EP za mlade u Portugalu

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja jos uvek ne mogu da verujem sta se desilo.Svaka cast komentatoru sa B92 koji je digao ruke od nase igre i preorijentisao se na mec Por-Ger.Kada je rekao 7 minuta produzetka,odmah sam rekao drugarima "Pazi sad kad urlikne GOOOOOOOOOOOOOL" i na nasu srecu tako i bi.A mi?Ma da covek ne poveruje.Mislim,da za ovakvu igru Okuka mora da odgovara!!!!
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

A bas sam bio ubedjen da ce ova tema iz 1-1 otici veceras u arhivu foruma,al ne daju Portugalci...

Najjaci detalj,kad je Stepi i punom naletu odvalio i srusio sudiju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ovakav odlazak u polufinale,za svaku iole ozbiljniju ekipu znaci i osvajanje prvenstva.Ali,sto mi ortak rece,bice to samo jos 90 minuta nerviranja i psovanja!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Voja
Ovakav odlazak u polufinale,za svaku iole ozbiljniju ekipu znaci i osvajanje prvenstva
ovo si 100% u pravu.sreca je ono sta je potrebno za velike rezultate.da hoce i oni matori da imaju ovako srece :roll:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Polufinale:
SCG- Ukrajina
Francuska-Holandija

Holandija je pobedila Italiju 2:1 i time ih eliminisala!!! :D
Danska-Ukrajina 1:2
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Inace Stepanov je izabran u najboljih 11 igraca prvenstva.
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Bravo za Stepija!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Stepanov priznaje da je bilo nesuglasica na EP u Portugaliji
Problem u glavama pojedinaca
Pridržavam se ideje da sve što je bilo među nama - trebalo bi da ostane među nama. Ako je neko prozvao saigrača, onda to sigurno nije uradio bez razloga, kaže sjajni štoper "plavih"

"Udarne igle" mlade reprezentacije Srbije i Crne Gore na tek završenom Evropskom prvenstvu bili su Milan Biševac i njegov imenjak Stepanov, koji je svojim igrama, pokretljivošću i snagom skretao pažnju na sebe. Ovako je na zvaničnom sajtu UEFA opravdan razlog što je mladi defanzivac Trabzona svrstan u idealni sastav šampionata.

- Dobio sam veliko priznanje. Jedna od najlepših stvari koja može da se dogodi mladom fudbaleru mog uzrasta je da se nađe u idealnom timu na ovakvom takmičenju. Iskreno rečeno, ne znam da li sam još svestan koliko je to velika stvar - objašnjava Stepanov.



ČELZI ZOVE SAMO JEDNOM

Odlične partije Milana Stepanova nisu ostale neprimećene ni od strane skauta jedne od najboljih, ali i najskupljih evropskih ekipa - Čelzija.
- Radi se na tom transferu. Londonski klub je poslao već dva faksa u Tursku. Međutim, Trabzon je bio odlučan u ideji da me ne proda. Ipak, očekujem da se nešto desi. Iako mi je fenomenalno u Turskoj, ne bih voleo da iz bilo kog razloga propustim šansu kakva je Čelzi. Međutim, juče sam se čuo s jednim saigračem iz Trabzona, koji kaže da su navijači revoltirani, jer se juče pojavila informacija da me želi Čelzi. Prenosi mi da je u klubu nastao haos. Navijači pritiskaju, čelnici su na velikim mukama - kaže možda nova uzdanica "plavaca" sa Stemford bridža.





"Plavi" su, da podsetimo, poraženi od Ukrajine u polufinalu posle izvođenja penala (5:4). Svestan svojih "kvaliteta", bivši defanzivac Vojvodine nije želeo da šutira penal.

- Izuzetno mi je teško pala eliminacija, ali nijednog trenutka mi nije žao što nisam šutirao penal. Pa, ja na treningu od pet jedanaesteraca, promašim šest! Čak i kad se zezamo na treningu, bilo da šutiramo penale ili "slobodnjake", čim ja priđem lopti, kažu mi: Ajde, beži, bre! Šta ti hoćeš? Tada idem u svlačionicu - kaže uz osmeh Stepanov. - Znam da situacija nikako ne bi bila bolja, verovatno bi bila i lošija da sam ja šutirao jedanaesterac. Zato mi nimalo nije žao što sam odmah odlučio da ne šutiram.

Iako je nevešto prikrivana, loša atmosfera je definitivno uticala na rezultat mladog državnog tima SCG. Na udaru, najpre selektora Dragomira Okuke, a zatim i saigrača Marka Lomića našao se Boško Janković, koji je realno gledano - razočarao.

- Pridržavam se one ideje, da sve što je bilo među nama - trebalo bi da ostane među nama. Bilo je nesporazuma i nesuglasica, ali to je problem u glavama pojedinaca. Ako je neko prozvao saigrača, onda to sigurno nije uradio bez razloga. To je jedino što mogu da kažem - zaključio je Stepanov.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ko je sve igrao i kako smo igrali,mi smo fantasticno prosli(rekao bih cak i ne zasluzeno)!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked