Celzi zove Stepanova!

Locked
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Celzi zove Stepanova!

Post by slanina »

Čelnici šampiona Engleske Čelsija žele da u redovima svog tima da vide mladog reprezentativca SCG Milana Stepanova, prenosi "Sport".

Defanzivac turskog Trabzona trenutno se nalazi sa plavim nadama na EP u Portugaliji, a njegove igre na kontinentalnom šampionatu "snimio" je prvi sakut londonskih "plavaca" Frenk Arnesen.

"Tačno je da mi je Čelsi poslao ponudu za Stepanova. Poslao sam faks ljudima iz Trabzona i još čekam odgovor", rekao je Zoran Stojadinović, menadžer Milana Stepanova.

Stojadinović je dodao da engelski klub ima nameru da, ukoliko potpiše ugovor sa Stepanovom, mladog reprezenatativca SCG pošalje na jednogodišnju pozajmicu.

"Njihov plan je da ga kupe, potom pošalju na pozajmicu dok ne postane član naše A reprezentacije, a potom će ga dovesti na Stamford bridž", otkrio je Stojadinović.

Stepanov je standardni član zadnje linije prvog tima SCG koji je na EP u Portugaliji uspeo da se plasira u polufinale, u kojem će u četvrtak igrati protiv Ukrajine. :shock: :shock:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Re: Celsi zove Stepanova!

Post by Anonimus »

slanina wrote:Čelnici šampiona Engleske Čelsija žele da u redovima svog tima da vide mladog reprezentativca SCG Milana Stepanova, prenosi "Sport".

Defanzivac turskog Trabzona trenutno se nalazi sa plavim nadama na EP u Portugaliji, a njegove igre na kontinentalnom šampionatu "snimio" je prvi sakut londonskih "plavaca" Frenk Arnesen.

"Tačno je da mi je Čelsi poslao ponudu za Stepanova. Poslao sam faks ljudima iz Trabzona i još čekam odgovor", rekao je Zoran Stojadinović, menadžer Milana Stepanova.

Stojadinović je dodao da engelski klub ima nameru da, ukoliko potpiše ugovor sa Stepanovom, mladog reprezenatativca SCG pošalje na jednogodišnju pozajmicu.

"Njihov plan je da ga kupe, potom pošalju na pozajmicu dok ne postane član naše A reprezentacije, a potom će ga dovesti na Stamford bridž", otkrio je Stojadinović.

Stepanov je standardni član zadnje linije prvog tima SCG koji je na EP u Portugaliji uspeo da se plasira u polufinale, u kojem će u četvrtak igrati protiv Ukrajine. :shock: :shock:
To bi bilo odlicno. Verovatno bi ga pozajmio neki solidan premierligas, pa bi stekao iskustvo i ko zna, mozda kroz godinu dve, zaigrao i za Chelsea!!! :D
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bilo bi to super i za Milana i za Vošu.
Ono što meni nije jasno je to: kako je moguće da za 4 meseca naš igrač u drugom klubu napreduje više nego za 4 godine kod nas?Mislim, jasno je sve, samo nadam se da je toj praksi (upropašćavanja naših talentovanih igrača) i javašluku došao kraj.
Ovo interesovanje je putokaz koji se ne može prevideti.Samo ne bih voleo da se sada, ovog leta, recimo Kačar, nađe na tom putu i da za 4 meseca, ponovo ne možemo da verujemo svojim očima, gledajući našeg igrača na TV ekranu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Turija wrote:Bilo bi to super i za Milana i za Vošu.
Ono što meni nije jasno je to: kako je moguće da za 4 meseca naš igrač u drugom klubu napreduje više nego za 4 godine kod nas?Mislim, jasno je sve, samo nadam se da je toj praksi (upropašćavanja naših talentovanih igrača) i javašluku došao kraj.
Ovo interesovanje je putokaz koji se ne može prevideti.Samo ne bih voleo da se sada, ovog leta, recimo Kačar, nađe na tom putu i da za 4 meseca, ponovo ne možemo da verujemo svojim očima, gledajući našeg igrača na TV ekranu.
Potpuno se slažem. Kao da gledam nekog drugog igrača!
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Turija wrote:Bilo bi to super i za Milana i za Vošu..
Za Vosu je ostala samo slava da je ponikao u njoj :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

I to je za ove uslove dobro!!!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

B92:

Čelsi uporan da angažuje Stepanova

Pre nekoliko dana u medijima se pojavila vest da je Čelsi zainteresovan za člana naše mlade fudbalske reprezentacije Milana Stepanova. Mladi stoper pokazao je i dokazao svoj kvalitet na evropskom prvenstvu za mlade reprezentacije, gde kao predvodnik odbrane "plavih" pruža odlične partije.

Poznato je da je na prvenstvu prisutan veliki broj skauta velikog broja evropskih timova, pa je tako i Stepanov došao u žižu interesovanja.

U ekskluzivnoj izjavi za B92 Stepanov kaže da on lično nije dobio nikakvu ponudu.

"Obavešten sam da je u Trazbonspor, u kom igram od januara 2006. stigao faks iz Čelsija", rekao je Stepanov.

Međutim, turski tim je odbio ponudu "plavaca", uz obrazloženje da je Stepanov njihov najbolji igrač, koji im je potreban za juriš na titulu sledeće sezone. Milan nam je još rekao da je, i posle odbijanja, u prostorije kluba iz Turske stigao još jedan faks, sa novom ponudom iz Čelsija.

S obzirom da je do sada Roman Abramovič dobijao sve što je poželeo, možda je samo pitanje vremena kada ćemo našeg sjajnog defanzivca gledati u plavom dresu londonskog kluba. Ipak, iako mu uspe da angažuje Stepanova, mladi igrač će verovatno u neki drugi klub "na kaljenje", a postoji i problem dobijanja engleske radne dozvole, za koju je potrebno da igrač bude A reprezentativac.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

I poshto je Cvetko bizmizmen prodao Stepija Turcima? 400 hiljada? Evo 6 meseci kasnije cena mu se udesetostruchila... :roll: :shock:
Mailman
Posts: 58
Joined: Sat Oct 15, 2005 12:10 pm
Location: u ananansu na dnu mora

Post by Mailman »

Svaka cast Milane. Samo tako nastavi. Doguraces daleko. Slazem se sa cinjenicom da je Step napredovao za 4 meseca u Turskoj vise nego za 4 godine kod nas, ali nazalost to je nasa realnost. Bio nam je uvek veran, i treba mu pozeleti svu srecu.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

U Čelziju misle da će biti dovoljno 9 milione eura da dovedu Stepanova.
Šta reći?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Mailman
Posts: 58
Joined: Sat Oct 15, 2005 12:10 pm
Location: u ananansu na dnu mora

Post by Mailman »

Jel ima Vosa neki procenat od tog transfera?
Locked