Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Fri Apr 26, 2024 3:07 pm zvezda demonstrira huliganizam po srpskom fudbalu. 2 miliona su dali za onog Sremčevića iz Lučana, obzirom da žele od nas da uzmu igrača a da mi spremamo napad na titulu, sve ispod 5 miliona i 20% od naredne prodaje je valjda nekako logično da se odbije kad konkurent nudi.

Samo da primetim da je forum izgoreo kad se potegnula priča o Kabiću, ovde prvih 5-6 komentara potpuno ravnodušno... Šteta za dečka, samo na ćaleta je ovde mogao dobiti nepodeljene simpatije navijača, a uspeo je sam to da sjebe...
Jebiga voli ćale da mu pije kafe sa Marinom. Kad nije mogao baš on neka mu bar sin ispuni veliku želju mada ne svoju već ćaletovu.

Svako bira svoju sudbinu.

Ja sam čuo za ovo pre nekoliko dana i to od dobro informisanog drugara koji navija za cigane, nisam hteo da delim po forumu zbog kupa i svega ostalog jer nikakva vrsta nezadovoljstva ekipi nije bila potrebna u tom trenutku. A bljuc dva dana pred meč pušta ovu vest? Slučajnos’?

Mislim opet je sve ovo na nivou trača dok ne objave pouzdaniji mediji, biram da ne iskazujem svoje mišljenje do tad po ovom pitanju.

Samo ću reći Bukinac treba da bude primer mnogima i zato će mali napraviti karijeru samo polako da se privikne na seniorski fudbal biće mali sjajan.
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Olako sa bacamo na koske koje nam ponude. Umesto da se ukaže na problem sa dečkom i da neko u klubu počne ozbiljno da radi s njim, pojasni mu pravila ponašanja i pokušamo da od njega napravimo ispravnog čoveka i dobrog igrača, mi smo spremni da se odreknemo nezrelog sedamnaestogodišnjeg DETETA i prodamo ga za kikiriki konkurentima. Aj malo povucite ručnu.


p.s. Da ne pričam što sad već svaki menadžer zna šta njegov igrač treba da uradi u slučaju da je pod ugovorom, a želi da promeni sredinu.
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Nije lako biti sin poznatog oca.
Malom, a vise ocu se treba centrirati glava. I dalje mislim da je talenat u rangu generacije SMS, Aleksica, itd. Da je imao 30ak utakmica do sada vec bi ga uzela neka City grupa za velike pare.

Poslednjih godinu dana odavde su milionske ugovore napravila samo deca do max 19 godina.

Do kada ima ugovor?

Slazem se sa Milanom.
djoks
Posts: 82
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

limanfkv wrote: Fri Apr 26, 2024 4:34 pm Nije lako biti sin poznatog oca.
Malom, a vise ocu se treba centrirati glava. I dalje mislim da je talenat u rangu generacije SMS, Aleksica, itd. Da je imao 30ak utakmica do sada vec bi ga uzela neka City grupa za velike pare.

Poslednjih godinu dana odavde su milionske ugovore napravila samo deca do max 19 godina.

Do kada ima ugovor?

Slazem se sa Milanom.
Има уговор до 31.12.2025. по мени га пустити да иде ако сам то тражи за неку реалну цену што можда и није баш 5 милиона обзиром на то да је Милошевић отишао за 1.200.000€, Топић 1.000.000€, Чумић 1.500.000€. Немојте ме погрешно схватити мислим да мали стварно има страшан потенцијал али исто тако имам осећај да је доста умишљен поготово за клинца од 17 година
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

limanfkv wrote: Fri Apr 26, 2024 4:34 pm Nije lako biti sin poznatog oca.
Malom, a vise ocu se treba centrirati glava. I dalje mislim da je talenat u rangu generacije SMS, Aleksica, itd. Da je imao 30ak utakmica do sada vec bi ga uzela neka City grupa za velike pare.

Poslednjih godinu dana odavde su milionske ugovore napravila samo deca do max 19 godina.

Do kada ima ugovor?

Slazem se sa Milanom.
+1

Otac, koji je aktuelni savetnik, aktuelnog predsednika FK Vojvodine, salje svoje dete u rivalski klub i leci svoj kompleks :oops: :evil:
Da li to jos negde u svetu ima???

