podrsku i "odresene" ruke u stvaranju novog(tj. zapocetog,pa pomalo prekinutog) tima...Ako je vec ovo oznacena kao sezona za stabilizaciju kluba i obnove njenih objekata...zasto nam onda treba rezultat(kao sto neki kazu) "odmah i sad" :?:Djumi bi znao da "iztrpi" i stvori igrace od Ubiparipa,Tadica,Vukobratovica,Kacar je vec na dobrom putu,povratio bi u zivot Pavlovica...i sigurno bi izvukao vise iz ovog igrackog kadra,koji je sada barem po meni daleko jaci od vremena kada je Djumi bio trener...I dalje se svi secamo igre sa marakane!Samo sto je Jovanovic tada morao da igra i mislim da se svi secate sta je tada promasio...tada je u napadu igrao i Maslic pa se Djumi nije zalio na oskudicu kvalitetnih napadaca...Jos tada je vladala ona bez-parica i izuzetno je bilo tesko motivisati igrace...I sa barem malo ofanzivnijom formacijom i sa Djumijem kao trenerom uveren sam da bi se borili barem za to 6 mesto!Naravno ovo je samo moje misljenje!

Sto se tice Sose Babica mislim da je dobar trener!Mislim i da je digao ruke od OFK-e bas zato sto su mu se drugi mesali u njegov deo posla(neka me ispravi neko ako gresim)OFK-a takodje uvek ima dosta mlad i perspektivan tim tako da mislim da bi mogao lepo da se uklopi.

Zlatko Krmpotic je bio reprezentativac,ali su mi nepoznati njegovi trenerski kvaliteti i protiv sam njegovog dovodjenja!

Sto se tice trenera Zete jeste on ambiciozan i mlad strucnjak...igraju napadacki fudbal...ali svi znamo pod kakvim okolnostima je Zeta uvek igrala...tako da ne znam bas koliki bi autoritet on imao kod igraca...ali i "krokodila" iz neseg kluba...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ili vratiti Djumija ili pustiti Saulu!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Dejan wrote:Mrlja na klupi svakako je bila eliminacija u Kupu kada je 22. septembra Vojvodina u šesnaestini finala izgubila od Crvene stijene u Podgorici 0:2.
Hmmm,steta,tako jedna mala mrljica na takvo vodjenje ekipe.Ustvari,posto ja nisam dolazio na utakmice cesto,pitam se jel Maric uopste vodio neke utakmice ili je novinar koji je ovo napisao.... hmmmm...

i jos nesto,ne poistovecujte Djumijev ucinak kao trenera Vose sa igrom na Marakani.Covek je vodio Vosu sasvim dovoljno,da mogu da zakljucim da sam nezadovoljan njegovim ucinkom... e sad pod kakvim je okolnostima radio,to je druga prica.Dejane,ako bi razmisljali kao i ti,onda je Maric najbolji trener na svetu,jer s njim nismo samo dobro igrali sa zvezdom,vec smo je i pobedili.Jednostavno,budimo realni i objektivno,sagledajmo pravo cinjenicno stanje.Mnogi spominju Sosu Babica?Koji su njegovi uspesi?Koliko vidim i ovaj novi terner OFKe dobro gura.Pre bih rekao da OFKu odrzava fantasticna klubska politika,a ne dobri treneri.... eto,toliko za ovaj put!!!! :wink:
Image
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Ma ajde prijatelju...sta ti smetaju galebovi i La Chance zivota ti..i ti momci tamo..sta bi trebali u kerece kucice...ili kao 1964 u neki vojni kamp...majke ti???

U celoj Evropi fudbaleri zive normalne zivote, izlaze i provode se samo kod nas ih vode u neke vukojebine ili hotele i stavljaju karantin od 5 dana...i sta ocekivati od mladog coveka kad pet dana bulji u zid....uuuu..koja motivacija....takvi kao ti prijatelju su prohujalo s vihorom....nisu problem lose igre kafane..vec nedostatak igrackog kadra...i los trener....izgubili smo Stepija pa Vukelju(nek ih pljuje ko hoce momci su klasa) doveli smo koga??? I onda se ocekuje sta...da Ubiparip koji je do juce igrao u omladinskoj ligi Vojvodine nosi ovaj tim? Daj mame tii....terajte Marica i dovedite boljeg trenera i uz njega bar dva kvalitetna igraca..dosta se potrosilo na stolice i fizicke radnike koji ih postavljaju...daj nekog ko moze da podnese teret na terenu sa onima koji vrede...kakvi Cotre, Opsenice, Petkovici....dok Milovac, Filipovic i Djurovic potpisuju za Ofku....Smesno bre...
Noooooovi Saaaaad
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Jedna stvar koja se ovde stalno provlaci na forumu da je klub platio stolice !!! Zar nam savez nije kupio stolice iz grcke?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

kuzma liman wrote:Djumi oces da se vratis ? :?
:cry: Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

kuzma liman wrote:Jedna stvar koja se ovde stalno provlaci na forumu da je klub platio stolice !!! Zar nam savez nije kupio stolice iz grcke?
Ja mislim da je savez platio. Koliko sam cuo,sutra bi trebalo da se zna ko je novi trener!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

ako bi razmisljali kao i ti,onda je Maric najbolji trener na svetu,jer s njim nismo samo dobro igrali sa zvezdom,vec smo je i pobedili.
Tu jedno utakmicu sam uzeo samo kao odnos igre kakva je bila za vreme dok je trener bio Djumi...Da li se iko seca od kada je Maric trener da smo mi nekog u potpunosti nadigrali na terenu?Vecito smo se branili iz nekih kontri preko Kize i Vukelje smo napadali...Kakav bilans je Maric imao u drugom delu sezone kada je on odradio pripremni period?Juce ne tekmi OFK-Hajduk su debitovali bivsi igraci Novog Sada Milovac i Pilipovic...o njima sam na ovom forumu pisao mnogo pre nego sto se OFK-a interesovala za njih...ali sta to vredi...


p.s.Vojo nisam ti ja kriv sto sam te pobedio u tip-ligi... :D Salim se naravno!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Ma svi ste vi upoznati sa radom tzv. "Sose" Babica. Cutite,nemate bre pojma. Koji on to uspeh ima? Kog je igraca lansirao? Gde ga je lansirao? Da nije u repku? Nemojte da smo smesni. Opet je sve to prosek. A mi ovde tezimo prefiksu "vrhunski"? Kako da ne. Malo morgen. Da vidimo dalje. Sad Cotra ne odgovara? Sto je dovodjen? Zato sto se svideo MAricu kada je igrao protiv nas i rasturio Petkovica verovatno? Zato su ga doveli? Zato sto je izmasakrirao najgoreg igraca Vojvodine u prvoj postavi u zadnjih 20 godina? Ili njegovu alternativu? Kakav nam je napad? Da li mislite stvarno da ce neki trener to moci da ispravi,pa realno 20%??? Svakako. Ali za 5 godina. Zasto se ne vrate neki bivsi igraci? Zasto se ne dovedu proverene snage koje ne kostaju puno? Gde Dundjerski sada igra? Gde je Bora Filipovic? Sramota... Jedino taj stadion i to sve... Da je neko drugi a ne Bata ne bismo ni to docekali jos 10 godina. Mars napolje i Ridjosic i Rabrenovic. Mars u svoje zabiti,polovni TV PHILIPS u ruke,pa uz kucnu satelitsku pratite drugu madjarsku ligu. Igra Ferencvaros. Nista znali? :oops:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

slavko085 wrote:Jedino taj stadion i to sve... Da je neko drugi a ne Bata ne bismo ni to docekali jos 10 godina.

Da li ti uopšte znaš ko je finansirao sve te stolice? Da li znaš da bi te stolice bile postavljene i da je bio neko poput nas koji nisu u stanju da finansiraju klub?
E sad ti malo porazmisli o tome, pa ćeš shvatiti koliko je novi predsednik kluba zapravo uložio u isti. :oops:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

VOJVODINA JOŠ NIJE DOBILA TRENERA

Marićev naslednik danas?

Novi Sad - Mada je to bilo najavljeno, rukovodstvo Vojvodine juče nije donelo odluku ko će na mestu šefa stručnog štaba da zameni Zorana Marića, koji je, da podsetimo, neopozivu ostavku podneo posle subotnjeg poraza od Borca 0:2, i to u Novom Sadu. Ta odluka će, po svemu sudeći, biti doneta danas.

