Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Pa cim su Melegu skinuli traku videlo se da ne valja nesto od zimskih priprema,svaka cast Rockovu ali za mene je kapiten ove Vojvodine jedino Meleg i najbolji igrac ujedno.Ne treba nikog da dovodite,to je najobicnija kradja.Dovodite igrace preko cijih plata i kvazi transfera vadite pare i stetite klub jer u svojoj skoli imate bolje igrace.Javno unistavanje FK Vojvodine aminovano nasim velikim navijacima,svaki iskreni navijac Vojvodine vam salje kletve a vi se zapitajte kad ce vas stici.Ja sam za revoluciju dok ne bude kasno.
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Transferi

Post by Banat »

Ocigledno se u klubu brzo zaboravlja to da nije bilo Melega proslog proleca, ne bi bilo ni Vojvodine letos u Evropi. Pa onda ona partija protiv Partizana, lob udarac nakon sto je promesao citavu odbranu crnih... To jeste igrac koji ima svoje minute, cak i meceve kada je neprimetan, ali i to je covek od krvi i mesa, fudbaler sa usponima i padovima. Ispada da ga blizanci vise prizeljkuju u njihovim postavama nego sto mi zelimo da ga zadrzimo. Moramo da postujemo (tu ocekujem uzajaman efekat) i forsiramo ono sto je nase, a Meleg jeste nase dete. Posebno ne mogu da svarim izjavu naseg svevisnjeg i svesposobnog prvog coveka kluba da su Meleg i Malbasic krivci sto je Vojvodina podbacila ove sezone, jer se od njih, kao glavnih igraca, ocekuje vise. I taj Malbasic je postigao 16 golova u prvenstvu, prilicno lep golgeterski saldo. Ne radi se planski, kao sto vecina forumasa i govori.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Бута, Бута... :mrgreen:
http://www.butasport.rs/fudbal/jos-jeda ... ini-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

vdn slaninar wrote:Ja sam za revoluciju dok ne bude kasno.
U literaturi poznata kao "preventivna revolucija" :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

the Gari wrote:
vdn slaninar wrote:Ja sam za revoluciju dok ne bude kasno.
U literaturi poznata kao "preventivna revolucija" :mrgreen:
Vreme za tako nesto ovde je isteklo cca u januaru :)

Sve sto se sada uradi, moze jedino da se okarakterise kao gasenje pozara, a s obzirom na to da smo u proteklih nekoliko godina sve ovakve pozare gasili benzinom, sve se vise nosim mislju da je mozda bolje da pustimo da kuca izgori, pa da sagradimo novu na temeljima stare. Manje cemo zaje*ati tako... :cheers:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Имам предлог за нашу управу; пошто је Смедерево избачено у пети ранг такмичења због намештања (јел видиш како нам савез ради ни по бабу ни по стричевима :mrgreen: )да доведемо једно пет-шест играча на пробу :D Шта хоћете није мала ствар освојити пето место у српској лиги запад.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/int ... 18-06-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

Intervju Dnevnika sa Filipom Malbasicem
Споменули сте прелазни рок... Да ли ће Воша ка циљевима ићи са или без Филипа Малбашића у тиму?

- У овом тренутку то стварно не знам. После лепе прошле сезоне, мислим да је право време да одем, пре свега због мене самог. Увек је отворено питање шта ће да буде у следећем првенству, јер може да ми крене добро, а може и лоше, могу, не дај Боже, да се повредим – то се никада не зна. Зато мислим да је прави моменат да одем напоље и опробам се тамо. Домаћи клубови не долазе у обзир, а ако не добијем одговарајућу понуду, остаћу овде јер ме уговор веже још годину дана. Први одлазак ван граница Србије није био успешан, јер отишао сам релативно млад, имао сам уз то и тешку повреду и није ми се дало. Сада сам искуснији за то неко време које сам тамо провео и надам се да ћу нови одлазак што боље искористити и заиграти у некој јачој европској лиги – поручио је Филип Малбашић.
Ja iskreno mislim da je on trenutno jedini igrac na kom mozemo zaraditi dinar. Za Melega ne znam, pogotovo sto su mu rekli da ne racunaju na njega. Plus od Melega nam ide samo 50% valjda... E sada, ako Malbasic ode, mozda i Meleg, mi mnogoooo gubimo. Bice zanimljivo videti sta ce fudbalski strucnjaci uraditi do kraja.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Klaudir odbio Šerif i pristao na uslove Vojvodine!

http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Prelazni rok počinje sutra, sutra je žreb za kup Uefa, kao i deadline za registrovanje igrača za prvu rundu. Navodno se može registrovati još jedan igrač, do 24 časa pre prve utakmice. Ne traže mi se sad pravila registracije, ali je nešto slično važilo i prethodnih sezona.

U svakom slučaju neka nam je sa srećom.

Mali dodatak za Klaudira, u tekstu se spominje Sao Paulo. Momak stvarno jeste član Sao Paula, ali ne velikog. U pitanju je manji klub, može se pronaći na wikipediji, ako se ne varam, članovi su 3. ili 4. nivoa takmičenja u Brazilu. Za njih igra ex-cigan Savio.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Konačno špic i to pokretljiv, a ne tamo neki Ašćerići i Popini. Šteta što Meleg i Malbašić odlaze mislim da bi to bio strašan trio u napadu.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Treba izvrsiti pritisak na upravu i zadrzati Melega i Filipa bar dok traju kvalifikacije. Za Melega znam da bi ostao al mu je receno da ne racunaju na njega.
Isto to sam saznao od Envera Alivodica malo pre, i njega su bukvalo oterali i rekli mu da im ne treba. To mora da se prekine... nemamo mi uslova sa se razbacujemo igracima i to ovakvim klasama.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

https://www.google.rs/amp/www.espreso.r ... e-na-probu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

ŠoneVoša wrote:Klaudir odbio Šerif i pristao na uslove Vojvodine!

http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je apsolutno neistina. Covek nema pojam za Vojvodinu, niti ga je bilo ko kontaktirao. A ima i vazeci ugovor.
Tako kaze njegov saigrac.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:
ŠoneVoša wrote:Klaudir odbio Šerif i pristao na uslove Vojvodine!

http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je apsolutno neistina. Covek nema pojam za Vojvodinu, niti ga je bilo ko kontaktirao. A ima i vazeci ugovor.
Tako kaze njegov saigrac.
A ja mislio butasport pouzdan medij :dance2:
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Jel može mi iko reć zašto mladog jamajčanina maltretirate i ne date mu da igra? Plaši li ga se neko?
Post Reply