fkvojvodina.com

It is currently Sat Aug 19, 2017 7:46 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 21481 posts ]  Go to page Previous  1 ... 1384, 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390 ... 1433  Next
Author Message
 Post subject: Re: Transferi
PostPosted: Tue Feb 14, 2017 2:01 pm 

Meni se sve cini da su oni resili da ove sezone, pogotovo zbog ovog sa Partizanom i ne igranjem u Evropi, ucine sve kako bi izasli u kvalifikacije za LE. Postujem ih i ja kao klub, ali ih uopste ne mirisem nakon prethodnih par kradja i nakon prethodnih sezona kada su nas pljuvali, vredjali i svasta pricali u trenucima kada smo ispred njih izbijali i igrali Evropu.
Za Kojicem svakako, ali svakako ne treba zaliti. Realno smo celu sezonu igrali bez spica, sa Trujicem napred. Ukoliko nasi dovedu nekog, neka ne potpisuju na godinu dana pobogu! Ako vec delite procente kako zelite, pa recite igracu prijatelju imas platu 1500 e, u Srbiji ces da zivis pristojno. Pare ces dobiti tako sto tebi dajemo 100.000 ako se prodas za preko pola miliona, dobijas 150 za preko milion i za sve preko toga dobijas 15%. Smislite kako da ih privucete, ako nemate u startu za plate. Nemojte da procente dajete menadzerima i investicionim fondovima, nego igracima, pa da vidis kako ce kidati. Ovo je klub iz kog mogu da se prodaju u inostranstvo gotovo najbolje u zemlji, igrajte na tu kartu...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Feb 14, 2017 3:12 pm 

Bravo, tako se razmislja!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Feb 14, 2017 7:12 pm 

Neizlecivi wrote:
Ako vec delite procente kako zelite, pa recite igracu prijatelju imas platu 1500 e, u Srbiji ces da zivis pristojno. Pare ces dobiti tako sto tebi dajemo 100.000 ako se prodas za preko pola miliona, dobijas 150 za preko milion i za sve preko toga dobijas 15%. Smislite kako da ih privucete, ako nemate u startu za plate. Nemojte da procente dajete menadzerima i investicionim fondovima, nego igracima, pa da vidis kako ce kidati.

To je sve super u teoriji, ali je u praksi drugacija situacija. Fudbaleri su samo roba, dok menadzeri vedre i oblace njihovim sudbinama. Retko koji fudbaler pregovara sam sa klubom. Klubovi su u talu s menadzerima, a ne sa igracima. Nisu oni ''prinudjeni'', kako je preposteni Scepa govorio, nego je to odlucan potez po principu ''dodjes mi - dodjem ti''.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Feb 14, 2017 9:03 pm 

i bizona i pecarosa...au al bi to bio napad :mafia:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Feb 15, 2017 12:22 am 

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodin ... ic-u-nisu/
odlican potez uprave ako je ovo istina ... konacno nesto razumno

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Feb 15, 2017 1:53 pm 

Vuku se sasvim zadovoljavajuci potezi u odnosu na trenutnu situaciju. Molim vas da dodjete u sto vecem broju u SU, i dajte podrsku nasim momcima!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Feb 15, 2017 4:55 pm 

Potpisali su Rockov, Filip Babić kao i Maslać, Stameniću je raskinuta dvojna sa Proleterom, to je zvanično od dolazaka.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Feb 15, 2017 5:20 pm 

Neizlecivi wrote:
Meni se sve cini da su oni resili da ove sezone, pogotovo zbog ovog sa Partizanom i ne igranjem u Evropi, ucine sve kako bi izasli u kvalifikacije za LE. Postujem ih i ja kao klub, ali ih uopste ne mirisem nakon prethodnih par kradja i nakon prethodnih sezona kada su nas pljuvali, vredjali i svasta pricali u trenucima kada smo ispred njih izbijali i igrali Evropu.
Za Kojicem svakako, ali svakako ne treba zaliti. Realno smo celu sezonu igrali bez spica, sa Trujicem napred. Ukoliko nasi dovedu nekog, neka ne potpisuju na godinu dana pobogu! Ako vec delite procente kako zelite, pa recite igracu prijatelju imas platu 1500 e, u Srbiji ces da zivis pristojno. Pare ces dobiti tako sto tebi dajemo 100.000 ako se prodas za preko pola miliona, dobijas 150 za preko milion i za sve preko toga dobijas 15%. Smislite kako da ih privucete, ako nemate u startu za plate. Nemojte da procente dajete menadzerima i investicionim fondovima, nego igracima, pa da vidis kako ce kidati. Ovo je klub iz kog mogu da se prodaju u inostranstvo gotovo najbolje u zemlji, igrajte na tu kartu...

Чак и да рачунамо поделу бодова, Раднички има велики заостатак,а гостују Лучанима,Напретку и Војводини уз то да ће их партизан добити на Чаиру.У овом тренутку нама је треће место максимум,а нећемо га освојити само ако сами себи на направимо проблем.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 12:13 am 

Jel zna neko ko je ovaj Silva što je igrao protiv Proletera?

http://www.dnevnik.rs/sport/novajlije-o ... no-prolece

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 1:07 am 

Sa foruma Meraklija:

"Od tri nasa najaca tima ja sam navijao za Vojvodinu. Uvek sam imao lepu saradnju sa vojvodjanima i jako ih cenim karakterno. Mislim da su bar upola bolji nego mi. Ali toliko me u poslednje vreme iritiraju ovi iz fk Vojvodine da je to strasno. Ajde da ne pominjem utakmice jer i mi imamo u nekim utakmicama sta da zamerimo a imaju i oni. To nije za komentar ali ono uzimanje igraca prvo Rosica pa Ascerica u trenutku kada nismo imali drugog spica, one igrarije i sve to u godinu dana. Ne mogu da mi postanu omrazeni kao sto su blizanci ali stvarno se trude !!!
Znam da se nesto tuzakaju, neki problem je izbio na relaciji klub-Trifunovic i trener je dobio obavestenje da vise ne racuna na njega. Verujem da ce tesko posle toga da zaigra za njih ali eto mora nam ga uvaljaju pa to ti je. Razumem da je Trifunovic na nivou Sase Jovanovica, Alivodica i slicno ali covek ima neki kvalitet medjutim nije nosilac, niti neko od koga strepe svi u ligi... :?:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 1:39 pm 

Sa spiska igraca na zvanicnom sajtu su skinuti Kordic i Jovancic

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 7:19 pm 

Bozinov raskinuo sa partizanom.Upravo reaguj :))

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 9:48 pm 
Dežurni spiker

Kojic vec danas pokazao kakva je fudbalska velicina :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 9:57 pm 

Voja wrote:
Kojic vec danas pokazao kakva je fudbalska velicina :)

Koliko sansi je prokockao?
Da proslavimo nesudjenu promasenu investiciju vec danas :)

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Feb 17, 2017 10:25 pm 
Dežurni spiker

Ma nije fudbalsko neznanje samo promasena sansa :wink:

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 21481 posts ]  Go to page Previous  1 ... 1384, 1385, 1386, 1387, 1388, 1389, 1390 ... 1433  Next

All times are UTC + 1 hour