Novi rezervni dresevi

Kao su vam se svideli novi rezervni dresovi?

Dobri su
6
25%
Odvratno
17
71%
Nije loše
1
4%
 
Total votes: 24

kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

[/quote]
Ti dresovi su kreacija marketinške agencije MArkons. Sad koliko tamo nešto znaju o Vojvodini je veliko pitanje ali je očigledno da dizajner voli Barselonu! Bruka i sramota![/quote]


Brate oni s time ne bave a i njihov gazda ja bivsi fudbaler vojvodine jokic ne znam mu ime . tako da cisto sumjam da je to njihovo maslo sto neko rece napravio ih je batin stilista :oops:

p.s duke dora fora :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ali,to nije prva garnitura dresova,ne znam sto se dize tolika frka.Glavna obelezja su ostala... jedino sto neko rece crvene stucne ne idu bas :lol:

Meni se oni plavi (rezervna varijanta) nikada nisu extra svidjali iz prostog razloga sto mi se cini da dosta klubova moze da se nadje koji nastupaju u takvim ili slicnim.
Image
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Ja se nadam da su ovo samo rezervni dresovi, posto Dnevnik kaze sledece:

"Pokušaće Vojvodina da zaboravi na ovaj poraz, a igračima iz Novog Sada nisu od pomoći bili ni novi, specijalno za premijernu sezonu Superlige Srbije dizajnirani zlatni dresovi s crveno-belom štraftom."
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

jel smo mi to na grb stavili i dve zvezdice(po jednu za svaku titulu) ili pivo radi svoje :lol:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

nboya wrote::oops:
Obzirom kakvu odecu forsira nas predsednik ne cudi me nista
He,he...
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

max wrote:jel smo mi to na grb stavili i dve zvezdice(po jednu za svaku titulu) :
Da, verovali ili ne!
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

e jebem li ga ja neto vidim ali slabo a nije lose neko ce pomisliti 20 titula :D
VosaGazi
Posts: 29
Joined: Mon Aug 07, 2006 9:41 pm
Location: nOVI sAD

Post by VosaGazi »

Postoje jos dve varijante dresova--bela i crvena..obe na isti fazon kao ova zlatna...sa dve linije, crvenom i belom...iako su se ljudi izgleda trudili da nam dres lici na onaj kakvi nose sampioni Francuske iz Liona, mene iskreno vise podseca na dresove Nogometnog Kluba Zrinjski iz Mostara, tima koji je zaposeo nadaleko poznati stadion "Pod Bijelim Brijegom" na kome su nastupali rodjeni iz Mostara..Velez....ne znam, meni nekako deluje u fazonu-"Hteli mi da ostavimo pecat...a napravili sranje"...mislim na dizajnere dresova...ne znam nijedan veliki tim u Evropi koji je toliko izmenio dizajn dresova..ajde za rezervnu varijantu..ali za glavnu?

Bedak
Noooooovi Saaaaad
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

sta???
nemoguce da je i prva garnitura na isti fazon samo druge boje :evil:
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

za to je naai kriv !!! oni dizajniraju dresove :x ali nema veze od proleca se nosi addidas :D
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

kuzma liman wrote:za to je naai kriv !!! oni dizajniraju dresove :x ali nema veze od proleca se nosi addidas :D
Da nije mozda Porshe Novi Sad postavio uslov u ugovoru da se nose zlatni dresovi posto su nam oni sada sponzori?
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Imam jednu NAII majicu od jednog drugog kluba (poklon :wink: ), neuništiva. Pet godina je koristim : fudbal, košarka, pre teretana, trčanje samo je boja izbledela. Grb kao nov. Kvalitet nema šta.
" Dečko je pun zmajova! "
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

blagi uzas!!! ko popishani
Sick boys!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Cause wrote:Imam jednu NAII majicu od jednog drugog kluba (poklon :wink: ), neuništiva. Pet godina je koristim : fudbal, košarka, pre teretana, trčanje samo je boja izbledela. Grb kao nov. Kvalitet nema šta.
I? Koliko su ti kesirali za ovaj post??? :lol: :wink:
Image
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Voja wrote:
Cause wrote:Imam jednu NAII majicu od jednog drugog kluba (poklon :wink: ), neuništiva. Pet godina je koristim : fudbal, košarka, pre teretana, trčanje samo je boja izbledela. Grb kao nov. Kvalitet nema šta.
I? Koliko su ti kesirali za ovaj post??? :lol: :wink:
xxx.xxx $ :D Ne mož' dobiti od ovih naših ništa. Pre ćeš im izbiti hleb iz ruke nego uzeti neki suvenir :lol:
" Dečko je pun zmajova! "
Locked