Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Stefke »

Аууу свака част.... мајсторски :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by johnny »

Ideja, realizacija- ne može bolje! Naklon do poda.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by the Gari »

Sirotinjsko carstvo... Tako je jebem mu mater! :cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by ernesto »

http://youtu.be/p1Ykxxiw5CQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Gledam ovo i iz danasnje perspektive mi se cini nestvarno,a bilo pre samo par godina!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by novosadjanin »

ernesto wrote:http://youtu.be/p1Ykxxiw5CQ

Gledam ovo i iz danasnje perspektive mi se cini nestvarno,a bilo pre samo par godina!
Ni ovo nije bilo lose, ista godina, obe utakmice smo izgubili:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=-20zEERshV0[/video]
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by ernesto »

da da....
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by laki »

Sta nije bilo lose, to su nam dva najbolja izdanja na Karadjordju ikada. Ili bar u top 4 recimo. A ono protiv grobara 1:2 je definitivno bilo najbolje izdanje Firme ikad po meni!
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by ernesto »

Ne razumem,kako tako padne interesovanje navijaca...ako volis svoj klub,pratis ga uvek!
Dobili smo upravu koju smo zeleli(Ne racunajuci Milana Mandarica kao neko savrsenstvo),forsiramo mlade igrace,nebahatimo se u svakom smislu te reci,vracamo dugove,proradili na marketingu,imamo rezultate i opet nema Firme.....
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by laki »

Ajde sto nema Firme, ali nema ni Slaninara generalno. Bukvalno kao da kuga vlada na Karadjordju. Da nam treba na kraju sezone pobeda za titulu secem glavu ako bismo napunili stadion! Jebeni NS mentalitet. Iliti NEmentalitet. :pegla:
Image
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by limanfkv »

Nije to slucaj samo sa Vojvodinom i Firmom. Cela liga se osula, kako navijacke grupe, tako i publika. Mnogo stvari utice na tako nesto.

Mislim da se nikada nije igrao losiji fudbal u nasoj ligi, sto je naravno bitan faktor. A odmah iza njega je ova totalna apatija, depresija, represija, borba za opstanak (ovde ne mislim na fudbal) i nezainteresovanost medju narodom za bilo sta.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Firmson89 »

limanfkv wrote:A odmah iza njega je ova totalna apatija, depresija, represija, borba za opstanak (ovde ne mislim na fudbal) i nezainteresovanost medju narodom za bilo sta.
Кључно...људи крпе крај са крајем и осим нас болесника, мало коме је до фудбала у ово време. Да је нормална држава, више би гледалаца имало и могућности и времена да гледа фудбал, а и фудбал сам по себи би био бољи. Овако, у овим условима, нема ту много места за напредак. Као што лиманфкв рече, цела лига се приметно осула и народ је потпуно незаинтересован.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by limanfkv »

Image
Stalin
Posts: 11
Joined: Mon Mar 23, 2015 5:27 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Stalin »

Najveci problem naseg fudbala nije nedostatak kvaliteta vec nezanimnjivost samog takmicenja. Nedavno sam radio zanimnjivo istrazivanje na osnovu koga sam dosao do zakljucka da je nasa liga, ne racunajuci Moldavsku, zapravo najnezanimnjivija u Evropi. Razlog je ocigledan. Prva dva mesta su rezervisana za Zvezdu i Partizan, sto obesmisljava citavo takmicenje. Jedini nacin da nas fudbal zadrzi smisao jeste da se u trku za titulu, pa makar i neuspesno ukljuci neka treca ekipa koja nece biti iz Beograda. Shodno regionalnom znacaju koji ima Novi Sad ali i pristojnoj fudbalskoj tradiciji, razumno je da to bude Vojvodina. I zato sam, iako zivim u centralnoj Srbiji, zavoleo Vojvodinu.
:lala:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Radoye »

:lala:

Vidis, ja sam radije za drugaciji pristup - da se partizan i crvena zvezda iskljuce iz borbe za titulu a nek se u nju ukljuce pa makar i neuspesno sve preostale ekipe iz JSL. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Stalin
Posts: 11
Joined: Mon Mar 23, 2015 5:27 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post by Stalin »

Radoye wrote: Vidis, ja sam radije za drugaciji pristup - da se partizan i crvena zvezda iskljuce iz borbe za titulu a nek se u nju ukljuce pa makar i neuspesno sve preostale ekipe iz JSL. :deal:
Voleo bih da vidim kako bi iz borbe za titulu iskljucio Zvezdu i Partizan.
Salu na stranu, zbog drasticnog pada kvaliteta JSL, razlika u kvalitetu izvedju Zvezde/Partizana i ostalih klubova je sve manja, sto ligu pocinje da cini zanimnjivijom. :leaving:
Post Reply