Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:Pravicemo mi Micu Vranjesa od blata!
On jeste mutljavina i strajkasc ali je doktor za Drakulica!
Ne treba preterivati. :lala:

Ta kreatura samo sto dalje od kluba. Sto se klinca tice, verovatno vec imaju nekog u planu, iskusnijeg.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

Beonic wrote:Đumi skidam Vam kapu na tome što i dalje pomažete Vojvodini iako je vode ljudi koji žele najgore klubu.
Nisu zvali ovog momka, ostaje nam da vidimo u nastavku sezone šta smo ispustili.
Što se tiče mladih momaka iz liga ispod, hteo bih da pitam Vas, a i ostale forumaše šta misle o Dobrivoju Velemiru (krilo) i Nemanji Kojčiću (štoper). Oba momka su iz beočinskog Cementa i odlično su odigrali protiv nas na Vujadinu. Zatim ih je klub zvao i odigrali su i utakmicu u našem dresu na probi, čak mislim obojica da su postigli gol. Nisam ih mnogo gledao, te dve utakmice, par prijatelja koji prate treću ligu su mi rekli da imaju izvanrednu sezonu. Usput obojica su izdanci naše škole.
Veliki problem je to sto klub nema svoju arhivu desavanja tj da ostane zapisano ko je i kad bio na probi i kako je odigrao tu utakmicu ili kako je treneirao izvesni period.Promenili su se ljudi ali utisak nije zabeležen.Tako bi se uvek znalo ko je doneo dobro klubu a ko često pravi greške.Ali to je već sad druga tema..
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Milan Bojović je izgleda lako dostupan..... Bila bi velika greška ako se propusti prilika.....
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

lazarr wrote:Milan Bojović je izgleda lako dostupan..... Bila bi velika greška ako se propusti prilika.....
Odlican izbor za nas ,bas bi nam dobro legao
2 spica i jedan iskusan stoper bi nam trebao , ostatak tima korektan, uz dobrog trenera moze da se domogne evrope
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Za par dana iz Australije stize Stevica(Steve)Mihajlov,naseg porekla!
19 godina,192 cm igra spica,Razbijac pravi!
Igra za njihovu mladu repku, Kejhil ga obozava!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

lazarr wrote:Milan Bojović je izgleda lako dostupan..... Bila bi velika greška ako se propusti prilika.....
Jesi ti prepisao od Bute ili je Buta prepisala od tebe? :mrgreen:
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Karlsson wrote:
lazarr wrote:Milan Bojović je izgleda lako dostupan..... Bila bi velika greška ako se propusti prilika.....
Jesi ti prepisao od Bute ili je Buta prepisala od tebe? :mrgreen:
Pohvala za Butu.....
Samo 34 minuta posle mog posta su izbacili svoju vest.
Redovno prate forum, već više puta dokazano.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Koliko se secam, Tripkovica je Djumi preporucivao pre pola godine- godinu dana.Samo da ne bude Spartak brzi?
Za Vojinovica se ne secam, ali moguce da je bio skautovan?
Takodje verujem i da ne bi pogresili.
Eno, Hajdina sad hoce zvezda, pa Aleksica... pa vratili Pavkova, pa hoce Bena...
Mislim da ce im gomilanje igraca doneti vise stete, nego koristi, sto je za nas dobro.
Verujem i da je Park ostavio dobar utisak na Stolicu, jer je protiv Vozdovca pokazao potencijal.
E sad, neko moje razmisljanje cija je levica bolja Stanisavljeviceva ili Burekoviceva ne znam ?Najvise zavisi ko se vise uklapa u koncepciju trenera, ako ih vidi u Vosi?
Licno preferiram visokog i snaznog cfora, tako da mi se to sa nasim Stevicom cini dobrim potezom.
Valjda ce, najzad, poceti nase transfer klupko da se odmotava.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Buta spominje i povratak Bureka pošto je po ukusu Stolice bogami Bureka i Stanisa napariti na istoj strani ne bi bilo loše.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

fare wrote:Buta spominje i povratak Bureka pošto je po ukusu Stolice bogami Bureka i Stanisa napariti na istoj strani ne bi bilo loše.
Stanisavljevic je desno krilo,Subotic je levo ali moze i desno kao i na sredini!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Turija wrote: E sad, neko moje razmisljanje cija je levica bolja Stanisavljeviceva ili Burekoviceva ne znam ?Najvise zavisi ko se vise uklapa u koncepciju trenera, ako ih vidi u Vosi?
Svaka cast Bureku ali Stanisavljevic ima grom u levici...dugo nisam video da neko tako dobro udara loptu na nasim terenima
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

1.Stanisavljevic;
2.Lazar Arsic(Radnicki Nis);
3.Marko Docic(Cuka).
User avatar
churguzijanac
Posts: 2036
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ala pisemo, nemozemo zivi transfer da docekamo :D Samo da vidim malo pravog fudbala na prolece.Nista mi vise ne treba.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

fare wrote:Buta spominje i povratak Bureka pošto je po ukusu Stolice bogami Bureka i Stanisa napariti na istoj strani ne bi bilo loše.
Izgleda da nema nista ni od Bureka ni od Bojovica

http://www.butasport.rs/fudbal/dzenan-b ... se-vratim/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.butasport.rs/fudbal/milan-bo ... ak-u-vosu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Oni jedini objave kako smo zainteresovani za ovog i onog, kako su ovaj i onaj blizu dolaska/odlaska, pa posle sami sebe demantuju.
Post Reply