Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3573
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Kafa wrote: Sun May 05, 2024 1:45 pm Jako bi bilo dobro da osvojimo Kup i da imamo sigurnu Ligu konferencije. Imali bi sigurnih tri miliona evra, svaka pobeda pola miliona evra.
Onda ne bi morali nikoga prodati jer imamo osigurane finansije.

Pošto odlazi Malbašić, koji nema malu platu, oslobađa nam se budžet, dovesti desnog beka i levog štopera kvaliteta Koraća i Serija i otkupiti Mateusa i vratiti Medojevića kući. Tu bi zatvorio prelazni rok.

Tek onda na zimu će nam igrači svi dobiti na ceni jer su bili u evropskom izlogu i onda prodavati za dobre pare jednog-dva maksimalno, ali na pozicijama gde već imamo kvalitetne zamene.
I promenimo ime u fk trgovački.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4214
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Niko ne pominje, ali trebalo bi naglasiti da nama treba i napadač. Ne možemo samo sa Ivanovićem i uzdati se u Bolingijev oporavak (koji je i te kako neizvestan).
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1070
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Sun May 05, 2024 4:05 pm Niko ne pominje, ali trebalo bi naglasiti da nama treba i napadač. Ne možemo samo sa Ivanovićem i uzdati se u Bolingijev oporavak (koji je i te kako neizvestan).
Ја од зимског прелазног рока тупим да нам треба класичан шпиц, поготово ако изборимо Европу, самим тим доста утакмица и добра ротација ту би Ивановић и неки странац по мени тип играча по карактеристикама Болингија и Мерија био сјајан у ротацији са Ивановићем, а ту је и Вукановић...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Karlsson
Posts: 2139
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Meni je najzanimljiviji domaći igrač koji je slobodan od leta Lazar Ranđelović, ali tu već imamo Radulovića.
Medojević i Meri takođe slobodni.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Karlsson wrote: Sun May 05, 2024 5:42 pm Meni je najzanimljiviji domaći igrač koji je slobodan od leta Lazar Ranđelović, ali tu već imamo Radulovića.
Medojević i Meri takođe slobodni.
Мери би мислим оберучке дошао, ако би нам дошао мислим да би гризао за нас, ако не као прву опцију онда да буде ту са Ивановићем, ако овај не оде.

Искрено за Медојевића сам већ помало разочар у пар наврата је био позиван, а још више ме буни то што знам какав је навијач Воше.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Sun May 05, 2024 6:10 pm
Karlsson wrote: Sun May 05, 2024 5:42 pm Meni je najzanimljiviji domaći igrač koji je slobodan od leta Lazar Ranđelović, ali tu već imamo Radulovića.
Medojević i Meri takođe slobodni.
Мери би мислим оберучке дошао, ако би нам дошао мислим да би гризао за нас, ако не као прву опцију онда да буде ту са Ивановићем, ако овај не оде.

Искрено за Медојевића сам већ помало разочар у пар наврата је био позиван, а још више ме буни то што знам какав је навијач Воше.
O Medojeviću da se ustane i sa poštovanjem priča u vezi njega ne treba sumnjati. On će doći samo ako proceni da je klub krenuo da se diže i da se vraća u oblik kakav Vojvodina treba da bude.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2060
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Deep Purple wrote: Sun May 05, 2024 6:41 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun May 05, 2024 6:10 pm
Karlsson wrote: Sun May 05, 2024 5:42 pm Meni je najzanimljiviji domaći igrač koji je slobodan od leta Lazar Ranđelović, ali tu već imamo Radulovića.
Medojević i Meri takođe slobodni.
Мери би мислим оберучке дошао, ако би нам дошао мислим да би гризао за нас, ако не као прву опцију онда да буде ту са Ивановићем, ако овај не оде.

Искрено за Медојевића сам већ помало разочар у пар наврата је био позиван, а још више ме буни то што знам какав је навијач Воше.
O Medojeviću da se ustane i sa poštovanjem priča u vezi njega ne treba sumnjati. On će doći samo ako proceni da je klub krenuo da se diže i da se vraća u oblik kakav Vojvodina treba da bude.
Mislim da finansije ipak igraju glavnu ulogu.Okej je sve to.Prosto vreme u kom živimo je takvo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ono sta je najbitnije jeste to da kad se kaze da se sprema ozbiljan/opasan prelazni rok nije takav po imenima, vec da se odradio ozbiljan skauting, kakav se nadam da je prethodio dovodjenju Koraca i Serija. :cheers:
VošaNS
Posts: 800
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

https://www.maxbetsport.rs/kvaku-karika ... 5NZLU8cR8r

Pre par dana sam ga spomenuo kao dobru opciju za nas. Bio bi dosta dobro pojačanje.
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Nije nerealno ali će biti veliki izazov dovesti ga u naš redove. Itekako bi dobro legao, ali mislim da će doći bolja inostrana ponuda i da će to presuditi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ne vidim zasto ne bismo.
Gladan uspeha, nagrada za trud u PLS, a s druge strane, ne moze da se nada instant mestu u 11 i verovatno bi prihvatio rotaciju sa Ivanovicem.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Zar nije Ub filijala crvenih?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
kuzma liman
Posts: 536
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Radoye wrote: Mon May 06, 2024 1:31 pm Zar nije Ub filijala crvenih?
Mislim da nisu od kako ja Matic usao u klub, ali mozda i gresim.
1892
Posts: 1073
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

kuzma liman wrote: Mon May 06, 2024 1:32 pm
Radoye wrote: Mon May 06, 2024 1:31 pm Zar nije Ub filijala crvenih?
Mislim da nisu od kako ja Matic usao u klub, ali mozda i gresim.
Sto posto nisu pošto je Matić javno istupao i zalagao se za Nemanju Vidića a protiv tvorze.
Come on you Reds!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Pao mi je na pamet od starih igraca Danijel Aleksic, dosta manje je igrao ove sezone mislim zbog povreda, ne mogu da iskopam do kad ima ugovor sa Turcima.
Post Reply