Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Propustiti vratiti simbol kluba bi bilo ravno pucnju u identitet kluba. Već je urađeno jednom sa Kačarom, drugi put bi bilo možda i previše pogubno. Bobara ne samo da igra zadnjeg veznog, već pokriva i poziciju centarhalfa, što znači da bismo imali bedemčinu na više različitih polja. Što kvalitetom, što značajem kao igračke veličine ponikle na Boškovu, što čoveka koji može emociju prema klubu da prenese saigračima i mladima. On ove poljane može da preorava do 37-38 lagano. Dakle, i Mateus Indio i Medojević. Bez dileme. I opet bi za obojicu bilo mesta. Vukanu Savićeviću se zahvaliti na dobroj volji da bude preplaćeni cigan, vratiti Bobu Medojevića i uživati od leta, konačno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Rabba +1
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3856
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Sve se slažem, ali pre svega toga izmisliti oba beka. Prioriteti no.1 i 2
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10702
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Red Marquis wrote: Tue Apr 23, 2024 9:56 pm Sve se slažem, ali pre svega toga izmisliti oba beka. Prioriteti no.1 i 2
Mozda ce nam trebati samo jedan? Ja nekako ocekujem da se Guram snadje u Vosi. Medjutim, treba imati otvorenu i tu opciju 2.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9735
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Tue Apr 23, 2024 9:56 pm Sve se slažem, ali pre svega toga izmisliti oba beka. Prioriteti no.1 i 2
A kad niko nece bar jednom da me poslusa... mogli smo vec biti prvaci :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2051
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nije Mateus loš na beku,To što je igrao silom prilika odigrao je pristojno.Malo slabije u ofanzivi a jače u defanzivi, ali s obzirom da nije igrao ranije beka i ta ofanziva može da dodje ako bude češće na beku.
User avatar
Milan
Posts: 4179
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Meni on nikako nije za beka, a nema ni potrebnu brzinu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3379
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Nama trebaju prava resenja, a ne alternative i opcije "B". Matheus ne moze da bude opcija sledece sezone na levom beku. Razumem trenutnu odluku zbog problema sa povredama, ali stalno resenje, nikako.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
kuzma liman
Posts: 534
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Ne znam zašto ne probaju sa Cambelom na beku ?
Brz je solidan u odbrani a ume i da centrira fino. Neverovatno me podseća na Kizita :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3881
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

kuzma liman wrote: Wed Apr 24, 2024 10:05 am Ne znam zašto ne probaju sa Cambelom na beku ?
Brz je solidan u odbrani a ume i da centrira fino. Neverovatno me podseća na Kizita :mrgreen:


On sa loptom u nogama je pretnja i po nas i po protivnika u zavisnosti kako je ustao :D

Nije on za beka nikako.
srkins
Posts: 1438
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Da je Mateus igrac sa Srpskim ili sa EU pasosom rekao bih potpisujte odmah ali ovako sta znam sve zavisi od zelja u prelaznom roku ako mi planiramo da dovedemo recimo 2 igraca van EU Mateus postaje visak ,decko je dobar igrac ali pitanje je da li je dovoljno dobar da popunjava to mesto stranca
User avatar
slanobarac
Posts: 3524
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

srkins wrote: Wed Apr 24, 2024 12:39 pm Da je Mateus igrac sa Srpskim ili sa EU pasosom rekao bih potpisujte odmah ali ovako sta znam sve zavisi od zelja u prelaznom roku ako mi planiramo da dovedemo recimo 2 igraca van EU Mateus postaje visak ,decko je dobar igrac ali pitanje je da li je dovoljno dobar da popunjava to mesto stranca
Potpuno se slažem. Precenjen je pogotovo ako će biti zamena. Videli smo kako loše reaguje na klupu. Treba dublje kopati ako se izbori Evropa, naročito ako to bude preko kup-a.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

srkins wrote: Wed Apr 24, 2024 12:39 pm Da je Mateus igrac sa Srpskim ili sa EU pasosom rekao bih potpisujte odmah ali ovako sta znam sve zavisi od zelja u prelaznom roku ako mi planiramo da dovedemo recimo 2 igraca van EU Mateus postaje visak ,decko je dobar igrac ali pitanje je da li je dovoljno dobar da popunjava to mesto stranca
Moje mišljenje je da je odličan za to mesto stranca i puno pre bih oslobodio mesto za igrača van EU tako što bih pustio Kembela.
slanobarac wrote: Wed Apr 24, 2024 1:15 pm Potpuno se slažem. Precenjen je pogotovo ako će biti zamena. Videli smo kako loše reaguje na klupu. Treba dublje kopati ako se izbori Evropa, naročito ako to bude preko kup-a.
Kod Bandovića je zamena, realno je starter i to lagano.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9735
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Rabba wrote: Wed Apr 24, 2024 2:07 pm
srkins wrote: Wed Apr 24, 2024 12:39 pm Da je Mateus igrac sa Srpskim ili sa EU pasosom rekao bih potpisujte odmah ali ovako sta znam sve zavisi od zelja u prelaznom roku ako mi planiramo da dovedemo recimo 2 igraca van EU Mateus postaje visak ,decko je dobar igrac ali pitanje je da li je dovoljno dobar da popunjava to mesto stranca
Moje mišljenje je da je odličan za to mesto stranca i puno pre bih oslobodio mesto za igrača van EU tako što bih pustio Kembela.
slanobarac wrote: Wed Apr 24, 2024 1:15 pm Potpuno se slažem. Precenjen je pogotovo ako će biti zamena. Videli smo kako loše reaguje na klupu. Treba dublje kopati ako se izbori Evropa, naročito ako to bude preko kup-a.
Kod Bandovića je zamena, realno je starter i to lagano.
Evo sad gledam sastav, gde uopste i staviti Mateusa? Naspram Njegosa deluje kao dete, i jos se ljuti i hoce svoju loptu pa da ide kuci (ako mu ne das da igra), Zuka je zacementiran, a Savicevic ili Nikolic su ipak vise ofanzivci od Zukica i igraci ciji profil jednostavno mora biti u timu. Po meni Mateus je pristojan defanzivac (mada i tu ume da zezne), a ofanzivno od njega i nema bas neke koristi. Mi polako prerastamo iz tima koji se branio protiv svih u tim koji zeli da napada, a u takvoj postavci iskreno ne vidim Mateusa nigde nego gde je bas sad, klupa i da krpi po potrebi
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Voja wrote: Wed Apr 24, 2024 3:38 pm Evo sad gledam sastav, gde uopste i staviti Mateusa? Naspram Njegosa deluje kao dete, i jos se ljuti i hoce svoju loptu pa da ide kuci (ako mu ne das da igra).
Još jednom:
1. Mateus Indio zadnji vezni.
2. Njegoš osmica.
3. Zukić prednji vezni.
4. Vukana vratiti u drugu tursku ligu.

Ne znam šta tu tačno nije jasno ili je nelogično?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply