Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Statistika kaze da Nikolic nije nesto mnogo efikasniji od Matica. Ovaj je odigrao koju utakmicu vise i postigao gol manje, dakle, malkice slabija statistika. Konstitucijom su vrlo slicni, s tim sto je Turija u pravu - Nikolic jeste malo eksplozivniji. S druge strane, argumenti u korist Matica su to da igra za Macvu, koja se nije nesto ubila od kvaliteta u veznom redu, za razliku od Spartaka. Jeftiniji je, tako da cemo videti. Ne bi mi smetalo da ga vidim u nasem dresu.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Bogami i nije tako malo statistička razlika. Nikolić je na 5 utakmica manje postigao 1 gol više. Gol na svakih 178 minuta, dok je Matić postizao gol svaki 281 minut, odnosno treba mu 100 minuta više od Nikolića da bi postigao gol.

Uz to ne treba zaboraviti da je Nikolić pored sebe imao Ivanovića koji mu je ''smetao'' i ''krao'' golove, dok Matić u tom smislu nije imao nikoga.

No koliko vidim spominje se da je Zvezda zainteresovana za Nikolića i naša priča sa njim se tu definitivno završava, a onda bih svakako doveo Matića.

Ne verujem da je gori od Mihajlovića
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Zvezda je zainteresovana u toliko da ne bi dosao kod nas, inace imaju previse spiceva. I Pavkov im je visak.
Stara praksa, uzmi igraca, iako nece igrati, samo da ga ne uzme protivnik.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da, ali tu treba imati na umu sistem igre koji praktikuje Spartak, a koji Macva. Za Macvu ti sve govori cinjenica da je drugi strelac ekipe stoper. Spartak je dao preko 40 golova. Ovaj decko siroma' nema ni s kim da igra, niti da uradi bilo sta u napadu, posto je tip napadaca koji zahteva ucesce krilnih igraca. Njegov saigrac na krilu je Gavric, sto je bio kod nas, dok Nikolic recimo ima Savkovica, koji je dao isto golova koliko i on... :?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Cujem da smo zavrsili pleya.
Jos spic.Valda cemo ubosti jos spica
Necu ni ja da objavljujem da nesto ne uprskamo, uglavnom domaci igrac iz superlige . Kako vidim nije lose
Da vidim hoce li Buta ubosti
erste Liebe!
Posts: 9
Joined: Sat Jan 18, 2014 7:58 pm

Re: Transferi

Post by erste Liebe! »

churguzijanac wrote:
ernesto wrote:Stize jos jedno pojacanje!

Mi cemo se boriti za 4.mesto sa Cukom,koja je neugodna i pojacana!
Bolje kazi.Prosli put si cutao i izbaksuzirao.
Лазар Арсић је у питању.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Transferi

Post by Schteph_F89 »

Nisam ovde napisao post duze vreme, ali redovno pratim i rado citam. I nisam i dalje planirao da pisem ali su me toliko iznervirali ovih par "ja sam nebesko bice i znam info vise od vas obicnih smrtnika" postova da evo propisah od muke. Pa ili budite mu**nje pa napisite taj i taj dolazi ili ne pisite nista. To sto se hvalite da znate "nesto", nama nista ne znaci. Hvala na razumevanju i pozdrav.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Još jedno ishitreno dovođenje na račun naše škole, sa ciljem da se plasiramo u Evropu i doguramo do drugog pretkola :)

Ajde, ok, da vidimo i to čudo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ma to smo vise njih ojadili i oslabili nego sto smo nas usrecili.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

erste Liebe! wrote:
churguzijanac wrote:
ernesto wrote:Stize jos jedno pojacanje!

Mi cemo se boriti za 4.mesto sa Cukom,koja je neugodna i pojacana!
Bolje kazi.Prosli put si cutao i izbaksuzirao.
Лазар Арсић је у питању.
Jeste , Voleo bi da nam Djumi koji ga je trenrao u Nisu kaze nesto vise o ovom igracu.Na you tubu se vidi da ima bombu u nogama, levak

A ko je to sigurno treci, po meni trenutno imamo tim za ubedljivo 3 mesto.Uprava je uradila i vise nego korektno prelazni rok.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Lazar Arsic je sjajno pojacanje, ako je istina. Ne bezi od lopte, ima osecaj za gol, doktor za Kojasevica.

Danilo, imali smo mi tim i za prvo mesto, pa nismo bili, kad je bilo rezervisano. Radnicki da izvede 11 stabala na teren, nasao bi se neki penal za njih. Najgori gadiluk od kluba. Jedva cekam da ih neki azerbejdzanski prosek raznese u prvom pretkolu...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Rabba wrote:Još jedno ishitreno dovođenje na račun naše škole, sa ciljem da se plasiramo u Evropu i doguramo do drugog pretkola :)

Ajde, ok, da vidimo i to čudo.
Ako je cilj Evropa, nasi mladi igraci nemaju kvalitet da se bore za Evropu, nazalost.Pratio si sta se desava sa klincima u omladinskom pogonu, moracemo bojim se sacekati sa kvalitetnim klincima.Najbolju su otisli u Cuku.Nasa omladinska ekipa je na 8 mestu u ligi.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

[quote="gospodinFKV"]Lazar Arsic je sjajno pojacanje, ako je istina. Ne bezi od lopte, ima osecaj za gol, doktor
I meni se cini da je kvalitetan igrac, super , prekid, nadam se da se necemo vise usetavati u gol

Pregovaramo i sa desnim bekom,mada bi ja mozda istrpeo onog klinca Milutinovica.Moglija cenim ,ali 6 meseci do kraja ugovora, a pod ugovorom je sa Vukom, tako kazu
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da je Arsic OK pojacanje.
Hajde jos centarfora, pa da zaokruzimo ekipu. :dance2:

Nadam se da ce i Djumi napisati nesto o Arsicu (a i Voja :wink: )
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:Pregovaramo i sa desnim bekom,mada bi ja mozda istrpeo onog klinca Milutinovica.Moglija cenim ,ali 6 meseci do kraja ugovora, a pod ugovorom je sa Vukom, tako kazu
Imamo i Lazarevica na toj poziciji. Koji ce nam i treci desni bek...

Sto se centarfora tice, bolje bi bilo prebaciti Ezea na krilo, a Subotica staviti za centarfora, i u rotaciju s Cebarom.
Post Reply