Pripreme za sezonu 2006/07

Locked
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

0:0 u Apatinu.Cujem da je Vosa igrala dobro :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Djumi ima insajdera u klubu... :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Stara Garda wrote:Djumi ima insajdera u klubu... :lol:
Javio mi Rabren :!: :wink: :wink:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Opet bez gola...........
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Djumi wrote:
Stara Garda wrote:Djumi ima insajdera u klubu... :lol:
Javio mi Rabren :!: :wink: :wink:
Jel preko hot line?Đumi, jesi li dobro čuo rezultat, zbog smetnji na vezama?
Oooo, Radosave :oops: :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

[quote="Djumi"]0:0 u Apatinu.

Sramota jos jedna :oops: :oops: !! :evil:
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

VOJVODINA POLAKO KONSOLIDUJE REDOVE

Fudbaleri Vojvodine polako konsoliduju svoje redove. Do početka takmičenja u Superligi ostalo je još dve sedmice, a crveno - beli će odigrati još dve trening utakmice.


U sredu u Novi Sad dolazi Inđija, a u subotu će Novosađani biti gosti Željezničaru u Sarajevu. Posle toga sledi finiš priprema do prvenstvene utakmice s Hajdukom iz Kule.

- Nama ne trebaju trening utakmice da bih vidio ono što već znam - naglasio je trener Vojvodine Zoran Marić. - Igrače dobro poznajem i ove utakmice su potvrdile da kuburimo na bočnim stranama. Međutim, leva strana je sada popravljena, jer tu su Jozef Kizito, koji se vratio u naše redove, zatim Miroslav Opsenica i Đorđe Čakra, uz Popovića.

Međutim, teškoće su i dalje prisutne u špicu, jer su otišla dvojica igrača.
- Imamo Boškovića, Čovića, Despotovića, ali oni još nisu pokazali da su u stanju da učine ono što se od njih u ovom trenutku traži - nastavio je Marić. - Oni će biti dobri fudbaleri za godinu - dve, ali meni to ništa ne rešava. Međutim i fudbalsko tržište je deficitarno špic igračima, jer i ovaj sport je osiromašio. Svi što nešto vrede odmah odlaze u inostranstvo da bi se obezbedili finansijski. Mislim da u ovom trenutku jedino Crvena zvezda ne kuburi sa špic igračima, jer ostali su Žigić i Đokić.

Za Zorana Marića je dati gol stvar talenta.
- U ovom trenutku u Vojvodini je još sve otvoreno - dodao je. - Ako nema ništa na domaćem tržištu, pokušaćemo da dovedemo igrače iz Afrike, ili Južne Amerike. Ipak, bojim se da ćemo biti samo nezgodni rivali ostalima, jer nemamo tim za velika dela, odnosno, za plasman u vrhu tabele. To je problematika kojoj treba prići na pravi način i ne muči samo Vojvodinu, nego i mnoge druge klubove. Kada sam ja igrao fudbal, onda su igrači s ovih prostora mogli da idu u inostranstvo tek kada su napunili 28 godina. Sada je to sasvim drugačije.

Naravno, prvi stručnjak Vojvodine razmišlja i o navijačima, bez kojih ni jedan klub ne može.
- Želim da budu uz nas. Mi ćemo se truditi i boriti i nadamse da ćemo sačekati sadašnje mlade i talentovane igrače da budu pokretačka snaga kluba. Uostalom, oni su budućnost Vojvodine - zaključio je Zoran Marić.

M. Pavlović

Tesko nama ako imamo trenera koji tako razmislja,pa on je taj koji treba da podrzava igrace i da im dize moral ali ako on kaze da mi nemamo tim za vrh nase jadne lige onda i ne treba da je trener



Prazne mreže
Mladost – Vojvodina 0:0


APATIN: SC “Rade Svilar”, gledalaca oko 400, sudija Karačonji (Sombor).
MLADOST: Žakula, Kozoš, Prtenjak, Stevanović, Stamenić, Senica, Trnavac, Srđan Radosavljev (Mišković), Kekić (Sava Radosavljev), Trivunović, Kopunović.
VOJVODINA: Kahriman, Milutinović (Petković), Šušak, Đurić, Stišić, Kačar, Davidov (Radović), Dobrić, Kizito, Milutinović, Bošković (Opsenica).
Od susreta između dva vojvođanska superligaša očekivalo se puno više. Novosađani su se uglavnom branili, a prvi put su prešli na polovinu domaćina tek u 27. minutu. Izabranici trenera Petra Kurćubića imali su nekoliko izglednih prilika, ali su ovoga puta strelci zatajili.
Novosađani su imali malo šansi. Najbolju nije iskoristio Bošković u 30. minutu kada je u petercu Mladosti promašio čitav gol. J. B. :evil: :evil:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Novosađani su se uglavnom branili, a prvi put su prešli na polovinu domaćina tek u 27. minutu
:oops: :cry: :twisted:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

'LALE' DANAS DOČEKUJU INĐIJU U PRETPOSLEDNjEM KONTROLNOM MEČU
Špicevi na popravnom

Novi Sad - Do početka sezone fudbaleri Vojvodine odigraće još dve kontrolne utakmice: danas dočekuju Inđiju (17.30), a u subotu gostuju sarajevskom Željezničaru.


