Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

gospodinFKV wrote:
Karlsson wrote:Rekli su da će sklopiti tim do Turske, a pripreme evo gotove, prvenstvo počinje za 10 dana, a mi još nemamo špica...
Skroz neozbiljno. Zar se tako bori za Evropu?
Da ga je*es, i dalje je ozbiljnije od vecine prelaznih rokova koje smo odradili u poslednjih 5 godina, sto je porazavajuce...
Kad se setim poslednjeg dana prelaznog roka i ovaj sleper drva kojeg smo se jedva ratosiljali, ili onaj zimski prelazni rok pre osvajanja kupa. Sad, kad razmislim malo bolje, Sosa Babic je majstor. Jeste on imao vrhunsku generaciju omladinaca, ali treba ukomponovati decu i kojekakve Popare, Zivkovice,... :frown:
Malo fali, al srecu kvari da prelazni rok bude odlican. Od Nikolica, koji se povlaci po nasem forumu vrlo verovatno i vise nego sto zasluzuje, mnogo nam vise nedostaje veznjak. I veci je problem sto tu nismo doveli igraca pre priprema, nego centarfora.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

A da oni nama daju Nikolića i još pride 400.000€ za Mihajlovića 8)
DAJ GOL!!!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Valjda cemo veznjaka napraviti od Zlicica?
Treba mu jos cvrstine i kondicije i da je brzi pas, odnosno lopta u dodavanju i centarsutu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Šta mu onda ne fali?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Treba mu jos cvrstine i kondicije i da je brzi pas, odnosno lopta u dodavanju i centarsutu.
Znaci skoro svi parametri koji cine jednog dobrog veznjaka :mrgreen:

Salu na stranu, drzim mu palceve. Optimista nisam, al je svakako vise pokazao od Mesara...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

gospodinFKV wrote:
Turija wrote:Treba mu jos cvrstine i kondicije i da je brzi pas, odnosno lopta u dodavanju i centarsutu.
Znaci skoro svi parametri koji cine jednog dobrog veznjaka :mrgreen:

Salu na stranu, drzim mu palceve. Optimista nisam, al je svakako vise pokazao od Mesara...
Mozda ga , Zlicica , probati na špicu.Bas me zanima kako bi tu bio
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Stolici treba fizikalac napred, da ostavlja prostora krilnim napadacima. Zlicic to jako nije. Slab je, cvrstina i kondicija 0, a ni od visine se nije bas ubio. Pored toga, ako izuzmemo onu golcinu, nema neki sut. Video sam nekoliko suteva, i sve je to mlako... :lala:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Cebaru treba probati u spicu. Brz, jak i spreman. Bolji od tatinog sina svakako...
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

AntonioKasano wrote:Cebaru treba probati u spicu. Brz, jak i spreman. Bolji od tatinog sina svakako...
Slazem se. Momak danas jedva da je dobio dve lopte, totalno ga ignorisu i trebalo bi vise igrati po desnoj strani.
Od te dve lopte, jednu je fino centrirao a iz druge postigao gol. Ima mekan centarsut, kao pokojni Mijucic, ni ostar ni slab ali taman.
Mislim da je ne zasluzeno zanemaren. Da ga vidim duze na terenu, mozda bi mu i nasao zamerku ali za ovo malo vremena...dobar.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Tu je trener da gleda, svaki dan , svaki trening...Verovatno bi ga vise koristiio da vidi nesto...Nema razloga da ne koristi igraca ako je bolji od drugih, verovatno nesto ne stima kod njega.
Kad nam dolazi strasni Park
Dobro je sto smo se malo relaksirali od onih 11 stranaca, ne mogu da se nacudim nikad koja je to pamet bila
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stexman wrote:
AntonioKasano wrote:Cebaru treba probati u spicu. Brz, jak i spreman. Bolji od tatinog sina svakako...
Slazem se. Momak danas jedva da je dobio dve lopte, totalno ga ignorisu i trebalo bi vise igrati po desnoj strani.
Od te dve lopte, jednu je fino centrirao a iz druge postigao gol. Ima mekan centarsut, kao pokojni Mijucic, ni ostar ni slab ali taman.
Mislim da je ne zasluzeno zanemaren. Da ga vidim duze na terenu, mozda bi mu i nasao zamerku ali za ovo malo vremena...dobar.
+1
I po mom misljenju najvise se uklapa u novu fizionomiju tima.
Spreman, zustar, ne plasi se, ulazi u sansu i sutira odvazno.
Videcemo sta Stolica planira sa Parkom - koju poziciju; krilnu ili cfora? Takodje, da li dolazi Nikolic?
Pitanje je i koliko mozemo da izdrzimo tempo, nametnut u prvih pola sata sa Olimpijom? Nisam bas siguran da mozemo i poluvreme?
S druge strane slabo kontrolisemo loptu u posedu, kada smo u duelu. Tu se tesko oslobadjamo protivnickog igraca, da bi otvorili prostor. Dodavanje iz prve je ok, ali ako je skucen prostor, velike sanse su da se pogresi. Mora neko i da probije napred, a to osim Ezea, ne znam ko moze? Zato ,,sanjam" Nikolica.
Puno smo u napadu ledjima ili bocno okrenuti golu, nema dubinskih lopti.
Jedino ono kad se Mogli fantasticno ubacio kod drugog gola ( lepo ga proigrao, mislim Zlicic) i par solo prodora Ezea. Tu smo tanki, jer po levoj strani Subotic mulja, a Antic se jos ne odvazava na trk do korner zastavice.
Zato imamo jalov posed. Puno drzimo loptu, a malo sansi stvaramo ili prodora koji mirisu na gol. To se mora znatno popraviti, jer u ovoj koncepciji moramo ocekivati da cemo primati vise golova.
Cfor pod hitno i jos jedno prodorno krilo, da Subotic ne drema i dobije konkurenciju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Tu smo tanki, jer po levoj strani Subotic mulja, a Antic se jos ne odvazava na trk do korner zastavice.
Turija, Subotic je krilni napadac, nije krilo. Da bi Subotic bio aktivniji i bolji, njemu treba aktivniji bek iza ledja. Ja sam bio odusevljen Suboticem vec protiv Ruzomberoka u Novom Sadu, jer je bio strasno prodoran u dijagonali. Zasto? Zato sto je iza sebe ima Bureka, koji je stalno bio tu iza ledja. Imao je kome da odlozi loptu, ako ne uleti u kazneni. Subotic je tzv. inside forward. Od njega treba golove ocekivati, ali samo ako ima normalnog ofanzivno orijentisanog beka iza sebe, jer u suprotnom duva promaja. Takodje, mislim da bi on mogao biti taj centarfor, jer je jak kao zemlja. Skok igra mu nije nesto, ali se moze na tome raditi, jer je prilicno stamen.

Isto vazi i za Cebaru.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Uzimajuci u obzir kako ocrniste centarfora i kako nam golmanski trio napreduje u igri nogom,dobitak bi bio i bilo koji golman na poziciji centarfora,Nikola Peric srpski Horhe Kampos :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

U pravu si Vojo. Steta je da od 3 veoma kvalitetna golmana, moze da igra samo jedan.
Golmanima sam prezadovoljan.
Uhh, kako mladi Ilic iscupa onu iz gola. Svaka cast. Vec sam je video u mrezi. Da je usla, verovatno bi izgubili utakmicu do kraja 120 minuta meca. Ovako smo, cak i pobedili Olimpiju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Stolica je izjavio ne baš direktno da je to to što se tiče pojačanja po mom mišljenju da budemo na poziciji za Evropu preslabo.
Post Reply