Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1002
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Cemu pljuvanje Lazetica,jel se secate inter toto kupa,ko je bio najzasluzniji za finale sa Verderom,on ili Drincic iz Rada,jel se secate delenje samara grobarima i nase pobede,a lepo vam je da se setite,pa sledeci put pre nego sto nekog pljunete prvo razmislite.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 30591.html" onclick="window.open(this.href);return false;

NISMO GA DOVELI KADA JE "UBIJAO" U OFK-i, JOŠ PAMTIM NJEGOVE ODBRANE U NS-u, U KUP UTAKMICI -
KADA GA JE TEK SAVLADAO NJEGOV DOJUČERAŠNJI SAIGRAČ I MOJ BIVŠI LJUBIMAC, NA C-ŠUT ALIJA...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Lazetic je vrh igrac, boli me uvo za koga navija. Odlican je bio dok je igrao za nas. Njegovo iskustvo pre par godina kad je opet igrao za Vosu je mnogo znacilo toj generaciji igraca.
Image
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

Lazetić je šljamčina, gubavac i guzati kepec.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1456
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Dovedemo 11 cigana i 11 grobara, pa ih u utakmicama sa istim pustamo da kidisu na tudje :D u preostalim mogu da se mesaju i nema brige.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2015/07/ne- ... -moze.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ZIME89
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Transferi

Post by vosa do groba »

Sinoc je bio u lozi, ko zna sta ce biti na kraju...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Djisa
Posts: 1201
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

vosa do groba wrote:
Sinoc je bio u lozi, ko zna sta ce biti na kraju...
A jel nam treba napadac realno?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
N13
Posts: 2013
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Djisa wrote:
vosa do groba wrote:
Sinoc je bio u lozi, ko zna sta ce biti na kraju...
A jel nam treba napadac realno?
Da treba. Mrdaković nam je jedini napadač, a teško je očekivati da on u njegovim godinama izgura celu sezonu na visokom nivou. Ćurko i Meri imali ozbiljne povrede, i sto puta se pokazalo da igračima treba i po godinu dana da se vrate u formu posle takvih povreda. Kordić pojma nemam kakav je, a Ožegovića neću komentarisati. Ne treba nam bilo kakav napadač, ali neki trkač iz Afrike nam UVEK treba.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

vosa do groba wrote:
Sinoc je bio u lozi, ko zna sta ce biti na kraju...
Јуче су имали тренинг Лучани у пола 7, трајао 2 сата. На њему био и Фрајдеј :)
Једино телепорт ако није радио...
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Verovatno je Meri bio u lozi...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Transferi

Post by vosa do groba »

fraxmanutd wrote:
vosa do groba wrote:
Sinoc je bio u lozi, ko zna sta ce biti na kraju...
Јуче су имали тренинг Лучани у пола 7, трајао 2 сата. На њему био и Фрајдеј :)
Једино телепорт ако није радио...
Video sam Merija, medjutim par drugara koji su isto bili na utakmici su ga videli, jedino da su oni pobrkali...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
salefkv
Posts: 595
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Ognjen Ožegović poručio je navijačima Vojvodine da će pružiti maksimum u dres „stare dame“.

- Navijačima poručujem da ću pružiti svoj maksimum na terenu i da jedva čekam da počnem proslavljati golove sa novosadskom publikom! - zaključio je razgovor za BUTASPORT.RS, talentovani napadač.
Ajde da vidimo ...

http://butasport.rs/fudbal/ozegovic-za- ... -publikom/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10644
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

N13 wrote:
vosa do groba wrote:
Sinoc je bio u lozi, ko zna sta ce biti na kraju...
A jel nam treba napadac realno?
Da treba. Mrdaković nam je jedini napadač, a teško je očekivati da on u njegovim godinama izgura celu sezonu na visokom nivou. Ćurko i Meri imali ozbiljne povrede, i sto puta se pokazalo da igračima treba i po godinu dana da se vrate u formu posle takvih povreda. Kordić pojma nemam kakav je, a Ožegovića neću komentarisati. Ne treba nam bilo kakav napadač, ali neki trkač iz Afrike nam UVEK treba.
+1
Obrćem i ja filozofiju razmišljanja za 180 stepeni.
Kad već mogu oni (mislim na blizance) da kupuju bez novaca i budu dužni 10X više od nas i nikom ništa, što se ni bi i mi borili tim istim oružjem.Pa baš da vidimo, kad je već dozvoljeno tako - ravnopravnost brale.
Verovatno su novi momci kod nas u upravi preneli taj sistem odande.Dakle, kad već finansijski propadamo, neka propadnemo za priču i sećanje.Barem ćemo se radovati neko vreme.
Crni Petko, dolazi odmah, pa da skršimo one.Ne jedim se više ni za šta, prepuštamo se sudbini društva.Što se kaže: ,,dok traje, nek laje".
Znam da mnogi misle drugačije, ali nažalost to ne menja realnost.
Last edited by Turija on Fri Jul 10, 2015 8:44 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1201
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

A jel nam treba napadac realno?
Da treba. Mrdaković nam je jedini napadač, a teško je očekivati da on u njegovim godinama izgura celu sezonu na visokom nivou. Ćurko i Meri imali ozbiljne povrede, i sto puta se pokazalo da igračima treba i po godinu dana da se vrate u formu posle takvih povreda. Kordić pojma nemam kakav je, a Ožegovića neću komentarisati. Ne treba nam bilo kakav napadač, ali neki trkač iz Afrike nam UVEK treba.
Ali mi igramo sa jednim napadacem, sto znaci da ce jedan od njih stalno biti na klupi i ulaziti u igru. Nije logicno da placamo igraca 200 000 evra godisnje da ulazi sa klupe. Za te stvari su dovoljni Ozegovic I Meri, ali I Laza se (mozda) vraca u decembru. Bolje da dovedemo jedno krilo ili kreatora.
Pa da se ne ljubimo!
Post Reply