- Nama nisu potrebne utakmice da bih video ono što već znam, pošto su prethodni susreti potvrdili da kuburimo na bočnim pozicijama. Istina, leva strana je dobro popunjena povratkom Džozefa Kizita i dolaskom Miroslava Opsenice i Đorđa Čotre - kaže trener crveno-belih Zoran Marić.
Najveću poteškoću Mariću predstavlja napad...
- Na raspolaganju imamo Boškovića, Čovića i Despotovića, koji će verovatno biti dobri fudbaleri, ali za godinu-dve. Do sada nisu potvrdili da su u stanju da učine ono što u ovom momentu treba Vojvodini. Fudbalsko tržište je deficitarno navalnim igračima i ako ih ne nađemo na ovim prostorima, pokušaćemo da ih angažujemo iz Afrike ili Južne Amerike.
Šef struke "lala" ne razmeće se obećanjima, mada je uveren da Vojvodina u predstojećem prvenstvu neće razočarati.
- Samo da ne budemo u ulozi nezgodnog rivala za ostale ekipe. Želim da navijači budu uz nas, njihova podrška nam je potrebna, a mi ćemo se za uzvrat truditi i boriti da ostavimo što bolji utisak. U svakoj prilici ubacivaćemo u vatru igrače ponikle u klubu, jer oni su budućnost Vojvodine - zaključuje Zoran Marić.

Ž. RAKIĆ 26.07.2006 00:59:48
VECCHIA GUARDIA
Posts: 8
Joined: Thu Jul 13, 2006 9:35 pm

Post by VECCHIA GUARDIA »

VOJVODINA ---INDJIJA 4-0
1-0 UBIPARIP
2-0 BOSKOVIC
3-0 COVIC
4-0 GALIC
Jedini nepoznat igrac za mene je Dragan Galic ,spic , mozda Djumi zna nesto vise o njemu .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1624
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

VECCHIA GUARDIA wrote:VOJVODINA ---INDJIJA 4-0
1-0 UBIPARIP
2-0 BOSKOVIC
3-0 COVIC
4-0 GALIC
Jedini nepoznat igrac za mene je Dragan Galic ,spic , mozda Djumi zna nesto vise o njemu .
Mozes li opisati golove? Ili bilo ko drugi ko je bio na tekmi :) Hvala.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Ne znam tacno koji Galic ali moguce je da je to igrac koji je prosle godine bio u Borcu iz Cacka.Tamo nije igrao a inace je iz Rume.Snazan figurom(ako je to taj).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nisam bio na utakmici, ali ako pogledamo strelce, pitam se šta će sada reći Marić?Da li je problem realizacija ili nešto drugo? :D :lol:
Da li je to onaj Galić, što je nekad bio u Voši centarfor, pa smo ga otpisali?
Ne znam kakva je sada Inđija, ali što sam ja gledao proletos, tamo je valjao samo Kodžo i neki nedorečeni špic broj 9.
Dobro je, ako smo, najzad, počeli da igramo fudbal, a ne neku besmislenu batrgaru, nalik na fudbalsku utakmicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Turija,nije to taj Galic na kog ti mislis,ovo je cini mi se relativno mladji igrac,vislji,moguce taj iz Cacka.
Samo da napomenem da za danasnju utakmicu nisu bili u kombinaciji Davidov,Nastic,Buac,Popovic,Despotovic.
Utakmica dosadna sa par sansi,Kodzo sa nekih 120g deli lopte ko na tacni,Kizito preslab,Stosic ofanzivan,Opsenica veoma dobar,Cotra solidan,Krasic veoma dobar,pohvale na racun Ubiparipa i Covica(zbog odlaska Djurovica ne treba brinuti pored ove dvojice).Da istaknem i par solidnih poteza i prodora Pavlovica koji je igrao nesto isturenije u sredini,vidi se da decko ima kvalitet,ali da stagnira,medjutim sa pravom reci i strpljenjem moze da se vrati na one partije iz proleca prosle godine(da li ce Maric znati to da izvuce iz njega ili...).

Uglavnom,sledeca i generalna proba je u subotu protiv Zeljeznicara u Sarajevu (nas bivsi igrac Vladan Kostic je trenutno na probi kod njih).
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Prvo da rešimo dilemu-Galić je malo višlji od Đurića i malo širi od Muline. Klasičan razbijač sa malo brzine mada je imao jedan solo prodor u kojem je nanizao četiri igrača Inđije!
Juče smo imali priliku da vidimo utakmicu sa dva poluvremnu, prvo u kojem su uglavnom igrali rezervisti i drugo u kojem je nastupio prvi tim. Od pridošlica najbolje je odigrao Opsenica(Opsa mu je nadimak) mada ni levi bek iz prvog poluvremena nije bio loš. Od strelaca jasno se videlo da je Ubiparip još mlda mada je pokazo pokretljivosst jednog Pipa Inzagija. Bošković, prespor, nezainteresovan i kako mi se čini svaka mu finta ide u levo. Čović i Galić su mnogo konkretnije delovali u napadu mada su oni defakto imali kvalitetniji vezni red iza sebe. Ko je bo desni bek(sa obrijanom glavom) u prvom poluvremnu jer taj momak zaista liči na fudbalera. Pavlović na momente brilijantan mada je igrao nšto povučenije u centralnom delu veznog reda. Izgleda da je Jimy baš rešio da uništi to dete. Vukobratović je stvarno ponu napredovao i svaki mu je start bio ko da igra finale kupa a ne prijateljsku!
Bleda igra mada smo realno imali i bledog protivnika.
Ostaje nam samo nada da i sa ovakvim timom možemo u vrhu što i nije tako nemoguće ako uzmemo u obzir prošlogodišnje rezultate VOždovca i Zete.
p.s. Semafor nije radio, čak se ni rezultat nije menjao. Dali je to najava da konačno stiže zolko čekani i željeni semafor?
p.s.2 Nadam se da čovek koji je menjao rezultat i navijao skazaljke neće postati tehnološki višak!
Locked