Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Nadam se da je priča o Ivaniću uobičajen deo kolorita u prelaznom roku kod nas, neću ni na trenutak da pomislim da postoje šanse da pređe kod cigana. Teško mi je da zamislim bilo koji razuman razlog za takvu nenormalnost. Laza bi bio ogromno pojačanje, ne shvatam kritike na njegov račun niti sam ih ikada shvatao. Što se tiče Merija, očigledno da ovde postoji ekipa koja ga propagira i to iz dosta nejasnih razloga. Ne zna se čak ni da li će čovek i kada zaigrati a jasno je i to da niko ne može imati bilo kakvu predstavu o njegovom eventualnom kvalitetu, s obzirom da je kod nas odigrao jednu ili dve prijateljske utakmice a do tada je igrao u tajlandskoj ligi. Moramo dovesti bar dva pojačanja u špicu, to je suština.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

lazarr wrote:
fraxmanutd wrote:
lazarr wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/19 ... ihajlovica

Čak i oni su shvatili šta treba raditi, a mi nesretnici........
Чекај, јесмо продали неког већ, па тако говориш?
Zvanično još uvek nismo....
Ali jesmo Vulićevića, Trajkovića i Škuletića.
Nekad se to nije ni u snu moglo desiti.

Sad sve novine objavljuju da se uveliko vode pregovori u vezi Ivanića.
Iako verujem da on neće preći tamo, govorim o tome da nekad nije smelo doći čak ni do pregovora o prelasku nekog našeg igrača.
Vulicevica nismo prodali,otisao kao slobodan igrac kod crnih :shit:
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

lazarr wrote:
fraxmanutd wrote:
lazarr wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/19 ... ihajlovica

Čak i oni su shvatili šta treba raditi, a mi nesretnici........
Чекај, јесмо продали неког већ, па тако говориш?
Zvanično još uvek nismo....
Ali jesmo Vulićevića, Trajkovića i Škuletića.
Nekad se to nije ni u snu moglo desiti.

Sad sve novine objavljuju da se uveliko vode pregovori u vezi Ivanića.
Iako verujem da on neće preći tamo, govorim o tome da nekad nije smelo doći čak ni do pregovora o prelasku nekog našeg igrača.
Ова управа није ни једног...
Банат цео, црвено бео!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/mrdak ... ica/107141" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1458
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Naigrao se u minuloj sezoni...
Squad: 6, Starting eleven: 0, Substituted in: 3, On the bench: 3, Suspended: 0, Injured: 0
Ukupno minuta 23. Golova 0.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Pa naravno. Kod nas samo takvi kao Mrdaković mogu da dođu. Ko bi normalan došao iz inostranstva u našu ligu a da može da igra negde u inostranstvu i dobija neku normalnu platu? Ipak, ako je zdrav svakako će biti veliko pojačanje za nas, koji smo bez ijednog špica u ovom trenutku.
ssnigd
Posts: 3361
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Za Jeftovica klasicno dizanje cene igraca.
Sto se tice Mrdakovica, ako je zdrav i kolena mu se drze dobro moze da bude pojacanje, u svakom drugom slucaju dalje od kluba, ne treba nam jos jedan igrac koji kosta, a ne doprinosi nicemu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Neizlecivi wrote:Naigrao se u minuloj sezoni...
Squad: 6, Starting eleven: 0, Substituted in: 3, On the bench: 3, Suspended: 0, Injured: 0
Ukupno minuta 23. Golova 0.
Prenesi i statistiku iz ranijih sezona... U Levadiakusu prednost je imao bivsi reprezentativac Grcke Vangelis Mantzios.
Ako potpise i bude spreman bice veliko pojacanje.

1998/2002 Anderlecht 0 0
2002/2003 OFK Beograd 26 20
2003/2004 Gent 15 5
2004/2005 FC Red Bull Salzburg 10 4
2005/2006 FC Metalist Kharkiv 24 7
2006/2007 Maccabi Tel Aviv F.C. 19 8
2007/2008 Vitória Guimarães 28 8
2008/2009 Shandong Luneng Taishan F.C 18 10
2009/2010 Ethnikos Achnas 14 8
2010/2011 Apollon FC 35 26
2011/2012 AEK 23 10
2012/2013 Jiangsu Sainty 5 1
2012/2013 ENP 10 5
2013/2013 Veria 13 5
2014/2014 Tampines Rovers 36 25
2014/2015 Levadiakos 3 0

broj utakmica broj golova

Golovi
http://miljanmrdakovic.com/videos" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2830
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Jako bi voleo da se potpise Mrdak. Vrlo osporavan tokom svoje karijere, iskusan i najbitnije gol-igrac, prava 9-ka. Ako ga zdravlje posluzi ne sumnjam da ce se naci u vrhu liste strelaca. Koliko si ti "stari lisci" korisni u napadu, najbolje se videlo na primeru Spalevica u poslednjih par sezona.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4776
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Moze da potpise i Mesi, ako cemo se mi sklanjati cigansturama svaku tekmu...svako moze od nas da se proseta do ciganskog gola, vrati nazad na pola i izgubi loptu...svi su oni statisti u ovoj tragikomediji :mafia:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Mrdakovic je prava 9-tka kakve nema u Srbiji. Njegovo dovodjenje bi predstavljalo da ova uprava pokazuje svoju ozbiljnost i da brine o interesima kluba pre svega.


-Saleta Kordic je u mladjim kategorijama bio dominantan posto je ranije sazreo od vrsnjaka. Daleko je on od napadaca i za drugu ligu, sve najbolje ali sto dalje od kluba.-


Ozegovica ako dovodu treba oterati i upravu i sportske direktore. Igraci od Vavana, Majamija i slicnih cg menadzera nisu dobrodosli u FKV.

Dovesti Josimova, Srdju Plavsica i Jevtovica ili Gnjatica i zavrsiti prelazni rok. Zahvaliti se Novakovic Milku i Bobi, Sekulicu, Rigacu, Stojanovicu, Radovicu, Mojsilovicu
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1458
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Dejan wrote: Prenesi i statistiku iz ranijih sezona... U Levadiakusu prednost je imao bivsi reprezentativac Grcke
Ma nisam hteo da kazem da je lose pojacanje nego samo da skrenem paznju da u minuloj sezoni nije igrao mnogo... :cheers:
Ukoliko dovode njega, onda mi nesto smrdi da ce se i Laza vraćati.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Gledao sam Kordica sad skoro kad su igrali Proleter i BSK. Dosta je napredovao. Odskakao je za klasu, uz jos jednog veznog igraca BSK-a, od svih ostalih igraca na terenu. Stoperi Proletera su cesto morali da ga fauliraju ili da ga udvajaju kako bi ga zaustavili. Pravi sidras. Neki opsti utisak na stadionu je bio kako Vojvodina nema ofanzivca takvog kvaliteta u svojim redovima.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Sa Kohijom raskinut ugovor ,ni minut nije igrao . Cudi me sto ga navodno zeli Sent Galen ko zna mozda su nasi treneri nesto propustili
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/19 ... sfer-liste" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne vidim da je neko ovo prokomentarisao. Sumnjam u ovo, ali...
Post Reply