Ako mali ode, odmah i tatu u paketu s njim i da ga vise ne vidimo ni na tribini stadiona Vojvodine. Moze na jug sa svojima, kad gostuju u NS.
Last edited by Turija on Fri Apr 26, 2024 4:59 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

djoks wrote: Fri Apr 26, 2024 4:52 pm Има уговор до 31.12.2025. по мени га пустити да иде ако сам то тражи за неку реалну цену што можда и није баш 5 милиона обзиром на то да је Милошевић отишао за 1.200.000€, Топић 1.000.000€, Чумић 1.500.000€...
Ne mogu za Štutgart i blizance da vrede isti tržišni zakoni u FK Vojvodina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ДушанФ89
Posts: 66
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

По мени далеко веће потенцијал од Кабића, и не бисмо га се требали одрећи тек тако, под условом да је ово истина што се пише. Ако мали и тата заиста желе да иде, нек испљуну у кешу 3 милиона, са циганима ништа више на дођем ти и на рате. Али понављам са дечком треба попричати.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Rabba
Ne samo to, nego je Jovanovic veci talenat od Milosevica. E sad, sta ce biti od njega, to niko ne zna.

Cena kao u onom filmu ,, Ko to tamo peva":
,,il' 5, il' nista" i procenat. Pa, da dovedemo nove Korace, Zedije, Petrovice ...Tadica, Medojevica, Radoju....

PS
@ Deep
Zbunio si me, na trenutak, sa onom kafom sa Marinom.
Ja mislio sa kojom Marinom ( nije valjda Buljovcic :frown: ), nije mi jasno, kad posle skontam da je Marin u pitanju. :greenbutt:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Turija wrote: Fri Apr 26, 2024 5:05 pm @Rabba
Ne samo to, nego je Jovanovic veci talenat od Milosevica. E sad, sta ce biti od njega, to niko ne zna.

Cena kao u onom filmu ,, Ko to tamo peva":
,,il' 5, il' nista" i procenat. Pa, da dovedemo nove Korace, Zedije, Petrovice ...Tadica, Medojevica, Radoju....
Drugi je i trenutak prodaje, kao i godine igrača. Milošević je otišao u Štutgart za 1.2 miliona i 12%, u trenutku kad je Vojvodina bila u puno lošijem statusu, a i ako se dobro sećam, igrač je insistirao na transferu, pa je novac čak i smanjen. A tada je za zvezdu cena morala biti minimum oko 2.5 miliona, plus procenti, pošto igrač prelazi u klub gde ne treba da mu se seli cela porodica(u istoj državi). To znači da mali Lane, ako je veći talenat od Miloševića zvezdu ne može koštati manje od 4.5 miliona, bez procenata, a za tako mladog igrača, barem 20%. Dodatno, bilo je i priče da Lane za sina u klub može odmah da donese 3 miliona. I opet, pre nego što se klub podigao i pokazao značajno veću ambiciju. Tako da, tih 4.5 miliona je sasvim realno tražiti ciganima. E sad da li zvezda može da ga zavalja posle za veće pare? To bi već bio njihov problem. Nikako naš.

Samo da ne bude zabune, i meni bi bilo mnogo draže da dečko ostane kod nas, da se sa njim radi, pogotovo na psihološkom planu, da se razvije i da posle ode negde u Evropu i bude predstavnik naše škole. Ali ako mu je ćaća iznad kluba, pa mu puni glavu pričama, onda ne vidim kako je to moguće...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1644
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Јовановић је по мени ем млађи ем већи таленат а ем је и више показао од Кабића.
Са њим треба продужити уговор и давати му више минута, већ дуго га држимо на клупи.

Што се Кабића тиче испоставило се да смо направили одличан посао са њим. Цигани су дали паре за њега кога и они сад покушавају да се реше. "Српски Бајерн" на првом кораку направио грешку. Кабић неће имати неку завидну каријеру али су времена таква да ће зарадити више него што би да је морао да употреби главу јер у њој нема бог зна шта, кажу упућенији људи.
Ивановић се вратио из Сампдорије и процветао је али не верујем да је овај капацитет за то.

