Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

Minja wrote:На прсте једне руке можеш набројати људе који Војводини желе добро.
I to stolarske!

Image
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

ernesto wrote:Sto se tice Micina,99% je menadzer kriv!
Posto ce dobiti saku eura od Galeta....
Leo Lerinc je u pitanju!!!!
Inace i omladinca Tedica hoce u Cuku da vodi!.
A tek
Pored standardnog Vuka,najvece zlo kluba su Lerinc i Lane!
Ne trebaju nama neprijatelji....
Od Lerinca me nista ne iznenadjuje. U sta se pretvorio decak koji je bio sa svojim ocem na nasim utakmicama zajedno sa nama na zapadnoj tribini :frown:
A Milan Jovanovic, od kad je postao menadzer, ne znam da je sta dobro doneo Vojvodini. Jos malo, pa kao Vranjes, pa i Vorkapic, od kojeg kao partizanovca je za ocekivati.
E Novi Sade, kakve ti imas stanovnike. Kapa dole Beogradjanima ( i starim i novim), oni se bore za interes grada svim sredstvima (sto ne opravdavam, ali uvazavam cinjenicu). Otimaju i Zemun, ali Zemunci se ne daju (i sinoc na areni ,,Zemun je Beograd,, - glupost najveca, ali ne odustaju od kampanje. Medjutim, nece se ,,Munze konza,, predati. Zemun je Stari grad.).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Stamenic otisao u Borac Čačak,nek mu je srecno.Mislim da ce u Cacku imati prostora da pokaze sta zna,kad mu u njegovom klubu nije bilo dozvoljeno.Unistili smo jos jedan super talenat iz nase skole.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

vdn slaninar wrote:Stamenic otisao u Borac Čačak,nek mu je srecno.Mislim da ce u Cacku imati prostora da pokaze sta zna,kad mu u njegovom klubu nije bilo dozvoljeno.Unistili smo jos jedan super talenat iz nase skole.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
Tesko shvatam kako je moguce da u sadasnjem timu nema mesta za Stamenica,
setimo se da je pre dve godine igrao protiv Sampdorije i to odlicno.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne znam koliko ste pratili igrače koji su bili povezivani sa nama i koji su dolazili na probe.

Još jedan koji neće potpisati za nas :)

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5143 ... a-vozdovac" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Rabba wrote:Ne znam koliko ste pratili igrače koji su bili povezivani sa nama i koji su dolazili na probe.

Još jedan koji neće potpisati za nas :)

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5143 ... a-vozdovac" onclick="window.open(this.href);return false;
Субић у Радничком из Ниша, мада се он није помињао, али био је жеља форумаша.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Otišao je na pozajmicu, a pitanje je da li bi ga Partizan dao nama s obzirom na našu transfer politiku prema njima.

Svakako Bureković i Antić su za našu ligu i više nego dovoljni. Ako smo na nekoj poziciji dobro pokriveni to je pozicija levog beka.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da, u oba slucaja, nismo nista propustili.
Hajde, jos cemo videti za Subica, ali mislim da nam nije potreban. Propustio je mnogo vremena u Beogradu. Ono malo sto sam ga video na tv, nije ostavio neki jaci utisak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ko bi rekao, posle 2og kola izgleda da imamo sasvim solidnu ekipu, cak mi izgleda i jacu nego prosle godine.Pitanje sta ce ostati do kraja prelaznog roka.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Steta za malog Stamenica, taman je delovalo da se malo sredio i povratio, kada cvrc, Vosa jos jednom svoje talentovane klince tera od sebe.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

churguzijanac wrote:Ko bi rekao, posle 2og kola izgleda da imamo sasvim solidnu ekipu, cak mi izgleda i jacu nego prosle godine.Pitanje sta ce ostati do kraja prelaznog roka.
Ma gde bre bolji tim. Ne možeš na osnovu jednog rezultata reći da smo bolji.

Jedino što imamo iz Surdulice je taj neki klip sa šansama po kojem smo veoma lako mogli dobiti barem dva komada. Ali ne znamo kako nam je funkcionisala sredina terena, bekovi, da li je Brazilac štoper opet pravio gluposti i slično.

Na utakmici protiv Čukaričkog se zapravo videlo koliko nemamo pojma.

Bačku i Borac opet možda i dobijemo, ali plašim se iskreno da nas Partizan ne ispraši i to ubedljivo.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Karlsson wrote:
churguzijanac wrote:Ko bi rekao, posle 2og kola izgleda da imamo sasvim solidnu ekipu, cak mi izgleda i jacu nego prosle godine.Pitanje sta ce ostati do kraja prelaznog roka.
Ma gde bre bolji tim. Ne možeš na osnovu jednog rezultata reći da smo bolji.

Jedino što imamo iz Surdulice je taj neki klip sa šansama po kojem smo veoma lako mogli dobiti barem dva komada. Ali ne znamo kako nam je funkcionisala sredina terena, bekovi, da li je Brazilac štoper opet pravio gluposti i slično.

Na utakmici protiv Čukaričkog se zapravo videlo koliko nemamo pojma.

Bačku i Borac opet možda i dobijemo, ali plašim se iskreno da nas Partizan ne ispraši i to ubedljivo.
Pa sad zavisi kako gledas.Za mene Trujic nije bio igrac.Osim brzine tehnicki vrlo limitiran igrac.Subotic sa druge strane zna sa loptom.Tanki smo na stoperskim pozicijama, ali opet smo dobili na agresivnosti sa Jojom i napred i nazad.Ne mislim da je to bogzna koliko bolje u odnosu na proslu godinu i pitanje je na sta ce nam tim liciti do kraja prelaznog roka.Sto se tice sektasa,mi smo ih obicno dobijali na Karadjordju kad god su igrali Evropu,tako da ja na tu utakmicu gledam sa vise optimizma.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

churguzijanac wrote:Sto se tice sektasa,mi smo ih obicno dobijali na Karadjordju kad god su igrali Evropu
Dobijali smo ih i jedne i druge dok smo smeli. Posle toga smo promenili upravu, pa smo samo protiv crnih grizli, a s ovom upravom nisam optimista da cemo gristi ni protiv jednih, ni protiv drugih.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ode Nikola Kovačević , verovatno u Radnički Niš.
Decku želim sve najbolje u karijeri,ali složicemo se da nije imao kvalitet za nas.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Glavni problem je sto se nista ne radi planski na polju selekcije, doselekcije i oslobadjanju viska igraca, vec kako se dogodi (najcesce ko se sa kim posvadja).
Kovacevic nije igrac na kojeg treba Vojvodina da racuna.
Stamenic je velika enigma. Jako me podseca na Tadica u Vosi. Pruzao partije u Vosi ispod ocekivanja i onda napravio ino karijeru, kakvu samo pozeleti mozes.
Sa Micinim bi morali naci resenje. Ne bi smeli ispustiti tog momka. Nagovestava lepu fudbalsku karijeru. Da li ce je ostvariti ili upropastiti zavisi i od njega i od Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply