Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3856
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Kako god se ovo raspetljalo, počelo očekivano medijsko bušenje pred meč.
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Trebalo je malog šutnuti još onda kada se izderao na trenera. Umišljena golobrada slina. Ništa on ne radi bez amina oca kojem je tobože ''naš'' čovek.
I tatu i sina što dalje od kluba i da odgovara onaj koji je pristao na tu klauzulu od 150 000 evra za talentovanog igrača.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Maki wrote: Fri Apr 26, 2024 5:43 pm Znači ponavlja se slika sa Kabićem u klubu i na forumu. Prvo se ne da našem detetu da igra, pa ga forumaši omalovažavaju i na kraju ga svi uz mržnju i veliko olakšanje isprate u Zvezdu, čija smo filijala. Tako će biti i sa Bukincem, samo gledajte.
Zašto i da ne idu? Ko ovde žali za njima? Kabić je širom otvorio vrata laganih izlazaka talenata iz kluba. A i šta će nam kad imamo islužene ciganske otpatke u neograničenom broju?
Kabić je dobio šansu u Zvezdi, igrao je i LŠ protiv Mančestera, a sada sedi na klupi u Ligi petice. To je san svakog klinca koji pika fudbal, ali ga retko ko ostvari. Za to vreme naše junoše ovde sede na klupi ciganskom otpacima za koje plaćamo enormne sume i jedina velika utakmica im je protiv Zvezde, koju će opet presedeti na klupi. Šta je greh malog Jovanovića? Što je dao odlučujući gol koji je Bandovića zadržao na klupi Vojvodine? Koliko je igrao minuta posle toga? Nula? Pa mi ga planski teramo odavde kao što smo i Kabića, jer je neko to iz „uprave“ naložio.
Zar nije bolje sačekati igrača da poraste kao što smo sačekali Ivanovića i ranije (ali opet kasno) Miloševića?
Da li se mi ovde kopčamo na leđima, ili puštamo bot naloge da podgejavaju atmosferu defetizma pred otimačinom naših talenata i para, pre svega.
Šansa se zaslužuje.
Poštovanje se zaslužuje.
To što su naša deca, ne znači da su Bogom dani. To samo znači da će im se više gledati kroz prste.

Tačno je da ne znamo šta se sve događa, ali želja da pojača najvećeg rivala, pokretanje tužbe par dana pred meč sa istim meni govori samo jedno. A i svakoj racionalnoj osobi.
ДушанФ89
Posts: 66
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

Ај донт гив коментар.
Чудно баш да овакав текст изађе два дана пред утакмицу с циганијом.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Otkud novinaru ove informacije, baš sada, to mene interesuje. Nije ovo pre utakmice sa ciganima. Ovo je posle našeg paljenja i uzleta zbog kupa.

Dodatno, često u poslednje vreme krene neka tema na forumu i onda odjednom taj dan ili dan posle neke novine izbace baš to o čemu mi debatujemo ovde. Čita se forum?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
rykerfcv
Posts: 769
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

vdn slaninar wrote: Fri Apr 26, 2024 6:08 pm Каква продаја.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... zda/480701
Нека му онда и отац лети из клуба.
Ако је наравно истина јер је сумњиво некако да магично 2 дана пред утакмицу изађе ова вест.
Цигански спинови :dance2:
Last edited by rykerfcv on Fri Apr 26, 2024 7:20 pm, edited 1 time in total.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4811
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako se ispostavi kao neistina, otkazati sponzorstvo Mozzarta i jasno izaci protiv ovakvih stvari.
Ako se ispostavi kao istina, momentalni otkaz Maradon, Lanetu Senioru, ako ima funkciju, i kome god jos treba, jer ovo nije propust. Ovo je zla namera.

U svakom slucaju, zbog ovoga neko apsolutno mora da naj**e :!: :!: :!:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3888
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

E moj Lane Jovanoviću, e moja gnjido. Pročulo se pre par meseci da si pio kafu sa Marinom. Prošli put je insistirao na klauzuli ili mali neće potpisati profesionalni ugovor. Ja sam uvek govorio više se plašim “naših” nego ugrača iz blizanaca. Jebite se svi. Izvinjavam se na rečniku ali ovo me je toliko zabolelo a znam za situaciju ima nekoliki dana.

Jebite se i ti i sin. Jebaćemo i cigane u nedelju.

A sin će ti proći kao i Kabić.


Da li neko veruje da se sinu Lantea Jovanovića kasnilo sa platom :mrgreen:
Last edited by Deep Purple on Fri Apr 26, 2024 7:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9741
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Fri Apr 26, 2024 7:18 pm Ako se ispostavi kao neistina, otkazati sponzorstvo Mozzarta i jasno izaci protiv ovakvih stvari.
Ako se ispostavi kao istina, momentalni otkaz Maradon, Lanetu Senioru, ako ima funkciju, i kome god jos treba, jer ovo nije propust. Ovo je zla namera.

U svakom slucaju, zbog ovoga neko apsolutno mora da naj**e :!: :!: :!:
Ovako nekako i ja razmisljam. Mada iskren da budem, citajuci sve vezano za Laneta i starog i mladog, sve manje verujem da je spin
Image
Kafa
Posts: 38
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Ovo boli, neko mora da odogovara :evil:
User avatar
slanobarac
Posts: 3528
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Kafa wrote: Fri Apr 26, 2024 7:34 pm Ovo boli, neko mora da odogovara :evil:
Maki je prvi na listi, najsumnjiviji je. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9741
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

slanobarac wrote: Fri Apr 26, 2024 7:38 pm
Kafa wrote: Fri Apr 26, 2024 7:34 pm Ovo boli, neko mora da odogovara :evil:
Maki je prvi na listi, najsumnjiviji je. :mrgreen:
Ako sam dobro shvatio sta pise i sta zeli, Maki ce u Loznici navijati za zvezdu, jer tamo igra vise slaninara :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3888
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Fri Apr 26, 2024 7:40 pm
slanobarac wrote: Fri Apr 26, 2024 7:38 pm
Kafa wrote: Fri Apr 26, 2024 7:34 pm Ovo boli, neko mora da odogovara :evil:
Maki je prvi na listi, najsumnjiviji je. :mrgreen:
Ako sam dobro shvatio sta pise i sta zeli, Maki ce u Loznici navijati za zvezdu, jer tamo igra vise slaninara :mrgreen:
Šta sam ti ja rekao Vojo pre neki dan. :frown:

Ovo je i dobro da se maknemo lažnih Slaninara. Bio si ti u pravu za Laneta.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1382
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

VošaNS wrote: Sun Apr 21, 2024 12:03 am Image

[url=https://ibb.co/jTvzpMr]

[url=https://ibb.co/HGpSw4M]
Па да мало запржимо чорбу татином мезимцу, набијем их обојицу. Ево Моцарту за нови текст.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Rakovac
Posts: 109
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Transferi

Post by Rakovac »

Bilo bi lepo da posle utakmice u nedelju predsednik kluba u par rečenica pojasni situaciju oko Jovanovića juniora. I da nakon toga klub preduzme ono što mora. Ne znam kakva je zapravo situacija i šta je tu i koliko tačno, ali puno je dosad ne baš sjajnih stvari napisano za Jovanovića juniora i teško da ništa od toga nije tačno. Da je nevaspitan, arogantan, da je bio forsiran u odnosu na druge mlade igrače zbog prezimena ... Opet s druge strane, činjenica je da ni meni ne bi bilo svejedno da sam mlad igrač i da dam odlučujući gol u nadoknadi vremena i dobro odigram uvek kada me ubace u igru a da me trener ne ubacuje posle u igru ni kod 3-0 pola sata pre kraja... U svakom slučaju ljudi koji vode klub treba dobro da analiziraju situaciju i da povuku ako treba, neki potez.
Isto se odnosi i na njegovog oca ako je bio nekorektan prema klubu. Ali ponavljam, treba biti pravičan.
Post Reply