Што се трансфера тиче, делује ми да би требало растати се са Николићем, Кајевићем да не спомињем, за Зукића ако можемо нешто добити, ако не нека остане.
На тој позицији бих довео Суму који је показао да му пауза од годину и јаче од фудбала није сметала, он и Сери заједно би били ноћна мора за ову лигу. Уз њега Јовановић да стаса, обојица по полувреме да одиграју.

Још ако би могли Чумића на позајмицу након ове повреде па да имамо средину Сери-Сума-Чумић и назад Петровић и Индио.
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Znači ponavlja se slika sa Kabićem u klubu i na forumu. Prvo se ne da našem detetu da igra, pa ga forumaši omalovažavaju i na kraju ga svi uz mržnju i veliko olakšanje isprate u Zvezdu, čija smo filijala. Tako će biti i sa Bukincem, samo gledajte.
Zašto i da ne idu? Ko ovde žali za njima? Kabić je širom otvorio vrata laganih izlazaka talenata iz kluba. A i šta će nam kad imamo islužene ciganske otpatke u neograničenom broju?
Kabić je dobio šansu u Zvezdi, igrao je i LŠ protiv Mančestera, a sada sedi na klupi u Ligi petice. To je san svakog klinca koji pika fudbal, ali ga retko ko ostvari. Za to vreme naše junoše ovde sede na klupi ciganskom otpacima za koje plaćamo enormne sume i jedina velika utakmica im je protiv Zvezde, koju će opet presedeti na klupi. Šta je greh malog Jovanovića? Što je dao odlučujući gol koji je Bandovića zadržao na klupi Vojvodine? Koliko je igrao minuta posle toga? Nula? Pa mi ga planski teramo odavde kao što smo i Kabića, jer je neko to iz „uprave“ naložio.
Zar nije bolje sačekati igrača da poraste kao što smo sačekali Ivanovića i ranije (ali opet kasno) Miloševića?
Da li se mi ovde kopčamo na leđima, ili puštamo bot naloge da podgejavaju atmosferu defetizma pred otimačinom naših talenata i para, pre svega.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@ Maki
Niko ovde, koliko ja vidim, nije za prodaju Jovanovica, a ni ja.
Ali, ako tata i on zele u cz, mi ga ne mozemo zadrzati, pa bar da onda to unovcimo kako treba.

To sto Kabic sedi na klupi u Italiji, ne znaci nista o velikom kvalitetu, vec klub mora da ga stavi tamo, jer nece da prizna promasaj u investiciji. A, ko zna sta je sve tu jos u pozadini?
Da li je Kabic tamo ulazio u igru ili je stalno na klupi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ако је све у тексту истина,ово је велики пропуст управе.
User avatar
N13
Posts: 2050
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ja sam siguran da u prici postoji nesto sto mi ne znamo, te zato i ne igra.

Za razliku od Kabica za kojeg sam i tada tvrdio da je promasaj i da smo njegovom prodajom napravili posao decenije, malog Laneta ipak smatram talentom.

Decko ima potencijala da napravi jako dobru karijeru (podseca me na Gacinovica, mozda cak ima i veci potencijal). E sad zasto ne igra, po meni je misterija, i siguran sam da postoji nesto sto ne znamo.

Kad god je usao u igru, doneo je razliku na terenu. Za razliku od Kabica, koji je uvek bio najgori na terenu, ovaj ipak bude od koristi. I u normalnin okolnostima bi ga svaki trener ubacio u igru kada se rezultat lomi, pa cak i kada imamo sigurnu pobedu. Kod nas to nije slucaj. Iz nekog razloga, vezan je za klupu.
I zato mislim da je mali ili prekrsio klupsku disciplinu ponasanjem (ne bi mu bio prvi put, bio je cak i iz reprezentacije izbacen zbog ponasanja), ili je vec nesto dogovarao sa blizancima klubu iza ledja, pa se u klubu to saznalo, i zabranjeno mu da igra (ima smisla uzimajuci u obzir njegove aktivnosti na drustvenim mrezama), ili odbio da produzi ugovor. Najmanje mi je verovatno da vredno radi, trenira, dobro se ponasa, a da ne dobija sansu. Za mnoge druge klince gt razumem, jer nemaju talenat, ali u ovom slucaju talenat nije sporan.
Post Reply