Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Hteo bih samo da napomenem forumašima, da na Butasport ne obraćaju toliko pažnju, svedoci smo da većinu stvari prepisuju sa ovog foruma, a činjenica je takođe da su se u par navrata pošteno israli ( recimo da nas kupuje Ahmetov itd..)
Vise nista nije isto!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Sranje od igraca! Ili dovedite normalne igrace ili nemojte dovoditi nikog! Jebali vas poluigraci! Imamo takvih ko šodera!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3955
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

https://en.wikipedia.org/wiki/Kl" onclick="window.open(this.href);return false;æmint_Olsen

Upravo jedna od liga gde bismo mogli da skupljamo kajmak, obzirom da je amaterska...

Dve sezone prvi strelac lige, ove godine vec 16 komada, 24 godine, visok... Ako u Kopenhagenu jednom Farani donose kupove, zasto i mi ne bismo proverili ponekog igraca...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1266
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Za FK „Vojvodina“ prelazni rok je već počeo. Naime, u jutarnjim časovima potpis na ugovor sa našim Klubom stavila su dva igrača, dva Aleksandra – Paločević i Stanisavljević.
Aleksandar Stansavljević je rođen 11. juna 1989. godine u Požarevcu. Od 2014. godine je nosio dres Donjeg Srema iz Pećinaca, za koji je zabeležio 19 nastupa i postigao 5 golova. Potpisao je ugovor na 3 godine.
Aleksandar Paločević je rođen u Gnjilanu 22. avgusta 1993. godine. Prošao je omladinsku školu OFK Beograd, za koji je zabeležio 48 nastupa i postigao 4 gola. Potpisao je ugovor na 2 godine.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3955
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

MiSmoFKV! wrote:Za FK „Vojvodina“ prelazni rok je već počeo. Naime, u jutarnjim časovima potpis na ugovor sa našim Klubom stavila su dva igrača, dva Aleksandra – Paločević i Stanisavljević.
Aleksandar Stansavljević je rođen 11. juna 1989. godine u Požarevcu. Od 2014. godine je nosio dres Donjeg Srema iz Pećinaca, za koji je zabeležio 19 nastupa i postigao 5 golova. Potpisao je ugovor na 3 godine.
Aleksandar Paločević je rođen u Gnjilanu 22. avgusta 1993. godine. Prošao je omladinsku školu OFK Beograd, za koji je zabeležio 48 nastupa i postigao 4 gola. Potpisao je ugovor na 2 godine.
Majko mila...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Stanisavljevic moze biti fino pojacanje,dok za Palocevica nisam bas optimista ali ko zna, ako nista drugo sada barem dovode pojacanja na vreme pa ce imati vremena da se uigraju i bar su dovedeni igraci koji su igrali redovno u bivsim klubovima
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

BANDO ko je skautirao i izrazio zelju za dovodjenje Palocevica??? Da nije Terzin igrac ne bi igrao ni za Moravac. Do zla boga spor igrec koji ubije svaku brzu akciju, nema snagu i borbenost za odbranu, a ni prodornost. Da mu nije solidnog suta bio bi ubedljivo najslabiji veznjak JSL. Navijaci OFK su insistirali da ne igra u prvoj postavi. Da nije Terzin igrac i da se ne pere kompenzacija za nastup za odredjeni klub ni u ludilu ne bi stigao u nas klub!!! Kad se vec saradjivalo sa cergom sto se nije napao Vukan ili Stojanovic.

Palocevicu odlazi iz FKV!!!


Ozegovic je poguban za atmosferu, tipican primer igraca koji zivi nesportski i na terenu je takav. Nema visinu, brzinu i izrazenu tehniku. Bezobrazni prosek i menadzerski igrac Majamija, Floride ili koga vec.

STOP PRIVATNIM IGRACIMA U FKV!!! STOP ZA MAJAMIJE, FLORIDE, TERZE, KOKEZE, RAMADANIJE I SLICAN SLJAM, TALOG I PIJAVICE!!!
Usrali ste se i po sebi i po nama sa Palocevicima, struka?? Pa struka vama nije potrebna, tu su menadzeri tu je Vavinjo umesto Cabrinja da bude nova snaga i prevashodnost. Stara damo izvini, nisu svesni sta ti rade.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Taj Ceran je bio igrac alkatrazovaca, da li je jos ne znam. Ide prica da je jedan iskusniji napadac Smedereva prozivao Cerana za neprofesionalnost i odnos na utakmicama, kao i da ga nije pustao da ima privilegovan status u ekipi, pa su alkatrazi otisli i sredili situaciju. Ozegovici, Cerani i slicni poluretardirani samo sto dalje od FKV.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3955
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jedan od terzica otisao kod prijatelja pavlovica, drugi takodje terzicev sljam.

