Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Transferi

Post od Stefke »

Слабо је ово председниче.... Мора то дрчније и јасније :-x

http://www.sportal.rs/news.php?news=130366" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: Transferi

Post od :) »

Matador napisao:
Dejan napisao:Vlada Buac trenira sa Proleterom i u narednih nekoliko dana u koliko ne bude konkretnijih ponudu karijeru nastavlja kod njih. Maric odlucuje o njegovom povratku u Vojvodinu.
Brka, Buac, Meda, Gojko uvek moraju imati otvorena vrata u Vojvodini! Pocetak i kraj svake rasprave na tu temu. ENDE!!!
I tu nema dalje price! Buac je COVEK za primer. Sa Bobom i Brkom godinu dana ranije u Kabelu sledece sa Atletikom. I nisu primili 4 kom tamo. A Buki ga je ovde dao.

Upravo demantujte ovu vest. Limanska dijaspora vas moli.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Stefke napisao:Слабо је ово председниче.... Мора то дрчније и јасније :-x

http://www.sportal.rs/news.php?news=130366" onclick="window.open(this.href);return false;
Vrlo dvosmisleno napisane izjave i Jovanića i Šćepanovića. Ne verujem da su ovo izgovorili, zbog činjenice da su gro novina pro-šljamovski nastrojene.

NE u šljam. Tačka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Transferi

Post od laki »

Matador napisao:
Dejan napisao:Vlada Buac trenira sa Proleterom i u narednih nekoliko dana u koliko ne bude konkretnijih ponudu karijeru nastavlja kod njih. Maric odlucuje o njegovom povratku u Vojvodinu.
Brka, Buac, Meda, Gojko uvek moraju imati otvorena vrata u Vojvodini! Pocetak i kraj svake rasprave na tu temu.
+1 + Boba ;)

PS: Od jutros sam pricao sticajem okolnosi sa 3 cigana i svi su likovali sto Babi "prelazi" u zvezdu. A ja sam samo mogao da jedem go**a jer nemam na osnovu cega da demantujem to jer ni sam ne znam sta je tacno a sta ne. Dok je Bata bio predstadnik kluba (kako je radio znamo, ali necemo o tome, govorim o stvarima vezanim za transfere) ladno bi im na ovu vest rekao: Aha... preci ce u zvezdu... i slatko bih se nasmejao... Iako je Bata radio u sopstvenom interesu znao je kako da vodi klub bolje od bilo koje nardne uprave, hteli mi to da priznamo ili ne. Neka mi samo neko kaze sta to nova uprava bolje radi od Bate!! Do sada nista, ali i dalje imaju moju podrsku bez obzira jer nisu imali dovoljno vremena da se dokazu. Onog trenutka kada se dogodi nesto tipa Babicev transfer u blizance ili Gacinovicev transfer medju iste, sto se mene tice, svi zajedno mogu da se teraju u tri lepe...
Slika
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Transferi

Post od Sasa1969 »

Posto sam dovoljno mator da namirisem neprilike...ova recenica je kljucna

Poznate su finansijske (ne)prilike Zvezde, koja, kao takva, nije pouzdana za posao? - Ne znam kakva je finansijska situacija u Zvezdi trenutno, ali ako budemo došli do konačnog dogovora jedno je sigurno: Vojvodina neće biti na finansijskom gubitku.

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=130366" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja mislim da ce on otici :evil:
Slika
pedjans
Postovi: 464
Pridružio se: Uto Okt 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post od pedjans »

Neverovatna je pomisao da bismo mogli prodati bilo kog igrača blizancima... Kad je reč o igračima koji imaju visoku cenu na tržištu, kao što su Gaćinović i Babić, to bi bio neviđeni skandal. Nemoguće je da postoji iko ko ne zna da za njih nećemo od blizanaca dobiti ništa, a to znači samo jedno: da se neko iz uprave utalio da bi oni otišli tamo. To mora biti trenutni kraj ove uprave, ako se ne daj Bože desi.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Ako se ovo obistini, jasno je da uprava istog momenta gubi svaki vid podrske...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post od Friend »

Šćepanoviću i ostali,manite se ćorava posla dok još nije kasno.NEMA PRODAJE blizancima.
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post od Firmson89 »

Milan napisao:Ako se ovo obistini, jasno je da uprava istog momenta gubi svaki vid podrske...
Кратко и јасно!

Надам се да је у питању само класично просеравање медијског шљама и да ће се то што пре демантовати, али ако је случајно истина...дилеме нема!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ja bi im uskratio podrsku samo zbog pregovaranja sa blizancima!
Jedino o cemu se sa njima moze pregovarati je broj ulaznica za medjusobne susrete i tu je kraj!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post od ДушанСП »

Где су сад те силне иностарне понуде за Бабића, о којима се писало пре само пар дана?
Korisnikov avatar
Nevernik
Postovi: 520
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post od Nevernik »

Ali ova recenica je najbolja "Ne pristaje ozbiljnim ljudima, kao što su Terzić i Kokeza..." :D

Ova uprava koja je do sada pokazala jako malo (svi nesto cekamo da nesto krene i tako nedelje prolaze) ce prodajom Mijata i Babica rezimskim klubovima u rekordnom kratkom roku postati najgora uprava ikad.

Mada, svi oni znaju da i ako ih prodaju sav nas bunt ce se zavrsiti na tipkanju na forumu sa ukljucenim caps lockom.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post od ДушанСП »

Nevernik napisao:Ali ova recenica je najbolja "Ne pristaje ozbiljnim ljudima, kao što su Terzić i Kokeza..." :D

Ova uprava koja je do sada pokazala jako malo (svi nesto cekamo da nesto krene i tako nedelje prolaze) ce prodajom Mijata i Babica rezimskim klubovima u rekordnom kratkom roku postati najgora uprava ikad.

Mada, svi oni znaju da i ako ih prodaju sav nas bunt ce se zavrsiti na tipkanju na forumu sa ukljucenim caps lockom.
Да,крајње је време да се организујемо већ једном.
FCVNS
Postovi: 273
Pridružio se: Čet Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post od FCVNS »

ДушанСП napisao:
Nevernik napisao:Ali ova recenica je najbolja "Ne pristaje ozbiljnim ljudima, kao što su Terzić i Kokeza..." :D

Ova uprava koja je do sada pokazala jako malo (svi nesto cekamo da nesto krene i tako nedelje prolaze) ce prodajom Mijata i Babica rezimskim klubovima u rekordnom kratkom roku postati najgora uprava ikad.

Mada, svi oni znaju da i ako ih prodaju sav nas bunt ce se zavrsiti na tipkanju na forumu sa ukljucenim caps lockom.
Да,крајње је време да се организујемо већ једном.
Moze,prvo sto treba da uradimo je da se izmenjamo karata i programa za utakmice...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Mnogi su ovde poleteli kad je Nikolić došao, ništa se nije tu naučilo. Opet su neki poleteli dolaskom nove uprave. Što se mene tiče, ja sam hteo da se prekreči mural, otera osim Rabrena i Čabre majstor svog zanata Čapelja i zaustave prodaje blizancima. Na dve stvari sam već dobio odgovor, a evo i već treći preti da zakuca ovu upravu kao dušmansku.
Uostalom šta da očekujem od čoveka koji se i privatno viđa sa moralnim gromadama Kokezom i Terzićem? Spremamo li se mi za cigansku ili našu stabilizaciju?!
Io odio Belgrado
Odgovori