- Razmišljamo o više mogućnosti i sve merimo vrlo pažljivo, - kaže tehnički direktor "stare dame" našeg fudbala Radisav Rabrenović. - O imenima, razume se, još ne mogu da govorim, a konačni izbor ćemo obaviti najverovatnije danas.
Zajedno sa Marićem otišao je njegov pomoćnik Goran Šaula (drugog pomoćnika Miroslava Ćurčića, je još letos trenerski posao odveo u Portugaliju), pa je u stručnom štabu našeg najstarijeg superligaša praktično ostao sam trener golmana Dragan Vasić. Njemu je juče pridodat i trener omladinaca Lazar Grubor, i njih dvojica su vodili trening u renoviranom i slobodno se može reći, raskošnom ambijentu SC FC "Vujadin Boškov" u Veterniku.
Uprkos svemu što se dešavalo atmosfera u ekipi je korektna, a trening je odrađen normalno. Učinićemo sve da što pre rešimo pitanje najvažnije funkcije u stručnom štabu i pokrenemo stvari u pozitivnom pravcu - zaključio je Rabrenović.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Vojvodina želi Kosanovića
Utorak, 15. avgust 2006. 11:10

Nakon odlaska Zorana Marića sa klupe Vojvodine, svakoga dana listi potencijalnih kandidata novog šefa stručnog štaba pridoda se neko novo ime.

Posle Dragomira Okuke, Dejana Vukićevića, Čedomira Djoinčevića, Miloljuba Ostojića, Zlatka Krmpotića, na spisku se našao i Milorad Kosanović, bivši strateg Novosadjana, piše "Sportski žurnal".

Kosanović je jedan od najomiljenijih trenera Vojvodine, budući da je novosadski klub pod njegovom palicom ostvario najbolje rezultate.

Vojvodina je u to vreme bila član "velike trojke" našeg fudbala, tri puta uspevala je da okonča prvenstvo odmah iza Partizana i Zvezde, a u sezoni 1994/95. Novosadjani su bili jesenji prvaci i to tek treći, i poslednji put, u istoriji. Nakon toga Kosanović je napustio klupu novosadskog prvoligaša.

Vojvodina je rekla svoje, na redu je Kosanović, a do tada Lazar Grubor, trener zadužen za rad sa mladjim kategorijama, predvodi treninge prvog tima

:roll: :roll:

Izvor Mondo
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Vosa gazi,ne smetaju meni ni la sons ni dva galeba,niti mislim da igrace treba zatvoriti u kasarnu,ali mislim da je bancenje do ujutro po pomenutim mestime nespojivo sa dobrm rezultatima.Znam po sebi da kad god ostanem do ujutro kartajuci ili sedeci,sutra nisam ni za ku..c a kamoli za onu drugu stvar.O poslu da ni ne govorim.A sta tek oni da kazu o treningu ili utakmici posle takve noci i flase civasa.Drugo brate,igraci ma gde da igraju u prvoj ligi,bolje su placeni od 90% stanovnika ove zemlje i normalni uspeju za to vreme da obezbede sebe i porodicu do kraja zivota.A ako radi toga nisu spremni da se odreknu ludovanja i bancenja(ne normalnog izlaska i provoda) onda neka budem zastareo i zreo za odpis ali ne bi ga brate igrali kod mene pa da nas je ista majka rodila.Pozdrav
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Slažem se sa prijateljem, onakvo nezalaganje na terenu nisam video još od poraza od strane Železnika kada je Vukašinović dobio otkaz. Kako naterati igrače da savesno obavljaju svoje profesionalne obaveze? Mislio sam da će BB svojim autoritetom to odraditi ali očigledno je da mnoge stvari ne valju u ekipi!
Sticajem okolnosti u nedelju sam se našao na treningu Partizana iz Suseka. Po neviđenom pljusku preko 25 igrača je 90 minuta izgaralo na terenu. Uklizavanja, trčanje, dueli i to sve u beton ligi! Jedan momak je čak došao sa upalom pluća da igra! Kakva požrtvovanost i to sve pro bono a naši manekeni stoje i gledaju kako Kahriman ostaje sam sa tri protivnička igrača!
Locked