Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Bože me sačuvaj ko je sada ovaj klinac iz Hrvatske?
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

A nacuo sam da Bempah ima problem sa vizom i nije u protokolu...
Pa skim cemo na teren...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://mondo.rs/a1020514/Sport/Fudbal/D ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Pamtiću samo najlepše trenutke - a bilo ih je mnogo. Moj odlazak je opravdan, ne znam zašto se iz kluba čude. Uprava je rekla da ne računa na mene i da nisam doprineo ekipi. Skinuli su mi traku bez osnova, nisu me vodili na pripreme iz samo njima znanih razloga, rekavši da ja odbijam trenfer koji je bio rekla-kazala. Ponuda nije postojala. I još mnogo mnogo stvari koje ne želim da iznosim u javnost. Sada kažu da ne znaju gde sam! Nasmejaću se! Ali, ipak, klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina. Pitam se samo gde sve ovo vodi! Nisam se oglašavao do sada, ali osećam potrebu da to kažem navijačima i pružim podršku mojim saigračima. Ne osvrćem se na ono što je bilo, maksimalno sam koncentrisan na svoj novi klub", napisao je Dejan Meleg.

On se zahvalio treneru Radoslavu Bataku i poželeo sreću njegovim doskorašnjim saigračima koji već večeras igraju prvi takmičarski meč sezone protiv Ružomberoka (20h, "Karađorđe").

"Celom stručnom štabu na čelu sa trenerom Batakom želim sve najbolje u predstojećoj sezoni. On je ostavio lep utisak na mene kao čovek i kao trener. Veliko hvala mojim drugovima i igračima sa kojima sam proveo lepih godinu i po dana. Takođe, zelim im ulazak u Ligu Evrope. Biće teško, imaju vrlo teške protivnike... Veliko hvala svim navijačima na podršci", napisao je on i dodao:

"Možda nisam sa vama večeras, ali srcem sam uz vas. Puno sreće!".
Cutite ljudi, cvece cveta u klubu. Zele samo najbolje Vojvodini.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Sve najbolje Dejane! Ne budi ljut na Vojvodinu, vec na ljude koji su je na ove niske grane spustili. Prepoznace se vec...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Milan wrote:Sve najbolje Dejane! Ne budi ljut na Vojvodinu, vec na ljude koji su je na ove niske grane spustili. Prepoznace se vec...
Da oni imaju makar toliko malo obraza da mogu da se prepoznaju, ne bi ni radili to sto rade tako kako rade. Boli njih sve zajedno drska od stomaka i za klub i za nas i za sta ko misli o njima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Neizlecivi wrote:http://mondo.rs/a1020514/Sport/Fudbal/D ... odini.html
"Pamtiću samo najlepše trenutke - a bilo ih je mnogo. Moj odlazak je opravdan, ne znam zašto se iz kluba čude. Uprava je rekla da ne računa na mene i da nisam doprineo ekipi. Skinuli su mi traku bez osnova, nisu me vodili na pripreme iz samo njima znanih razloga, rekavši da ja odbijam trenfer koji je bio rekla-kazala. Ponuda nije postojala. I još mnogo mnogo stvari koje ne želim da iznosim u javnost. Sada kažu da ne znaju gde sam! Nasmejaću se! Ali, ipak, klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina. Pitam se samo gde sve ovo vodi! Nisam se oglašavao do sada, ali osećam potrebu da to kažem navijačima i pružim podršku mojim saigračima. Ne osvrćem se na ono što je bilo, maksimalno sam koncentrisan na svoj novi klub", napisao je Dejan Meleg.

On se zahvalio treneru Radoslavu Bataku i poželeo sreću njegovim doskorašnjim saigračima koji već večeras igraju prvi takmičarski meč sezone protiv Ružomberoka (20h, "Karađorđe").

"Celom stručnom štabu na čelu sa trenerom Batakom želim sve najbolje u predstojećoj sezoni. On je ostavio lep utisak na mene kao čovek i kao trener. Veliko hvala mojim drugovima i igračima sa kojima sam proveo lepih godinu i po dana. Takođe, zelim im ulazak u Ligu Evrope. Biće teško, imaju vrlo teške protivnike... Veliko hvala svim navijačima na podršci", napisao je on i dodao:

"Možda nisam sa vama večeras, ali srcem sam uz vas. Puno sreće!".
Forumaši bliski upravi, da li imate komentar na ove reči? Ako je tačno to što je Meleg napsiao (a sva je prilika da jeste), dokle planirate da ćutite? Svesni ste da ste saučesnici u ovome svemu?

