Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Savcic Luka
Posts: 371
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Neizlecivi wrote: Tue May 07, 2024 11:12 pm Utakmicu na krovu koju su nas dobili 3:2 sam gledao uzivo i iskreno nisam jako dugo video da nas je neko tako ubio kao Flemings taj mec. Covek je dobio svaki duel, svaki dribling je prosao, dao dva gola... Bas je zgazio Gurama na beku, cak je ovaj fasovao i crveni. Deluje kao ozbiljan igrac.
+1
Na Krovu je dominirao.
Ne pratim detaljno, pa ne znam da li ima kontinuitet.
Na Karađorđu nije odigrao tako dominantno, ali nisu ni igrali mnogo na njega.
Klinac i ja smo se tada baš pitali zašto ne idu više na desnu stranu.
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Meni je on nista posebno. Malo jaci od proseka.

Nama trebaju igraci minimalno nivoa Serija, ako zelimo da igramo gtuonu fazu Lige Konferencija. Flemings mi ne deluje da je blizu toga.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Savcic Luka
Posts: 371
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

ssnigd wrote: Wed May 08, 2024 10:22 am Meni je on nista posebno. Malo jaci od proseka.

Nama trebaju igraci minimalno nivoa Serija, ako zelimo da igramo gtuonu fazu Lige Konferencija. Flemings mi ne deluje da je blizu toga.
Na krovu je bio upravo to. Na Karadjordju je bio opasan kad god je napad išao po njegovoj strani. Ne pratim ja toliko detaljno da bih tvrdio bilo šta, ali protiv nas je bio upravo to, nivo Serija. Da li je zaista tako dobar, ne znam, ali ima ovde ljudi koji su ozbiljni poznavaoci.
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Od domaćih stranaca mi je zapao Bamidele iz Radničkog Niš. U par navrata ih je sam isto nosio sa golovima i asistencijama. Mislim da bi se uklopio kod nas.
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ako već gledate strance koji nam trebaju kao pojačanje onda se manite tih ekipa za ispadanje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2065
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Rabba wrote: Tue May 07, 2024 12:03 am Hm, očigledno ovde obraz nema preveliku cenu. Možda onda i bude Karikarija.
Biće kikirikija :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kada smo poslednji put doveli stranca iz domaće lige, a da je pravio razliku?
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Karlsson wrote: Wed May 08, 2024 4:14 pm Kada smo poslednji put doveli stranca iz domaće lige, a da je pravio razliku?
Jedino Abubakar
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1281
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

N13 wrote: Wed May 08, 2024 4:15 pm
Karlsson wrote: Wed May 08, 2024 4:14 pm Kada smo poslednji put doveli stranca iz domaće lige, a da je pravio razliku?
Jedino Abubakar
Eze je pravio razliku(doduše tim je bio raspad)
Đura je bio korektan.
Mada iskreno, mislim da se mogu naći bolja rešenja kad se pregledaju strana tržišta. Videli smo na primeru Serija i Mateusa.
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Eze je bio prosek.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Eze suv prosek, cak i u raspad ekipi.
Olako zaboravljamo Kizita, ali ne znam da li njega racunamo posto je dosao iz druge lige. :mrgreen:

Pored Abua bih stidljivo dodao i Antvija, mada, ne mozda toliko za ''razliku''. Kad god je ulazio na teren, doduse, jeste donosio odredjenu ostrinu u napadu, samo je imao tu ''nesrecu'' da je Abu kod nas proradio i procvetao, plus je tu bio i Brana Ilic, pa nije bas bilo mesta.
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Ugovori za mesec dana ističu Jeličiću, Lazareviću, Malbašiću, Mateusu (pozajmica), Vukčeviću. Ne znam kakva je situacija oko Mateusa, po meni igrama u drugom delu sezone ne zaslužuje otkup, ali za to je najmanje kriv on. Sa svim ostalima nema govora o produženju, što dalje. Pored njih rešiti se Kajevića, Tanjge, Nikolića, Bukinca (na pozajmicu) i možda i Djordjevića. Pojačati klupu jer sa naše klupe tačno može da udje 2 do 3 igrača koja će praviti razliku.
Teleptabis
Posts: 48
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Transferi

Post by Teleptabis »

Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kako za Topića nismo obezbedili neke procente?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3939
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Thu May 09, 2024 7:37 pm Kako za Topića nismo obezbedili neke procente?
15 ili 20% ali mislim da je 15% ne držite me za reč.
Post Reply