Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Polako. Tako smo i Aleksica gurali kao nezdravi, pa je propao. Comi je do 20. godine bio u Proleteru.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Aleksić je imao 16 godina kada je debitovao, Strahinja sada ima 19. Ako su mogli Gaćinović i Babić, zašto ne bi i on? Partizan gura malog Vlahovića u napadu koji je još mlađi.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Karlsson wrote:Aleksić je imao 16 godina kada je debitovao, Strahinja sada ima 19. Ako su mogli Gaćinović i Babić, zašto ne bi i on? Partizan gura malog Vlahovića u napadu koji je još mlađi.
I sta je dobio Partizan time? Osim sto su mesec dana pisali da je novi Ibrahimovic? Decko po meni nimalo nije napredovao. Vise ce njemu znaciti da igra ligu koja je po jacini gotovo ista kao Super liga, nego da igra svaku petu po pola sata. Mlad je, ima vremena. I ovo mu je dobra sansa koju dobija.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pa nije napredovao jer je u međuvremenu doša Đurđić i sad Đurđević. Ali kao što sam rekao on je čak 3 godine mlađi od Krstevskog i opet dobija šansu u prvom timu.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Srećno Miletiću u novom klubu, ostali smo bez najborbenijeg igrača.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Stexman wrote:Srećno Miletiću u novom klubu, ostali smo bez najborbenijeg igrača.
Potvrđeno negde?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Pa ne znam dal je neko objavio. Vidim ovde je napisano a i ja sam dobio info pa kontam da je istina!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Karlsson wrote:Aleksić je imao 16 godina kada je debitovao, Strahinja sada ima 19. Ako su mogli Gaćinović i Babić, zašto ne bi i on? Partizan gura malog Vlahovića u napadu koji je još mlađi.
Nema ni minut seniorskog fudbala. Zato treba da ide u Proleter barem jednu sezonu.

Babic je fizicki donekle mogao da se nosi sa superligaskim drvima, a plus je jos pored sebe imao Pekarica. Sto se Gacinovica tice, prema partijama koje je pruzao se tacno vidi da bi posle jedne sezone u Proleteru pre Vose postao za klasu bolji nego sto je bio.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jel ima nekih naznaka ko bi mogao da zameni Miletića? Pretpostavljam da nećemo ostati na dva halfa i Puški...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rabba wrote:Jel ima nekih naznaka ko bi mogao da zameni Miletića? Pretpostavljam da nećemo ostati na dva halfa i Puški...
Na poziciji stopera Planic, oba Kovacevica i Puskara sto je meni nekako samo za nasu ligu dovoljno. Koliko god cudno zvucalo u klubu je i dalje Stepanov kao i Pekaric.
Sto se tice te pozicije sa strane tu je Lakicevic kao i ranije pomenuti Puskaric koji moze da uleti ako se nedo bog nesto desi. Takodje ima onaj klinac sto je odradio pripreme, tako da ne vidim razlog zasto ne bi on bio ta zamena.
Stop gomilanju igraca!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Beonic wrote:
Rabba wrote:Jel ima nekih naznaka ko bi mogao da zameni Miletića? Pretpostavljam da nećemo ostati na dva halfa i Puški...
Na poziciji stopera Planic, oba Kovacevica i Puskara sto je meni nekako samo za nasu ligu dovoljno. Koliko god cudno zvucalo u klubu je i dalje Stepanov kao i Pekaric.
Sto se tice te pozicije sa strane tu je Lakicevic kao i ranije pomenuti Puskaric koji moze da uleti ako se nedo bog nesto desi. Takodje ima onaj klinac sto je odradio pripreme, tako da ne vidim razlog zasto ne bi on bio ta zamena.
Stop gomilanju igraca!!
Slažem se u potpunosti sa tobom, samo ne verujem da će neko iz uprave da se opameti i kaže:"Hej, imamo istinsku legendu kluba, kojeg smo potpisali pre 6 meseci. Mogli bismo da probamo da izgladimo probleme sa njim, pride smo upravo postali deficitarni na toj poziciji..." Pre je verovatno da će stići neki centralni odbarambeni do kraja prelaznog roka. Kovačević iz Kragujevca mi nikako ne uliva poverenje, pa makar i stalno sedeo na klupi...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Koljić "zaludio" Evropu
http://sportsport.ba/bh_fudbal/koljic-z ... opu/204622" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2010
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Vlahović je teška prevara od igrača... tipičan tip igrača koji već kao klinci umisle da su zvezde, pa želi što pre da zaradi neke velike pare na zapadu. Vlahović je talenat samo u novinama i društvenim mrežama. Kad sam video njegovu zvaničnu stranicu na facebook kao "sponsored", od tog trenutka sam tom igraču poželeo sve najgore u karijeri. Gde bre klinac da pravi svoje zvanične stranice na društvenim mrežama, da skuplja fanove, pa još plaća da mu stranica bude sponzorisana... a na terenu baš ništa nije pokazao. Nikad taj neće zaigrati na većem nivou od ove naše lige.


Što se tiče Proletera i Krstevskog, ovo je odlična putanja za igrača da postane ozbiljan. Ne može se preko noći kvalitetan omladinac pretvoriti u kvalitetnog seniora, pa ni u ovoj našoj ligi. Proleter kao neka prelazna faza igrača je jako značajan za Vojvodinu, i svi ozbiljni klubovi imaju svoje B timove u nižim ligama. Pa Partizan da nije Teleoptika nikad ne bi izbacio Mitrovica, Markovica, Ljajica, Jovetica, Nastasica.. itd. Svi su po nekoliko sezona igrali seniorski fudbal u B timovima. Pogotovo napadači, ako nemaju kontinuitet, redovno postizanje golova i slične, gube na samopouzdanju i to automatski uništava karijeru. A teško da se omladinski napadači mogu fizički nositi sa štoperima u našoj ligi. Igrači sredine terena, kreatori, treba prvi da dobiju šansu u Vojvodini, jer za tu poziciju nije toliko važna fizička zrelost koliko kvalitet, lucidnost, lukavost. A napadači, štoperi i golmani trebaju ipak nekoliko sezona da igraju u B timovima da bi uspeli. Krstevski može postati vrhunski igrač, ali samo ako svoju karijeru bude postepeno i pametno gradio.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Polako sa Krstevskim za njega mozemo reci da je krenuo dobrim putem i tako da nastavi.Najteze mladim igracima kad igraju za prvi tim je da se izbore sa pritiskom(pogotovo napadacima gde svi od njih ocekuju golove),strah od ucinka,greske,nije samo ni fizicka snaga u pitanju.Upravo zato se ide u Proleter gde je taj pritisak manji i kvalitet moze doci lakse do izrazaja.Porediti Vlahovica koji nema nista specificno u igri sem sto je mlad je bez veze,pa gde su Saponje,Jovici,pa tu niko igrac nece postati,klasicni novinarski igraci.Ako Krstevski odigra polusezonu na ovom nivou,odmah na zimu ga vratiti u prvih 11 i ugovor na 5 godina.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ko nam odlazi ?
Post Reply