Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Brka, Kačar, Meda, pa sad Emil su tu naša gradska deca i za njih mi je uvek bilo teško da poverujem da bi otišli kod njih. Iskreno jako neprijatno bih se iznenadio ukoliko bi to bilo tačno za Medu. Što se Melega tiče, taj mali je očigledno velika ćupina kad već 3. dolazi nazad u ovaj mulj....
Come on you Reds!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Malopre mi je Meda preko mesengera na pitanje neće valjda preći kod cigana odgovorio "naravno da neću" :)
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

1892 wrote:Brka, Kačar, Meda, pa sad Emil su tu naša gradska deca i za njih mi je uvek bilo teško da poverujem da bi otišli kod njih. Iskreno jako neprijatno bih se iznenadio ukoliko bi to bilo tačno za Medu. Što se Melega tiče, taj mali je očigledno velika ćupina kad već 3. dolazi nazad u ovaj mulj....
Upravo to.
PS
Proto, posle 8 godina Mrdja sigurno vise nema tu brzinu, kao glavnu osobinu.
Nije slucajno imao takvu minutazu u Olimpiji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Re: Transferi

Post by gardista »

Верујем да би нам свима било лакше када би покушали да се не везујемо за лик и дело. То дође и прође, заборав брише све, ма колико се трудили да кроз емоцију сачувамо успомене. Зато, сву емпатију треба усмерити искључиво у једном правцу. Он се зове црвено-бели дрес са вољеним нам грбом, он је једини вечит, а све остало је пролазно. Наша очекивања треба да буду усмерана на то како играч ( ма ко то био) доживљава однос према вољеном нам клубу. Колико год му то био посао, а фудбал одавно то јесте, мислим да без потребне дозе спортске страсти не би ни требао да истрчава на терен, не облачи дрес, не ставља капитенску траку око руке. Ја очекујем да сваки од њих буде пожртвован, одан и поштен, спортски дрзак, да буде гладан фудбала ношен сопственом младошћу, да нам личну доживљену фудбалску страст пренесе на трибине коју ћемо ми лако и брзо осетити. Тада и тако никада нећемо грозничаво ишчекивати неке будуће прелазне рокове, продужења уговора, истек истих или лицитирање око потенцијалних појачања, али и разочарења.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Postoje neki ljudi koji su odnosom prema Voši i dresu zaslužili da strepimo da ne pređu tamo. Brka, Meda, Gojko, Emil, Ćomi, za mene možda čak i Meleg... Kroz neke intervjue i Sergej... Volim da mislim da su osećali Vošu onako kako je i mi osećamo. Prilikom potpisivanja onih kalendara pre koju godinu, zagrlio sam Ćomija i zahvalio mu se što nije prešao kod grobara i što nam je time omogućio da mu se radujemo kao svome, bez obzira gde je. Odgovor mu je bio da nas razume i da zbog toga ne bi prešao nikada na brdo. Lice mu je imalo iskren a donekle i iznenađen osmeh. Ne mogu ovi sa brda to da razumeju, nikad ni neće.

Jako je malo takvih igrača danas, i jako se nadam da će bar njih par zauvek ostati baš takvi. Naši.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Meda je pokusao da se javi ovde na forum preko clana "ernesto" ali je covek banovan bez ikakvog razloga
pa je ernesto prosledio poruku meni da u Medino ime prenesem svim navijacima Vojvodine.

Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Hvala Medi što se javio, poštujem! :cheers:
Samo molim te, ako već imaš kontakt sa čovekom, pitaj ga da nam razjasni, ako želi naravno, šta je danas radio sa Terzićem ako nije slušao šta :shit: ima da ponudi u ugovoru.
Još jednom kažem, poštujem što se javio i što je tu ponudu odbio, ali zašto se Medo petljaš sa tim čovekom ako ne želiš da pređeš tamo. :frown:
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Toliko su ga ljudi zvali da je morao licno da ode i da lepo razjasni sve u cetiri oka. Decko je kulturan i hteo je da ih ispostuje i licno im kaze da nije zaintersovan.
Ne moze on birati sa kim ce da pregovara. Ja mislim da je to i vise nego korektno sa njegove strane. Ti i ja sigurno ne bi hteli da razgovaramo sa njima... Zato je Meda kapiten ;)

Jos uvek ne razmislja o vracanju, ali nije daleko ni ta opcija samo treba da se stripimo jos malo.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Stexman wrote:Meda je pokusao da se javi ovde na forum preko clana "ernesto" ali je covek banovan bez ikakvog razloga
Mnogo toga je doprinelo da se odlucimo da ga banujemo. Nije on tek tako banovan a upravo mu je poslato detaljno objasnjenje.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Pa i mondo cita forum :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:

http://mondo.rs/a1106185/Sport/Fudbal/S ... nsfer.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
Rotkvarijanac
Posts: 26
Joined: Wed Aug 30, 2017 7:28 pm

Re: Transferi

Post by Rotkvarijanac »

:mrgreen:

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... vic/295981" onclick="window.open(this.href);return false;

inace kako cujem hocemo sreckovica i duronjica iz vozdovca...zna li neko kakvi su?
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Djisa wrote:Pa i mondo cita forum :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:

http://mondo.rs/a1106185/Sport/Fudbal/S ... nsfer.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da privatne poruke ne bi trebale da se objavljuju na forumu, baš iz razloga što to čitaju kojekakvi novinarčići.
U svakom sl. Meda je potvrdio ono što sam napisao u prethodnom postu a to je da je 100% naš. Svaka čast.
Come on you Reds!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

1892 wrote:
Mislim da privatne poruke ne bi trebale da se objavljuju na forumu, baš iz razloga što to čitaju kojekakvi novinarčići.
U svakom sl. Meda je potvrdio ono što sam napisao u prethodnom postu a to je da je 100% naš. Svaka čast.
Slazem se sa ovim definitivno. Pogotovo sto ovo nije bila Medina sugestija da se objavljuje, nego je forumasi koji ga kontaktiraju samoinicijativno objave na forumu, a vidite kako to proleti dalje u vesti.

Svakako, hvala Medi. Verujem da on zna kako bi nam bilo i verujem da je jedan od nas. Zato veliki pozdrav za gimnazijalca!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Koliko god se slagao i sa Neizlecivim i sa 1892, prilicno prija kad procitas ovakve stvari. Svi su ga selili vec u zvezdu, cekali promociju i slicno, i sad su svi prinudjeni da pojedu sva :shit: sto izbacili. :greenbutt:

EDIT: Sad citam ruznal, oni i dalje tvrde da Meda prelazi. :rolll:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Mislim da je Meda zeleo ovo da se pojavi na forumu (cim je na kraju napisao veliki pozdrav za sve navijace).
I neka prenesu svi portali!
Ciganima je do danas on bio odlican igrac, super pojacanje. Dajem sve sto imam da ce sad krenuti komentari tipa: sta ce nam on, istrosena roba, i onako nema pojma, itd :)
Post Reply