Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Bilo bi vrhunski kada bi doveli Nemanju Mihajlovica iz Rada... Opasno levo krilo.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Jasta uz transfer besplatne karte za park sa tekucinom, muzej svecanih figura uz razgledanje svetlucave fontane i vodopada. U aFtobusu vodja puta Jovanca Micic uz muziku Baha i Betovena.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4780
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Box wrote:Bilo bi vrhunski kada bi doveli Nemanju Mihajlovica iz Rada... Opasno levo krilo.
lik je ubio kolima decka nekog, potplatio svedoke, koji su sad ipak promenili izjavu pod pritiskom i rekli istinu...usput je i pobegao kad se to desilo...

nesto mi govori da nece jos dugo igrati...probao je sad da pobegne u 3. svajcarsku ligu, ali mislim da je transfer bas zbog toga propao...

neka me neko ispravi, ako sam pogresio igraca... :)
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

gospodinFKV wrote:
Box wrote:Bilo bi vrhunski kada bi doveli Nemanju Mihajlovica iz Rada... Opasno levo krilo.
lik je ubio kolima decka nekog, potplatio svedoke, koji su sad ipak promenili izjavu pod pritiskom i rekli istinu...usput je i pobegao kad se to desilo...

nesto mi govori da nece jos dugo igrati...probao je sad da pobegne u 3. svajcarsku ligu, ali mislim da je transfer bas zbog toga propao...

neka me neko ispravi, ako sam pogresio igraca... :)
To je Stefan Mihajlovic uradio
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4780
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

srkins wrote:To je Stefan Mihajlovic uradio
Hvala :cheers:

Znam da je neki Mihajlovic, a nije SLinisa :mrgreen:
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Box wrote:Bilo bi vrhunski kada bi doveli Nemanju Mihajlovica iz Rada... Opasno levo krilo.
izgleda da se radi o velikom potencijau, koji nam nebi bio na odmet. Zago reaguj! :deal:
ssnigd
Posts: 3363
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Mali Nemanja Mihajlovic obecava, ali on je zlatna koka Rada. Jbg, nisu ni oni mutavi i sigurno ocekuju da ce ga prodati za dobre novce. A sigurno ce ga pre prodati u cz ili partizan, a ne kod nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Ma ovaj mali ide samo u inostranstvo...nisu ludi nama da prodaju najboljeg igraca, sumnjam da bi ga i bg govnima dali
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by UNIT8 »

Mislim da ni mi ni Ozegovic nismo svesni kakvu nam je uslugu ucinio sa ovim izjavama u novinama u poslednje 2-3 nedelje. Definitivno je da se neke stvari menjaju i da cz i partizan sve vise gube ulogu velikih klubova o kome klinci mastaju. Ognjen je zivi primer i svedok toga da mlad fudbaler moze mnogo lakse da se dokaze u zdravijem okruzenju i bolje proda u klubu kao sto je Vojvodina.Neka on bude primer kako drugima tako i nekim nasim klincima koji i dalje veruju u bajke o velikim srpskim velikanima.
Ovako male stvari napravice jednom veliku a tada cemo se mi vratiti na mesto koje nam i pripada.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Mile Savkovic bi bio dobro pojacanje. Djidjani iz nase struke su ga konacno primetili. Ima jos dve godine ugovora sa Jagodinom, tamo je Palma pustio klub niz vodu. Savkovic je iz Zrenjanina i ima veliku zelju da dodje u klub, za pravo cudo nema menadzera pa ga treba drzati podalje od Vavinja koji sa Simom istinom vrbuje igrace za Majamija. Jagodina trazi neke pare, javljali se i neki turci, ali nista konkretno. Do 25-og bi trebao da se zna ceo rasplet transfera.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Bilo bi dobro ovo sto citam za Mileta, odlican igrac i ekstra bi bio pojacanje za nas.
Drzim fige da dodje, e sad koliko ima istine, ne znam
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Matador, da li ima jos potencijalnih pojacanja?
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Aahaa, kako da ne...

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 34548.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PA JEDINO AKO STE BLESAVI!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3954
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Lepa ponuda... 2.7 miliona je ozbiljna cifra, ali ne bi se trebalo upuštati u pregovore do sledećeg četvrtka. Ako uđemo u Evropu, trebalo bi probati iščupati veće pare i zatvoriti finansijske probleme do kraja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Za ivanica samog traziti ovoliko, a ne za 2 igraca iz 1. postave...ovi se bas bahate, to sto ne stojimo savrseno sa finansijama ne znaci da treba na sve pristajati...mi nemamo zamenu za ivanica, i njega bar do zime ne smemo prodati...sto se pankova tice, ne znamo kako stojimo sa pekaromm, tako da smo na bekovima slabo pokriveni, a njega ne moramo prodavati jos bar godinu dana
Post Reply