Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

:roll: :argue:
Ako je ovo istina(a sobzirom da piše žurnal verovatno je laž i pljuvanje po voši po običaju) onda može biti i daje neki politički pritisak što nije bilo strano bg blizancima u ne tako daljekoj prošlosti(setite se otimanje Mihaljovića,Vujačića...).
Teško mi je da poverujem da je ova uprava sa par dokazanih slaninara uopšte sela za pregovarački sto sa Terzićem,ali nije on džaba doveden u zvezdu na svašta tu miriše,ovo sa prvo sa stečajem pa sad ovo poklanjanje igrača jako smrdi,nadam se da je patka. :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ukoliko na ovu vest u toku dana neko iz uprave ne izadje sa saopstenjem gde dovodi u pitanje inteligenciju datog novinara i kolicinu vinjaka koja je prethodila pisanju one gluposti smatracu kao da su pregovarali sa tom crvenom metastazom.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

He he, ako je ovo tacno, onda bolje odmah da otvorimo stecajni postupak iliti kovceg sa ekserima.

No, ipak da sacekamo potvrdu naseg rukovodstva, nista tu jos nije gotovo, a s obzirom kako je napisan tekst u zurnalu. :roll: Novinari napasete mi se muda kao zec kelerabe.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Laze zurnal. Pavlovic nas busi preko njih. Toliko o tome.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ne, ne treba da pisemo kad ih vidimo u dresu govana nego sada: BUDE LI SE ISPOSTAVILO DA JE OVO TACNO, CEKA VAS USRANA MOTKA! NEMOJ DA SE NEKO ZAJEBAVAO DA POMISLI UOPSTE DA SEDA ZA STO SA BLIZANACKIM GOVNIMA A KAMOLI NESTO VISE OD TOGA!

Necu nikog da psujem jos i vredjam, posto smatram da su ovi tekstovi besmislica kao i oni sto su svojevremeno bili kad je bila rec o Abubakaru, ali cisto da kazem dve tri reci za svaki slucaj, da ne dodje do neke "zabune"!
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Minja wrote:Samo polako. Novine ko novine, pisu, pa pisu. Kada budemo videli decka u njihovom dresu onda cemo pricati.
Кад буде у њиховом дресу онда је касно за причу.Ова држава те просто тера да сваки већи град образује паравојне формације.Ако су павловић и екипа одлетели због продаје играча партизану,тако могу и ови моментално да лете.Наравно у трабуњања журнала не треба веровати,али ствар треба проверити и то што пре.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ali slabije igre na prvenstvu Evrope bi mogle da uticu i na pad cene :mrgreen: Mislim da ni cigani nisu svesni ovoga :greenbutt:
Zna se misljenje svih navijaca Vojvodine o prelasku nasih bisera u nji'ove redove :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ovo ako je istina, a verujem da nije, možemo katanac odmah da stavljamo... Dugove ćemo da isplatimo tako što ćemo da prodajemo najvrednije igrače debelo ispod cene, za pare koje 99.999% nećemo videti?

Neko je tu lud... Ili ovi iz ružnala, ili ovi iz kluba...

Ipak verujem da je u pitanju beogradsko smeće :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Jeste da je sportalsko :shit: od novina, ali avaj... :roll:

http://www.sportal.rs/news.php?news=130361

PS: Nadam se da cu docekati dan kada ce uprava Vose izricito reci da NEMA SANSE DA I JEDAN VOSIN (kvalitetan) PRVOTIMAC PREDJE U BLIZANACKE REDOVE! (Do duse bese jedan takav na celu kluba koji je to i postovao, samo sto nije postovao neke druge stvari... Ali da ne nastavljam sad o tome...)
Last edited by laki on Fri Aug 01, 2014 10:29 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

N13 wrote:DA LI ME NEKO ZAJEBAVA DA JE NAS NAJVREDNIJI IGRAC PRODAT crvenom blizancu ZA SMRDLJIVIH 350.000 ?!?!?!?

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/3405 ... ana-babica" onclick="window.open(this.href);return false;

jeste glupi zurnal, ali ovo mi ne deluje kao nagadjanje! Pa 3 miliona minimum se za njega moze izvuci. Koliko god da je teska finansijska situacija, ako ima i delic istine u ovome, sramota velika. Bolje stecaj, nego smrdljivih 350k koje verovatno ni videti necemo. Sigurno najveci talenat kojeg smo proziveli u poslednjih nekoliko godina, ne mogu doci sebi... izvinjavam se za caps, ali morao sam :evil:

Secite mi vene, ako ja licno ne bih pronasao makar 7 stranih klubova koji bi dali vise od ovih 350.000 !
Mislio sam da su gluposti i kad se pisalo za Nikolica,Trajkovica,Skuletica pa su sva trojica zavrsila u Partizanu ! Meni ovo lici na politicki pritisak i ko zna koje su igre u pitanju i ko iz nase uprave ima nekog putera na glavi.Prodati igraca koji je reprezentativac za 350.000 je cist kriminal pa prodati ga jos klubu iz Beograda ?????Ako se ovo desi onda jebala nas ova uprava sve zajedno kad smo je i izabrali.A koliko smo upoznati ima i Pavlovic svoj deo u transferu Babica.....da popizdis nista vise :evil:
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Dajte neki klupski mail da pocnemo da bombardujemo dok nije kasno!

Ocekujem od uprave u narednih par sati na zvanicnom sajtu demantuje ovu vest i jednostavno kaze da za te pare ni Babic ni Mijat ne mogu otici nigde! Ukoliko to ne urade izgubice svu moju podrsku. Jer gde ima dima, tu ima i vatre... a demant ce ugasiti i dim i vatru. Toliko...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Ne postoji (bukvalno) potez, stvar, titula koja može oprati i opravdati bilo koju upravu Fk Vojvodine, ukoliko prodaju igrača poniklog u našoj školi nekom od bg dvojca. Bolje da klub bankrotira nego da se to desi!!! NEPRIHVATLJIVO!!!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Nekog dogovaranja je bilo, ali Babić je odbio da ide u zvezdu, za sada. On bi preko.
Šteta što je zaključana tema za postavljanje pitanja predsedniku.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Dejan wrote:Vlada Buac trenira sa Proleterom i u narednih nekoliko dana u koliko ne bude konkretnijih ponudu karijeru nastavlja kod njih. Maric odlucuje o njegovom povratku u Vojvodinu.
Brka, Buac, Meda, Gojko uvek moraju imati otvorena vrata u Vojvodini! Pocetak i kraj svake rasprave na tu temu. ENDE!!!
Post Reply