Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Taj grk je levo krilo? Jel to znaci da Trujic odlazi ili ce definitivno igrati centarfora?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Karlsson wrote:[video]https://www.youtube.com/watch?v=-eIIeaul5IE[/video]
Nista meni ovaj klip ne pokazuje,ama bas nista. Svaka cast onom ko ga je montirao. Nijedna ofanzivna akcija nijedan centarsut,probijanje... samo se nadam da ovo na snimku nije maksimum tog igraca!? I sta mu je pozicija uopste? Levi bek!? Po snimku mi se cini da mnogo bolje iznosi loptu po desnoj strani :) Sta znam,ne deluje mi kao neko ko moze da odigra bolje od Antica ili Lakicevica... mnogo je meksi. Jedino ako ideja nije da zameni Maksu jer mi se cini da ima dobro iznosenje lopte kroz sredinu.. ono u fazonu,odbrana mu da loptu i mirna je.Al bez obzira uvek pozdravljam dovodjenje stranca,cisto da se unese neka svezina u ove cz i pfc nedostojne :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Delim Vojino misljenje.
Dobro iznosi loptu, ali bez vidjene zavrsnice. Cini mi se da ima brzinu i solidnu tehniku, ali....
Dosta velika enigma.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

Nama treba pojacanje na mestu sporskog direktora jer Mico Vranjes ocigledno nije za to, dovesti tri igraca(Maslac,Lotinac,Harontakis) i potpisati ugovor na godinu dana je katastrofa. Neko od njih ce se mozda nametnuti dobrim igrama a na leto je slobodan u izboru nove sredine.
Pre svega mislim na Maslaca i Kojica(ako dobije ugovor verovatno i on na godinu dana) koji ce biti u prvih 11. Zamislite Kojic procveta u nastavku sezone a na leto odlazi ...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Harontakis je levi bek. Oterali smo Burekovica, da bismo doveli ovog Grka. Nepotrebno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kojic nece procvetati i skuletic je klasa za njega.Nisu oni za poredjenje.Treba crnog brata da dovedu il ovog pecarosa u penziji.Tu ideju narocito podrzavam. :mafia:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne bih ja Kojića tek tako otpisivao. Pogledajte Đurđevića. Vratio se, jer u inostranstvu nije mogoao da se snađe, nije mogao gol da pogodi, a nije da nije dobijao šansu. Sada je najbolji napadač u ligi.

Nego šta je sa onom dvojicom iz Ugande? Niko ih ne spominje više.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Vosa je sve wrote:Nama treba pojacanje na mestu sporskog direktora jer Mico Vranjes ocigledno nije za to, dovesti tri igraca(Maslac,Lotinac,Harontakis) i potpisati ugovor na godinu dana je katastrofa. Neko od njih ce se mozda nametnuti dobrim igrama a na leto je slobodan u izboru nove sredine.
Pre svega mislim na Maslaca i Kojica(ako dobije ugovor verovatno i on na godinu dana) koji ce biti u prvih 11. Zamislite Kojic procveta u nastavku sezone a na leto odlazi ...

Ali problem je sto Kojic nece da potpisuje na duze(on hoce na leto sa cistim papirima napolje)!
Ovako nama moze da pomogne a i sebi golovi da lakse nadje angazman!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Karlsson wrote:Pogledajte Đurđevića. Vratio se, jer u inostranstvu nije mogoao da se snađe, nije mogao gol da pogodi,
Ako si malo pratio nasu ligu Djurdjevic je i u Radu pokazao klasu,i u Viteseu je imao par zapazenih nastupa,ali jednostavno.... ustvari ko ima volje neka procita ovaj tekst,dosta toga ce mu se kazati...

http://www.telegraf.rs/sport/2597693-ve ... a-iz-barse" onclick="window.open(this.href);return false;

I napolju se mulja itekako
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ono što me interesuje kod ovakvih dolazaka Lotinca, Kojića i Maslaća je kako ćemo mi zaraditi na odlascima njih? Ajde, nije da zarađujemo ni ovako neke pare od transfera, ali od njihovih odlazaka možemo pokriti samo novac uložen u plate, ako i toliko...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Jel istina da nas Vukasovic napusta?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... u?lang=lat" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Treba crnog brata da dovedu il ovog pecarosa u penziji.Tu ideju narocito podrzavam. :mafia:
Breme je stigao,sad ce i Klose :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Voja wrote:
churguzijanac wrote:Treba crnog brata da dovedu il ovog pecarosa u penziji.Tu ideju narocito podrzavam. :mafia:
Breme je stigao,sad ce i Klose :mrgreen:
Da se ne lazemo, Breme je stigao da proba nesto da uvali u Bundes ligu ili Cvajtu, sto cenim da i nije los potez, ali za ove nase secikese u upravi, a za mene pukog navijaca, meni treba neko ko ce da daje golove i da me uveseljava.Znaci nista ovo nije dok ne vidim Klosea u omiljenim bojama! :lala:
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Transferi

Post by stormer »

http://mondo.rs/a982171/Sport/Fudbal/Ne ... i-Nis.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply