Milovan Miki Rajevac novi trener Vojvodine!

Locked
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Milovan Miki Rajevac novi trener Vojvodine!

Post by Dejan »

Jos nije gotova utakmica sa "zebrama",ali u 75 minutu vec gubimo sa 2-0 na domacem terenu,a Borac igra bez skoro kompletne odbrane...Izgubili smo i u Kuli uz kukavicku igru,a znamo zbog cega je Djumi oteran iz kluba...

Koga biste/smo zeleli za novog trenera nase Vose :?:

Uz sve postovanje prema sadasnjem treneru Maricu ipak mislim da barem u ovom trenutku nije kadar da vodi prvi tim Vose!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Nisam razmisljao o novom treneru,prvo da Maric ode ,pa cemo onda videti.Kosanovic je vise puta bio u kombinaciji,ali nije uspeo da postane nas trener. On bi verovatno bio dobro resenje....... Valda ce Maric da podnese ostavku,a i ako to ne uradi,uprava treba da ga otpusti!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Na kraju utakmice je mahao navijacima predpostavljam da mu to znaci da odlazi bilo je i vreme mada na utakmicu su se desavale cudne stvari,cudne izmene i nesto sam nacuo da su ga igraci bojkotovali ali to nije sigurno. :shock:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

da,cuo sam nesto slicno.Izvadio je Pekarica na poluvremenu,ubacio Cotru, a Pekaric nije bio uopste povredjen....Maric je bio odlican kada je prosle godine preuzeo ekipu,malo smo se konsolidovali i solidno zavrsili sezonu. Izgleda da ne ide vise ta varijanta sa defanzivnim fudbalom...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

sa Djumijem kao trenerom Vojvodine ja bi bio zadovoljan
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Da dovedemo djumija i onda opet marica i u nedogled ........ nije stvar do trenera stvar je do jebenih igraca !!!! igracki kadar je jako los :( nikad losiji tim nismo imali i sta onda ocekivati ? Uprava se kurci kako su kupili stolice i sredili sc vujadin boskov . E pa nije bas tako ! stolice je kupio savez ! a sc vujadin boskov se sredjuje parama od transvera vukelje i jovanovica (verovatno ) a samo semafor su kupili a i to nisu trebali vec je crko !!!! pun mi je k***c vise svega obecanja idemo u evropu kup uefa p***e mamine nadam se da se varam ali idemo u picku maminu 2 liga zagarantovana !!


ps. admini ako vam se ne svidja moje misljene banuj te me ali ovo je moje vidjenje sveg sranja u klubu
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zoran Maric je podneo ostavku :!:

Sada vec mozemo sasvim ozbiljno da se pozabavimo oko novog trenera...
I ja sam za to da Djumi bude jedan od kandidata...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dejan wrote:Zoran Maric je podneo ostavku :!:

Sada vec mozemo sasvim ozbiljno da se pozabavimo oko novog trenera...
I ja sam za to da Djumi bude jedan od kandidata...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

I ja sam za to da Djumi bude jedan od kandidata...
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Posle utakmice sa Hajdukom (čini mi se da je bio utorak) sam sreo Kosanovića i pitao ga kada će zameniti Džimija, na šta se on samo nasmejao. Čovek se odmara već neko vreme od trenerskog posla, radi u školi fudbala. Nisam siguran da bi pristao da bude trener. Ja bih sigurno odbio, bar dok ne budem uveren da imam određenu slobodu i dok (neki) igrači ne ostanu bez 20% plate za ovaj, a možda i sledeći mesec. Ono danas je bila bruka.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Što se tiče Džimija iako je klupska legende iz osamdesetih zaslužio je da tako ode. Prošlu sezonu je stekao ime na osnovu tuđeg rada a da se nijednom nije setio da kaže to! Kako je došao ,tako je otišao!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Iako mislim da se novi trener vec zna mesecima unazad(cak je i ovde na forumu spominjan) sacekacemo par dana da vidimo koga je iskusno oko nase alfe i omege Brke odabralo.Sto se tice zelja ja sam protiv da se dovode treneri koji nista nisu uradili u karijeri i da se daje sansa vise bivsim igracima kluba da pokusaju nesto i da svaki takav trener pravi ime preko kluba.Posto se ocekuje da novi predsjednik unese nesto para u klub,voleo bi da ih ulozi u trenera stranca(normalno ne stranca iz bratske nam drzave) i da i to cudo probamo.Gore nam ne moze biti.Pozdrav
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Da li to prijatelju znaci da ce naredni trener biti Dejan Vukicevic iz Zete?
Nadam se da necemo davati sansu nekim novim Dogandzicima,Djoincevicima i ostalim juzno-prugashima. Ako je vec Vukicevic novi trener onda je to sjajno,kao sto bi bilo sjajno i da se dovede konacno neko priznato trenersko ime.
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

podbara wrote:Prošlu sezonu je stekao ime na osnovu tuđeg rada a da se nijednom nije setio da kaže to!
Zbog toga se ni meni nije svidjao.

Ali, ovo mi je ruzno da ruznije ne moze biti. Secam se, i prosle godine u ovo vreme, posle drugog kola, dolazim sa svirke i vidim istu temu kao i sad.
Na pocetku svake godine menjamo trenera, pa onda taj novi trener ima alibi, kao nije on vodio tim na pripremama, pa onda on odradi pripreme, pa ga smene posle toga i dodje opet novi trener sa istim alibijem...
Sve ostaje isto, samo se treneri menjaju... :evil:

...Muka mi je, ali i na pocetku ove sezone mogu da kazem - ode nam jos jedna sezona u qrac. :oops:
UPRAVA NAPOLJE!!!
f89
Posts: 14
Joined: Tue Jun 20, 2006 12:38 am
Location: Detelinara
Contact:

Post by f89 »

dzimi je igracka legenda kluba i uvek ce biti
Ja mu zelim da ako moze ode u inostranstvo i vodi neki mali klub sa uspehom
Dzimi je sigurno bio bolji od onog prethodnog.......
Mozda bi mogao kosanovic da sedne na klupu vose
mrzim beograd
Locked