Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 12:38 am
Uvek sa tobom wrote: Sat Feb 17, 2024 12:18 am По теби Павков није циган?
Фали ти још један у оном саставу?
Pavkov je poznato ime, za razliku od vezera koje imamo u timu. Osim toga, već je igrao u Vojvodini i rođen je u Betaniji, za razliku od vezera koje imamo u timu. Doneo bi nam i kvalitet i medijsku pažnju, a i navijače na tribini, za razliku od vezera koje imamo u timu.
Uvek sam za povratak bivših igrača, ako su sami voljni i hrabri da se vrate. Kod mene imaju blanko podršku.
Medijska paznja od strane cigana.
Publike vise na tribini?!? Zbog Pavkova?!?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 12:38 am
Uvek sa tobom wrote: Sat Feb 17, 2024 12:18 am По теби Павков није циган?
Фали ти још један у оном саставу?
Pavkov je poznato ime, za razliku od vezera koje imamo u timu. Osim toga, već je igrao u Vojvodini i rođen je u Betaniji, za razliku od vezera koje imamo u timu. Doneo bi nam i kvalitet i medijsku pažnju, a i navijače na tribini, za razliku od vezera koje imamo u timu.
Uvek sam za povratak bivših igrača, ako su sami voljni i hrabri da se vrate. Kod mene imaju blanko podršku.
Znači ako je rodjen u ovde, a igrao je za zvezdu to nije problem, a ako je rodjen u BG i igrao je za zvezdu to jeste problem. Nelogično. I šta bi tačno doneo Pavkov? Da ima igru glavom ima, ali da li ima neko ko će da mu daje lopte? Nema. U zvezdi je imao ko da mu da te lopte: katai, Kanga, Ben, Marin, ivanić...
Čovek živi od takvih lopti, a mi to nemamo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

U (ovakvoj) Zvezdi iz zadnjih desetak godina centarfor koji ne postigne 25-30 golova po sezoni nema kvalitet za Vosu
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ne znam šta se tu palite kad Maki od starta samo voli da kontrira. Da ovde svi obožavaju Pavkova on bi pisao kako je on sranje i plus je cigan.
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Neko bi rekao troluje i provocira.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ponoviću opet, Pavkov je bivši igrač Vojvodine i principijelno sam uvek da se kao takav vrati u svoj klub.
Isto tako sam principijelno protiv dolaska bivših igrača Zvezde, koji prvi put dolaze, osim ako nemaju veći kvalitet od naših postojećih igrača. Pozdravio sam dolazak Njegoša Petrovića na pozajmicu, dok sam se zgrozio dolascima Radulovića, Vukanovića i Savićevića.
Znači, Pavkov je bivši igrač Vojvodine, kao i Kabić, Pankov, Poletanović, Katai, Ivanić i ostali koji su se posrali na nas. Ako žele da se vrate, pozdraviću ih, kao što sam pozdravio dolazak Stefana Đorđevića, pa i njegovu kapitensku traku.
To je princip, sviđalo se to nekome ili ne. Jedino ne bih mogao da istrpim drugi povratak Lalatovića, jer je oličenje svega negativnog što živi ova zemlja.
Pavkov u Čukaričkom umesto u Vojvodini znači da će nam krajnji domet biti 5. mesto.
Važno je da je forum zadovoljan. :roll:
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Maki je*eš forum, piši ono što misliš kao i do sada. Prilično se ne slažemo u stavovima ali imaš moju podršku jer si principijelan i dosledan. Ja ne mislim da troluješ a ti moraš trpeti kao još neki :mrgreen: što se većina članova foruma ne slaže sa tobom. Ne vređaš nikog sa foruma i samo napred. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

slanobarac wrote: Sat Feb 17, 2024 5:27 pm Prilično se ne slažemo u stavovima ali imaš moju podršku jer si principijelan i dosledan. :cheers:
Ja se zauzvrat slažem sa tvojim stavovima, kao i sa @Rabba, i kontam ako vas dvojica izjavljujete kako se ne slažete sa mojim stavovima, koliko li se tek ne slažu ostali! :mrgreen: :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 6:04 pm
slanobarac wrote: Sat Feb 17, 2024 5:27 pm Prilično se ne slažemo u stavovima ali imaš moju podršku jer si principijelan i dosledan. :cheers:
Ja se zauzvrat slažem sa tvojim stavovima, kao i sa @Rabba, i kontam ako vas dvojica izjavljujete kako se ne slažete sa mojim stavovima, koliko li se tek ne slažu ostali! :mrgreen: :cheers:
@Maki nisi mi odgovorio da li pijes Coca~Colu? @slanobarac gledajuci tako i ovi iz uprave se drze principa i dosledni su, a ne das im podrsku :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 4:29 pm, kao što sam pozdravio dolazak Stefana Đorđevića, pa i njegovu kapitensku traku.
To je princip, sviđalo se to nekome ili ne.
Принцип?!? И онда га назовеш циганом у најави меча?

Сва та побројана говна издајничка ја неби мењао за Вукановића, а ти резмисли о принципу и значењу истог.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sat Feb 17, 2024 6:15 pm
Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 6:04 pm
slanobarac wrote: Sat Feb 17, 2024 5:27 pm Prilično se ne slažemo u stavovima ali imaš moju podršku jer si principijelan i dosledan. :cheers:
Ja se zauzvrat slažem sa tvojim stavovima, kao i sa @Rabba, i kontam ako vas dvojica izjavljujete kako se ne slažete sa mojim stavovima, koliko li se tek ne slažu ostali! :mrgreen: :cheers:
@Maki nisi mi odgovorio da li pijes Coca~Colu? @slanobarac gledajuci tako i ovi iz uprave se drze principa i dosledni su, a ne das im podrsku :mrgreen:
Mislim da nisi u pravu. Oni dobro znaju(preko svojih ljudi sa foruma) da ih najžešće podržavam u nastojanju da nam se skinu s grbače i odu u.... Honduras. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Uvek sa tobom wrote: Sat Feb 17, 2024 8:25 pm
Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 4:29 pm, kao što sam pozdravio dolazak Stefana Đorđevića, pa i njegovu kapitensku traku.
To je princip, sviđalo se to nekome ili ne.
Принцип?!? И онда га назовеш циганом у најави меча?

Сва та побројана говна издајничка ја неби мењао за Вукановића, а ти резмисли о принципу и значењу истог.
+1
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Maki wrote: Sat Feb 17, 2024 12:38 am
Uvek sa tobom wrote: Sat Feb 17, 2024 12:18 am По теби Павков није циган?
Фали ти још један у оном саставу?
Pavkov je poznato ime, za razliku od vezera koje imamo u timu. Osim toga, već je igrao u Vojvodini i rođen je u Betaniji, za razliku od vezera koje imamo u timu. Doneo bi nam i kvalitet i medijsku pažnju, a i navijače na tribini, za razliku od vezera koje imamo u timu.
Uvek sam za povratak bivših igrača, ako su sami voljni i hrabri da se vrate. Kod mene imaju blanko podršku.
“Poznato ime”, “rodjen u Betaniji”… prebrojavamo krvba zrnca?!
Vukanović ti loš, a pri tome je pravi lokalpatriota - Gajdobranin (ko voli-ko ne voli).
Radulović odradjuje posao za koji je došao itd.
Ali ovo rodjen u Betaniji… pa znam mnogo rodjenih u toj Betaniji koji su čist šljam, ljudaki i klupski. A ima i drugih koji nisu rodjeni, a veći su Novosadjani, od ovih što su ne znam koja generacija. Ovo je degutantno na više nivoa.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Savcic Luka wrote: Sat Feb 17, 2024 9:48 pm Ali ovo rodjen u Betaniji… pa znam mnogo rodjenih u toj Betaniji koji su čist šljam, ljudaki i klupski. A ima i drugih koji nisu rodjeni, a veći su Novosadjani, od ovih što su ne znam koja generacija. Ovo je degutantno na više nivoa.
Zamenjuješ teze, isto kao da ja zaključim kako ti smetaju samo rođeni u Betaniji. To je čak i pravilniji zaključak na osnovu iznetog nego da ja ne volim one koji nisu rođeni u Betaniji. Ja prvi nisam.
Pavkov je cigan, ništa manji/veći od Vukanovića, koji je još i Vučićevac, ali Pavkov je i poznato ime i lice u srpskom fudbalu, za razliku od ostalih pet naših cigana, od kojih realno niko ne pravi razliku za plasman u Evropu.
Ali, sad je gotovo. U Kupu treba izbaciti prvo Čukarički. Videli smo kako se to prošle godine završilo.
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Ne menjam teze. Odgovorio sam kako sam pročitao i razumeo. Ako nisi tako mislio drago mi je. Za Pavkova me lično zaboli.
Generalno lepiš etikete, a bez da neko to posebno zaslužuje. Npr “Vučićevac” možeš verovatno zalepiti i “velikim” Slaninarima.
Sa stavom da “stranim” igračima treba davati prednost u odnosu na našu decu se slažem samo ako nose dleko veći kvalitet, što sam pisao na više tema i upisa.
Post Reply