Stadion Karadjordje

vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Pokusavam vec par dana da napisem nesto o svim ovim stvarima koje nam se desavaju,ali totalno izgubim volju cim pomislim na glavne glumce u celoj ovoj prici!?!Ja se samo pitam sta je sledece,da li su i oni uopste svesni sta sve jos mogu da urade,kako bi jos vise srozali ugled kluba koji nazalost predstavljaju i kako bi svima nama jos vise skratili zivote?!?!
Mislim da je krajnje vreme da se svi ujedinimo,na celu sa Firmom i da im prvom sledecom prilikom pokazemo sta mislimo o njima i da dalje ovako vise nemoze!!!Odavno se sa naseg stadiona nije zaorilo UPRAVA NAPOLJE,pojedinci iz kluba su se izgleda previse opustili i zato je krajnje vreme se i mi oglasimo!!
Kap koja je prelila casu je zvanican stav FK.Vojvodine da ucestvuje u popularizaciji zvezde u Nasem gradu?!?!Sve jos nekako i mogu da podnesem ali ovakve stvari su prevrsile svaku meru!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

van der iV a.k.a Totti wrote:
lesa wrote:treba organizovati peticiju medju navijacima sa jasnom porukom: ONI SU NEPOZELJNI OVDE! majku im hostaplersku...
Da vidimo sta ima Firma da kaze povodom ovoga,ipak je njihov stav veoma bitan upravi.Medjutim,kako su poceli da rade,najverovatnije nece reci nista ...
Ovo i mene zanima, neka se oglasi neko iz Firme kada bude bilo vreme za to, naravno da ne napise prvo 20 redova kako je ranije bilo lose i kako su ljudi kojima je stalo izdigli klub i da znaju sta rade pri tome direktno ili indirektno napusavajuci nas ,,simpatizere'' ili obicne navijace, vec lepo objasni situaciju i planove.

UPRAVA NAPOLJE!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sa zadovoljstvom smo primili vest da je neko izrazio želju da međunarodne utakmice igra na našem stadionu
Aaaaa alo alo nije ti dooooobrooo!
Neka neko hitno obazesti ovog da smo se i mi plasirali u kup UEFA.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

velika bruka za fk Vojvodinu i Novi Sad ako se tako nesto dogodi..
ocekujem od Firme da reaguje
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

masta_ace wrote:velika bruka za fk Vojvodinu i Novi Sad ako se tako nesto dogodi..
ocekujem od Firme da reaguje
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Ne stvarno strasno...
A najgore od svega je sto ce biti stadion popunjeniji nego na nasim utakmicama...
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Stadion ce biti krcat jer ce,ko sto je jedan kolega na jednom od foruma rekao,se okupiti gomila neopevanih seljacina sa svih strana! zvezda NE SME BITI DOMAĆIN U NAŠEM GRADU!!!!
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

mihailov wrote:Znas li sta bi znacilo kada bi oni bili smesteni na nasem severu?Kako bismo sacuvali grafite?!Kako bismo sacuvali stolice?!
Da, i ja sam na to pomislio. Imao sam prilike pre dve godine posle dugo vremena da dodjem na stadion, bas kad su montirane stolice i novi semafor, i video kako to izgleda. Ti grafiti su zaista svetski, pa onaj natpis na zidu istoka "Budi Novosadjanin navijaj za Vojvodinu"... Ako se puste cigani na stadion sve ce to opoganiti i unistiti.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

limanfkv wrote:Neka neko hitno obazesti ovog da smo se i mi plasirali u kup UEFA.
Jesmo li? Ili to samo tako izgleda nama naivnima koji jos uvek verujemo da se u nasem fudbalu jos uvek nesto resava na terenu i da raspored na tabeli (osim ko je prvi) ima jos neku vaznost?
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Pa ovo je za ne poverovati, zar je stvarno moguce da iko u klubu razmislja da ciganima dozvoli da igraju u Novom Sadu, DOKLE VISE BRE DOKLE. I sad kako da covek ostane normalan posle svega ovoga. Ako misle da im mi to vracamo uslugu jer ako udjemo u ligu uefa moracemo da igramo u bg-u, ma mrs bre svi u PM. Pa ako treba igracemo u Skoplju, tamo gde igra rabotnicki sa njima smo valjda pobratimi kao klubovi, pa se mozemo lepo dogovoriti, meni ne bi smetalo tamo da putujem. I ovoj novoj vlasti prvenstveni cilj MORA biti da sredi stadion i pomogne klubu, u ovom trenutku u gradu je sve drugo NEBITNO :!: :!: :!:

Zar svake godine ista prica sa blizancima, prvo nasi najbolji igraci, sada stadion, setite se skoro je i Zecevic izjavio da bi igrao u NS-u ako bi im se gradio novi stadion.
Anonimus wrote:zvezda NE SME BITI DOMACIN U NAŠEM GRADU!!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Radoye wrote:
mihailov wrote:Znas li sta bi znacilo kada bi oni bili smesteni na nasem severu?Kako bismo sacuvali grafite?!Kako bismo sacuvali stolice?!
Da, i ja sam na to pomislio. Imao sam prilike pre dve godine posle dugo vremena da dodjem na stadion, bas kad su montirane stolice i novi semafor, i video kako to izgleda. Ti grafiti su zaista svetski, pa onaj natpis na zidu istoka "Budi Novosadjanin navijaj za Vojvodinu"... Ako se puste cigani na stadion sve ce to opoganiti i unistiti.
Od nasih grafita ne bi nista ostalo,isto je i sa stolicama itd...Ali i sve to da stavimo sa strane,kako bismo mi sacuvali nas ponos???Kako ja da opet dodjem na stadion kad znam da je tu pre nedelju dana bilo 15000 cigana koji su nam unistavali svetinju i pevali za nase najvece rivale(pored onih drugih komunista). Moramo se pod hitno osvestiti i oterati onu gamad iz naseg kluba , jer : Istorija,slava i tradicija Vojvodine NEMAJU CENU!!!!!
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Auuuu,kako ste se lepo svi raspisali.... :lol: Sta kukate,kad znate da nista promeniti ne mozete,zna se ko tu odlucuje....

Ja sam licno postao hladnokrvan na sva desavanja u klubu,jer vidim da tu ustvari konce ne vuku dva,tri coveka,kao sto svi vi mislite.

I ne doticu me se nesto mnogo desavanja u SADASNJOJ Vojvodini.... nego sam samo hteo da vas pitam,sta mislite,nije li namerno naglasak stavljen na gostovanje Zvezde u NSu?Odjednom ste svi zaboravili smenu Brzica,prodaju Kacara,Despota,Pavicevica,gubitak titule,lazna obecanja....

I uostalom,sto se zvezde tice,mislim da bi njihova uprava pre igrala u Banjaluci nego kod nas.... imaju oni marketing,znaju sta rade....

a i nasi dobro guraju,prodace ceo tim dok vi ovde vecate zvezda u NSu,da ili ne
Last edited by Voja on Sat May 31, 2008 5:08 pm, edited 1 time in total.
Image
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Pokusavam da zamislim kako bi to sve izgledalo ukoliko se stvarno obistine te price oko igranja cigana na nasem stadionu u nasem gradu!
Najpre dolazak njihovih igraca par dana ranije u hotel park,treniranje pre podne u SC.Vujadin Boskov,posle podne na Karadjordju u vreme odigravanja utakmice kako bi se prilagodili,izmedju treninga igraci dobijaju slobodno,setaju se gradom daju autograme,slikaju se sa odusevljenim prolaznicima,posecuju skolu fudbala P.P i poklanjaju im dresove i lopte,koriste odlicnu prliku da ozive svoju akciju "i ja sam cigan"u ponekoj Novosadskoj skoli sa podobnim direktorom,nas klub kao izvanredan domacin im priredjuje zajednicki rucak na kome naravno u tajnosti nas v.d zvezdas dobija na polkon dres najomiljenijeg kluba......
I onda sve kulminira na dan utakmice,na blagajnama se prodaju karte za utakmicu na kojima na mestu domacina pise C.Z...ili R.S....milion likova koji prodaju salove,zastavice,dresove sa njihovim obelezajima,gomile klinaca koji ih odusevljeno kupuju,seljanu koja prolazi pored Firminih prostorija(naravno kulturno i civilizovano bez ikakvih izgreda-nece valjda dvaput da je pale za tako kratko vreme),pun stadion,koji je u delirijumu jer priznacete nevidja se bivsi i veciti prvak sveta svaki dan(gde je cak taj beograd),igrace zvezde koji se presvlace u svlacionicama predvidjenim za domace,naseg oficijelnog spikera koji nezna kada je Bozic a kada Uskrs i koji nas je toliko ubedjivao da je privilegija navijati za Vojvodinu kako cita(naravno sa sto gresaka)imena slavnog domacina i kako poziva Novosadjane da samo na njima svojstven nacin aplauzom daju podrsku svom klubu,parolu na istoku(kojoj bi verovatno bilo najteze u toj situaciji i koja bi verovatno sama sebe prefarbala da moze)-BUDI NOVOSADJANIN NAVIJAJ ZA VOJVODINU- .................i naravno NAS klub i nase celnike koji to sve zadovoljstvom gledaju :!: :?: :evil: :twisted:
A sta cemo mi taj dan raditi u NASEM Novom Sadu?Kako cemo se mi osecati tog dana?!Da li je ikog to briga?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

vladans wrote:A sta cemo mi taj dan raditi u NASEM Novom Sadu?Kako cemo se mi osecati tog dana?!Da li je ikog to briga?
Sto bi oni brinuli o tome kako ces se ti osecati u tvom gradu kad sa gradom i sa tobom nemoaju nikakve veze? Pa juce su dosli s brda u njega, nema nijedna stvar da ih vezuje za njega. Verovatno ga i mrze zato sto su hteli u "prijestonicu" ali nisu mogli pa su uzeli Novi Sad kao varijantu daj-sta-das. Lepo kazem ja, postadosmo seljacka ekipa sa takvim seljacinama na celu.

A ima i ovo sto Voja kaze - dok se mi uzbudjujemo oko moguceg (tj. verovatnog) ciganskog cirkusa u nasoj kuci oni ce rasprodati tim, i napuniti svoje dzepove - po scenariju VEC VIDJENO!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

U poslednje vreme se sve cesce pitam ima li sve ovo smisla...Kroz koliko mi nerviranja prolazimo,pa ovo nije normalno...
STOP MAFIJI!!!
Locked