Ni jedan ni drugi ne smeju istrcati na teren Karadjordja sa navucenim svetim dresom, ni u prijateljskoj utakmici!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Ovu temu bi trebalo preventivno zaključati.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

I meni se čini da se ova tema pretvorila u nešto potpuno drugo od onog kako je valjda prvobitno zamišljena. Sada je to izgleda nekakva berza stvarnih ili samoproklamovanih menadžera koji nude igrače, što ostavlja utisak apsolutne sprdnje, zaista. Sve tipa gledao sam snimak tog i tog, dobar je, skače, daje golove itd. Mislim da sve to samo unosi konfuziju i ne doprinosi ničemu. Sportski deo uprave je nadležan za dovođenje igrača, a predsednik i upravni odbor za postavljanje sportskog dela uprave. Za krajnji rezultat odgovaraju predsednik i UO i to je valjda jasno. J..e mi se kako će doći do toga, bitan je samo krajnji rezultat.
User avatar
Turija
Posts: 10659
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

laki wrote:Sranje od igraca! Ili dovedite normalne igrace ili nemojte dovoditi nikog! Jebali vas poluigraci! Imamo takvih ko šodera!
Slažem se sa Lakijem.Čemu gomilanje poluigrača na platnom spisku klupskog budžeta u minusu milione evra (ne znamo ni koliko).To što kažu da su smanjili dug, verujem isto onoliko koliko i kada su, onomad, govorili da pozitivno poslujemo i da smo najstabilniji klub u Ligi.
Činjenica je da naše igrače prodajemo daleko ispod cene, ali i da ih prodajemo za milionske iznose, mislim da bi bilo isto, što se finansijskog stanja Kluba tiče.Zato se ja više, uopšte, ne uzbuđujem oko tih laža i paralaža.Ostajem jedino zabrinut, kao Pedjans i mnogi forumaši ovde, za budućnost FK Vojvodine, istovremeno i veoma posramljen što je Vojvodina poslednjih 20ak godina takva, kakva je (i svake godine sve gora).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

Turija wrote:
laki wrote:Sranje od igraca! Ili dovedite normalne igrace ili nemojte dovoditi nikog! Jebali vas poluigraci! Imamo takvih ko šodera!
Slažem se sa Lakijem.Čemu gomilanje poluigrača na platnom spisku klupskog budžeta u minusu milione evra (ne znamo ni koliko).To što kažu da su smanjili dug, verujem isto onoliko koliko i kada su, onomad, govorili da pozitivno poslujemo i da smo najstabilniji klub u Ligi.
Činjenica je da naše igrače prodajemo daleko ispod cene, ali i da ih prodajemo za milionske iznose, mislim da bi bilo isto, što se finansijskog stanja Kluba tiče.Zato se ja više, uopšte, ne uzbuđujem oko tih laža i paralaža.Ostajem jedino zabrinut, kao Pedjans i mnogi forumaši ovde, za budućnost FK Vojvodine, kao i veoma posramljen što je Vojvodina poslednjih 20ak godina takva, kakva je (i svake godine sve gora).
To je ljudi najbitnije, više se niko ni ne usuđuje da vikne uprava napolje ili bilo šta, ne zna po čemu treba da imaju naše poverenje..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

http://youtu.be/bZBs8yNuXsI" onclick="window.open(this.href);return false;

Halo bre, razapeli ste momka a tek je potpisao! Kao prvo, u OFK-a je igrao namestene utakmice gde je morao da se sklanja. Kao drugo, ne izgleda mi spor. On i Ivanic ima da prave dar mar!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ogi wrote:http://youtu.be/bZBs8yNuXsI

Halo bre, razapeli ste momka a tek je potpisao! Kao prvo, u OFK-a je igrao namestene utakmice gde je morao da se sklanja. Kao drugo, ne izgleda mi spor. On i Ivanic ima da prave dar mar!
Mislim da je on pre zamena za Ivanica ,a slazem se ,treba decka prvo videti pa onda presuditi. Ne uliva mi poverenje ali isto tako mi ni Pekaric nije ulivao poverenje kad je dolazio,mislio sam da ce vise biti povredjen nego zdrav, neki igraci prijatno iznenade neki negativno a neki budu taman onakvi kakvi i ocekujemo videcemo sta ce ovaj put biti
Post Reply