Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

https://meridiansport.rs/fudbal/vojvodi ... karadordu/

Izgleda da se situacija rešila i da će Mateus ostati ovde.
User avatar
rykerfcv
Posts: 728
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

slanina wrote: Thu Mar 28, 2024 4:02 pm
Kafa wrote: Thu Mar 28, 2024 12:58 pm
Deep Purple wrote: Thu Mar 28, 2024 12:50 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... lan/478091

Koliko god ovo bila trenutna odjava ovo je ipak jedan korak u tom pravcu da se nekad vrati ma koliko danas to ne izgledalo realno i dovelo je do reakcije Tadića.
ДУШАН ТАДИЋ ЕМОТИВНО РЕАГОВАО НА ВЕСТ О ВОШИНИМ КОМБИНАЦИЈАМА С ЊИМ: Дресове мењао, љубав остала
https://www.dnevnik.rs/sport/vosin-kuta ... sove-menao
Potpuno drugačija izjava u Dnevniku :lala:
Koliko imaju komplekse ti novinari navijači blizanaca to je da ne veruješ,razlika u tekstu je velika i tačno se vidi da je ovaj u mocartu birao reči i smišljao samo da ne zvuči realno da pređe(možda ni neće).
To su preneli i većina drugih portala i pozivaju se na vest sa mocarta...
Decko koji je napisao na mozzartu prenosi sve vezano za FKV,moze se pogledati njegove objave.
Uopste nemam ocekivanja za Tadica meni je vise Meda da se vrati.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Ima ugovor sa Fenerbahceom do 2025 a izgleda da namjerava jos da igra i nakon toga, po svoj prilici u nekoj jacoj ligi u Evropi, pa je moguce jedino da odigra jednu sezonu u Vosi tj. da ovdje zavrsi karijeru. Ne bih ja mnogo dizao euforiju oko toga, vaznije su sada ove cetiri utakmice, pogotovo sa Cukom i TSC-om, jer ako od njih izgubimo, sto je realno, ocekujem neku ozbiljniju reakciju uprave, vjerovatno u vidu smjene trenera, sto postaje pomalo i besmisleno, jer mi se nesto cini da cemo i posle ovoga vrlo brzo menjati i sledeceg trenera. Ali da ne mracim, treba sacekati sta ce biti u ove cetiri utakmice a po meni je tu realno sest bodova. Nazalost, mislim da je sve iznad toga u trenutnoj situaciji veliki uspjeh, nikako ne mogu da gajim optimizam, bez obzira sto smo vezali tri pobjede...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Milan wrote: Thu Mar 28, 2024 1:22 pm Ove izjave će bez dileme najviše prijati našem Turiji! :D Iako sam i sâm delio njegovo razmišljanje o Dušanovim emocijama i namerama, znam da je njega najviše iritiralo Tadićevo kuliranje Voše, te će njemu ovo najviše i značiti. Ovde smo dobili izjavu ljubavi prema našim crveno-belim bojama, a i zavet da je u Srbiji moguće da zaigra samo u našem dresu (čega sam se lično najviše pribojavao). :)
Ovo sam cekao 15 godina i docekao :cheers:
Tadic treba i da dodje do te ,,stotke plus" u Vosinom dresu, u ,,Klub100+", tako da verujem da ce i to biti jednog dana.
Grehota je da ostane na 97 utakmica u Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Mare_Liman wrote: Thu Mar 28, 2024 4:17 pm За колико је продат Милосављевић?
Jon nismo saznali ni koliko smo dobili za trenera, a nesto mi govori da necemo ni ovo saznati.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Djisa wrote: Fri Mar 29, 2024 11:04 am
Mare_Liman wrote: Thu Mar 28, 2024 4:17 pm За колико је продат Милосављевић?
Jon nismo saznali ni koliko smo dobili za trenera, a nesto mi govori da necemo ni ovo saznati.
Zar nije dovoljno sto smo saznali da je otisao? Eto na konferenciji pred mec sa Radnikom kad trenera pitaju o kadrovskim problemima, ni rec, a igrac prodat 5 dana pre
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Verovatno smo se dogovorili da mu ne pravimo puno problema oko odlaska.
Po meni je to sasvim okej. Ima 31 godinu, ne bismo zaradili na njemu svakako, a nije kao da je igrac bez kojeg kad ostanes kao da nogu nemas vise. Zato i nismo objavili.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Već sad treba da se planira prelazni rok ma kako god da se završi sezona ( sa evropom ili bez) ja bih lično tražio igrače profila Komnena Andrića, Nemanje Antonova, Slavka Bralića i Marka Docića (na primer Medojevića vratiti u klub) i zaokružio takvom vrstom fudbalera ovu ekipu i verujem da bi takav tim parirao i timovima iz Batine ere. Ovaj tim koji trenutno imamo ima potencijal i može da bude jako kompatibilan i kompletan na svim pozicijama ali mora prelazni rok da se odradi maksimalno kvalitetno.

Treba baciti pogled i na HNL mislim da bi tu mogli da nađemo par zanimljivih pojačanja.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Реално гледано ако се Матеус и Његош откупе, нама треба нападач тип Болингија ако не буде постојала баш никаква шанса да нам се врати, по 1 квалитетан бек и ми реално гледано имамо одличан тим, евентуално 1 крило и 1 штопер да имамо добре замене за Радулеа и неког од штопера, ал свакако ако Савићевић овако настави коначно имамо ту 10-ку, Зука иде ваљда и то за добар кеш те би се могла свакако нека квалитетна 10ка довести, видећемо свакако али реално гледано баш што се писало ово је баш реткост да заправо имамо на свакој позицији играче истог или сличног квалитета и да имамо добар ростер што је јако битно
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Mon Apr 01, 2024 11:06 am нама треба нападач тип Болингија ако не буде постојала баш никаква шанса да нам се врати

Mi pojma nemamo kakav je Bolingi igrač, da budemo pošteni...
POŠTO OBRAZ ???!!!
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Obe strane bekova, štoper, špic ukoliko se ne računa na Bolingija.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Mon Apr 01, 2024 10:41 am Već sad treba da se planira prelazni rok ma kako god da se završi sezona ( sa evropom ili bez) ja bih lično tražio igrače profila Komnena Andrića, Nemanje Antonova, Slavka Bralića i Marka Docića (na primer Medojevića vratiti u klub) i zaokružio takvom vrstom fudbalera ovu ekipu i verujem da bi takav tim parirao i timovima iz Batine ere. Ovaj tim koji trenutno imamo ima potencijal i može da bude jako kompatibilan i kompletan na svim pozicijama ali mora prelazni rok da se odradi maksimalno kvalitetno.

Treba baciti pogled i na HNL mislim da bi tu mogli da nađemo par zanimljivih pojačanja.
Nadam se da sportski sektor ne spava!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Što ne probati dovesti Varjačića? Jes da ima 33 godine ali se to po njemu ne vidi samo ne znam koliko je to realno dali bi ga Lučani pustili? 111
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Jeste da ima odličnu sezonu, ali to bi bio totalni promašaj.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

hvylarn wrote: Sun Apr 14, 2024 12:30 pm Jeste da ima odličnu sezonu, ali to bi bio totalni promašaj.
Ne bi bio prvi probati :)
Post Reply