Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
rykerfcv
Posts: 763
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

VošaNS wrote: Sat Apr 20, 2024 1:47 pm Mali Jovanović je provereno grobar pa mu ne zamerate, sada smeta Njegoš... Ko ne veruje za Jovanovića samo neka ode na tik tok profil i objave koje lajkuje, sve će vam biti jasno.
Na privatno je stavio da se vide lajkovani videi.
Lakse bi mi bilo da si rekao da je ganci...
Zuka jedini pravi slaninar!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
VošaNS
Posts: 766
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

rykerfcv wrote: Sat Apr 20, 2024 2:01 pm
VošaNS wrote: Sat Apr 20, 2024 1:47 pm Mali Jovanović je provereno grobar pa mu ne zamerate, sada smeta Njegoš... Ko ne veruje za Jovanovića samo neka ode na tik tok profil i objave koje lajkuje, sve će vam biti jasno.
Na privatno je stavio da se vide lajkovani videi.
Lakse bi mi bilo da si rekao da je ganci...
Zuka jedini pravi slaninar!
Ima lajkovane videe kk partizana i to doooosta njih. Ima lajkovane pobede partizana u derbiju i onu izjavu ZDMP.
1892
Posts: 1055
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

VošaNS wrote: Sat Apr 20, 2024 2:04 pm
rykerfcv wrote: Sat Apr 20, 2024 2:01 pm
VošaNS wrote: Sat Apr 20, 2024 1:47 pm Mali Jovanović je provereno grobar pa mu ne zamerate, sada smeta Njegoš... Ko ne veruje za Jovanovića samo neka ode na tik tok profil i objave koje lajkuje, sve će vam biti jasno.
Na privatno je stavio da se vide lajkovani videi.
Lakse bi mi bilo da si rekao da je ganci...
Zuka jedini pravi slaninar!
Ima lajkovane videe kk partizana i to doooosta njih. Ima lajkovane pobede partizana u derbiju i onu izjavu ZDMP.
Pa dobro i ćale mu je u mladosti bio cigan. Jedini san mu bio da istrči na marakanu :mrgreen: pa se to vremenom iskorenilo
Come on you Reds!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3853
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Sama činjenica za koga mu sin navija mi je dokaz koliko je tati stalo do ovog kluba. Mali će kad tad otići, a ovaj bi trebao da ostane u klubu, to je veći problem.
Io odio Belgrado
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1375
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Малог уопште не миришем, још од оног инцидента у репрезентацији. Треба га уваљати за добру лову и нек иде и поведе татицу са собом. Очекујемо да неко ко дође са стране поштује клуб, а наши га не поштују. После онога са Малбашићем он то ради, сад ми није ни жао да седи на клупи. Уколико је ово истина нека неко скринује, немам тик-ток.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
VošaNS
Posts: 766
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Image

[url=https://ibb.co/jTvzpMr]

[url=https://ibb.co/HGpSw4M]


Lazar Jovanović je navijač partizana, naše dete... smeta vam Njegoš jel?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

OK, ovo je post od pre više od godinu dana. Ipak, ukoliko se utvrdi da je dotični aktivan na takav način na mrežama i dalje, ne vidim zašto ga se ne bi oštro sankcionisalo, poput Malbašića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
VošaNS
Posts: 766
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Rabba wrote: Sun Apr 21, 2024 12:20 am OK, ovo je post od pre više od godinu dana. Ipak, ukoliko se utvrdi da je dotični aktivan na takav način na mrežama i dalje, ne vidim zašto ga se ne bi oštro sankcionisalo, poput Malbašića.
Imao je skoro još ovakvih stvari, ali nešto je i sklonio. Jedva sam našao ovo, ali bilo je skoro. Pre oko mesec dana ona izjava Lesora ZDMP
ssnigd
Posts: 3377
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Ako je istina, sut karta iste sekunde. Posto je mlad, moze i prevaspitavanje sa "oprostite mi moju ruznu proslost" i prodaja odmah na leto.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9723
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Apr 21, 2024 9:13 am
Istocno stajanje wrote: Sun Apr 21, 2024 7:03 am Gledao sam Kragujevcane protiv Cuke, ne znam kako Cukaricki nije pobedio, sta su sve promasili. Vasilije Djuric je opasan igrac, ima dribling, centarsut, sut...
@Voja :lala:


No moram biti iskren koliko god da cenim kvalitete Vasilija kod nas ipak ne bi bilo moguće da bude starter. A Voju sam tagovao jer ima više od dve godine kako sam mu pričao za Vasilija.

No ono što bih ja uradio, doveo bih Đurića, Gojkovića i vratio Neškovića i sa njima trojicom pojačao klupu i širinu.

Mada Gojković bi vrlo lako mogao i u 11, inače ako ode Zukić boljeg domaćeg ne bi mogli da dovedemo kao zamenu za njega iz naše lige.

Mislim Vojo ako ceniš fudbalsku inteligenciju Takija Nikolića mali Luka Gojković je za njega po tom pitanju vanzemaljac šta sve dečko vidi na terenu, čisto da znaš kakav je majstor fudbala.

Šta bi on radio sa Serijem, protivnici ne bi znali gde je levo a ne lopta.




Znam da nije tema pa neka administracija prebaci u transfere ako je problem.

Kup je naš :mrgreen:
Pa eto, posle dve godine i Vasilije odigra jednu dobru :) Ne znam za vas, ali posle Serija i Koraca uopste vise ne gledam nasu ligu u smislu "ko bi nam bio pojacanje?". :mrgreen:
Image
srkins
Posts: 1437
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Kokanovic je igrac koji bi po meni morao sledece godine da dobije sansu u prvom timu
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Apr 21, 2024 11:10 am
Deep Purple wrote: Sun Apr 21, 2024 9:13 am
Istocno stajanje wrote: Sun Apr 21, 2024 7:03 am Gledao sam Kragujevcane protiv Cuke, ne znam kako Cukaricki nije pobedio, sta su sve promasili. Vasilije Djuric je opasan igrac, ima dribling, centarsut, sut...
@Voja :lala:


No moram biti iskren koliko god da cenim kvalitete Vasilija kod nas ipak ne bi bilo moguće da bude starter. A Voju sam tagovao jer ima više od dve godine kako sam mu pričao za Vasilija.

No ono što bih ja uradio, doveo bih Đurića, Gojkovića i vratio Neškovića i sa njima trojicom pojačao klupu i širinu.

Mada Gojković bi vrlo lako mogao i u 11, inače ako ode Zukić boljeg domaćeg ne bi mogli da dovedemo kao zamenu za njega iz naše lige.

Mislim Vojo ako ceniš fudbalsku inteligenciju Takija Nikolića mali Luka Gojković je za njega po tom pitanju vanzemaljac šta sve dečko vidi na terenu, čisto da znaš kakav je majstor fudbala.

Šta bi on radio sa Serijem, protivnici ne bi znali gde je levo a ne lopta.




Znam da nije tema pa neka administracija prebaci u transfere ako je problem.

Kup je naš :mrgreen:
Pa eto, posle dve godine i Vasilije odigra jednu dobru :) Ne znam za vas, ali posle Serija i Koraca uopste vise ne gledam nasu ligu u smislu "ko bi nam bio pojacanje?". :mrgreen:
Vojo, ni ja.
Tek sada vidimo kakvi to igraci treba da dolaze u Vojvodinu.
Ako uzmemo u obzir da je i Njegos Petrovic ,,Spanac" i Mateus ,,Portugalac" uz Carevica i Rosica, takodje (sa istim iskustvom), algoritam za istinska pojacanja je jasan.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3873
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija
@Voja

Ja ovde pretežno podelim samo provereno dobra pojačanja. Za Njegoša sam znao (mada dobro on je i napravio finu karijeru pa sko svi znali da je pojačanje) kao što i znam za “Ćavija” Gojkovića. Mali Ćavi je igrač evropskog kalibra e sad što je morao zaobilaznim putem do svega u karijeri je neko drugo pitanje. Ja sam na primer ubeđen da se recimo dovodimo u vezu sa Lukom Ilićem da bi to bio spektakl, senzacija itd a jbg ja znam da je Gojković i od njega bolji.

Samo jbg nmg svi do zvezde pa da se prodaju u inostranstvo ovako ili onako.



Meni je žao i Damjana Krajišnika jer je i on mogao biti evropski kalibar ali jbg i njega bih voleo da vidim kod nas u rotaciji.

Ima dosta kvaliteta kod nas samo treba probati :)

Super su dobri stranci ali bez domaće okosnice nema ništa.
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@ Deep
Uredu je to sto pises, ali da li mi mozemo dobiti veoma kvalitetnog igraca iz domace lige pre blizanaca? Ne kazem da Gojkovic ne bi bio osvezenje za Vosu, ali nema to kvalitetno instant evropsko iskustvo.
Mi moramo ,,izbunariti" nekog igraca uz jacih evropskih liga.
Svaka cast Kunticu za Serija :lala:

PS
Ko je doveo Koraca i Njegosa u Vosu, da li znas?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1271
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Sun Apr 21, 2024 11:36 am
Vojo, ni ja.
Tek sada vidimo kakvi to igraci treba da dolaze u Vojvodinu.
Ako uzmemo u obzir da je i Njegos Petrovic ,,Spanac" i Mateus ,,Portugalac" uz Carevica i Rosica, takodje (sa istim iskustvom), algoritam za istinska pojacanja je jasan.
I Malbašić je bio Španac, pa je bio loš transfer. Ključna stvar kod igrača je karakter. To gde su igrali, ili ne daj Bože, da se gleda gde su se rodili, je nebitna informacija.
Post Reply