Momci, puna podrška večeras, ostavite srce na terenu. Jer, kao što reče vaš bivši kapiten, Vojvodina nije benzinska pumpa!
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Transferi

Post by Banat »

"Klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina."

Koliko mocna misao, ovo bi mogao biti slogan ako bi jednog dana doslo (a nece, znamo se) do teranja odredjenih persona iz kluba :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Meleg wrote:Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina.
Sine moj, zato si i bio nepozeljan. Zato sto si bio u zabludi da je ovo klub, a ne benzinska pumpa.

Ovo je itekako benzinska pumpa, i to ona raspala, na kraj sela...

Momcino, ako citas ovaj forum, a verujem da bacis pogled nekad, pamti ovu recenicu:
Milan wrote:Ne budi ljut na Vojvodinu, vec na ljude koji su je na ove niske grane spustili.
Sve najbolje, majstore! :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Banaćanin wrote:"Klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina."

Koliko mocna misao, ovo bi mogao biti slogan ako bi jednog dana doslo (a nece, znamo se) do teranja odredjenih persona iz kluba :D
Terace se i te kako, makar individualno... pa vec veceras ne bude li rezultat po volji, kladim se da ce pola zapada ustati protiv uprave. Pitanje je da li ce sever to podrzati, ali otom, potom...
Ne znam koji iskreni navijac Vojvodine moze bilo sta podrzati od ovo uprave... pogotovo ako ispadnemo u ranoj fazi kvalifikacija.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina. - Дејан Мелег, 2017. :lala:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

N13, i sta onda? Terace ga isti oni koji su oterali Zbiljica i doveli njega? (naravno ne kazem da je Zbiljic trebao ostati)
I sta ce sever podrzati? Podrzace teranje uprave tek kada dodje do tacke pucanja i bude se videlo da od ovih nema leba. Opet ne bih ni bilo koga da napadam, jer mislim da nam je podela dosta. Samo mnogo smrde stvari, kad se niko nista ne pita. Ajde za upravu, ali cudno je da i svi navijaci iz skupstine cute,a definitivno se ne radi kako treba.
Veceras svi na stadion, da podrzimo momke na terenu.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Ма какав Мелег...када Вуковић 1967 ДОО навуче копачке и истрчи на терен, видећете сви како се игра... :greenbutt:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Neizlecivi wrote:N13, i sta onda? Terace ga isti oni koji su oterali Zbiljica i doveli njega? (naravno ne kazem da je Zbiljic trebao ostati)
I sta ce sever podrzati? Podrzace teranje uprave tek kada dodje do tacke pucanja i bude se videlo da od ovih nema leba. Opet ne bih ni bilo koga da napadam, jer mislim da nam je podela dosta. Samo mnogo smrde stvari, kad se niko nista ne pita. Ajde za upravu, ali cudno je da i svi navijaci iz skupstine cute,a definitivno se ne radi kako treba.
Veceras svi na stadion, da podrzimo momke na terenu.
Sta je onda najbolje resenje? Ako ga uopste ima.
Zbiljic koliko god da je los, ne moze biti gori od ovog. A on je otisao jer se zamerio Firmi. I Firma ga je i posle njegovog odlaska vredjala transparentima i povicima, dok ni 'a' nije receno o Vukovicu, koji je realno gledano daleko veci kancer u klubu. Naravno da niko nije za podele, ali ja sam osoba koja razmislja svojom glavom, i koja ima svoje misljenje. Vise puta se desavalo da se na zapadu cuje 'Uprava napolje', a onda se pojavi par momaka sa severa da ucutkuje te ljude koji teraju upravu. Bude li tako i za Vukovica, ja cu prvi biti prilicno razocaran u grupu, iako sam ih uvek podrzavao koliko god sam mogao.
Ali ok, nije o ovome tema, niti je to uopste prica za forum. Razocaran sam neki desavanjima, jos ovo sad sa Melegom...
Najveci problem je u celoj prici sto smo svi svesni da nas ovi ljudi vode u propast, a niko ne zna sta je najbolje resenje... koga dovesti?
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Sad da je Firma sto je nekad bila nekom porukom bi jasno stavila do znanja kakve vrednosti ocekuje da se postuju u klubu,danas mora biti iskazana podrska Maslacu i Melegu(ne mora prozivanje Vukovica),sa bilo koje tribine.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Banaćanin wrote:"Klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina."

Koliko mocna misao, ovo bi mogao biti slogan ako bi jednog dana doslo (a nece, znamo se) do teranja odredjenih persona iz kluba :D

Ovo ide u potpis !

Doktore, sve najbolje ! :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Post Reply